UYARIYORUZ!

Kartal ek iş ilanları

Kocaeli Yarımadası’nın Marmara Denizi’ne uzanan bölümünde yer alan İstanbul’un Kartal ek iş durumunu araştırdık. Anadolu bölümünde bulunan bu ilçede yaşayan vatandaşların nüfusu 600000 civarındadır. Oldukça büyük bir rakam telaffuz ediyoruz.  Dolayısıyla hem çalışmak isteyen hem de iş vermek isteyen kişi sayısı fazladır.

Kartalda ek iş veren firmalar sizlere isteğiniz doğrultusunda güzel iş fırsatları sunabilir. Bilhassa evde işleri bitirip boş zamanlarını değerlendirme düşüncesinde olan ev hanımları sizlere sesleniyoruz. Çünkü İstanbul içinde yaşamak hayatı idame ettirmek oldukça zordur. İş bulmak çalışmak yemek yapmak çocuklara bakmak için para lazımdır. Eğer sadece evde erkek çalışıyorsa evin geçim derdi büyük demektir. Bu sebeple evde çalışmak için farklı alternatiflerin değerlendirilmesi gerekir.

Kartal ek iş ilanları

Evde yapılacak ek iş düzenekleri sayesinde herkes para kazanmaya başladı.  Siz de bu gruba dahil olabilirsiniz. Kartal’da ikamet eden insanlar oldukça büyük avantajlara sahiptir. Geçmişi oldukça kozmopolit bir yapıya sahip olan günümüzde de Anadolu’dan farklı kültürleri bünyesinde barındıran Kartal ek gelir sepetinden isteyenler konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olması gerekir.  Eve iş gönderen firmalar sizlerin tahmin edemeyeceği para kazanma fırsatları sunmaktadır. Örneğin;

 • çarşaf katlama 
 • evde priz emniyeti
 • kına paketleme
 • kuruyemiş paketleme
 • minik top paketleme
 • örgü kemer yapma gibi farklı alternatifler bulunmaktadır.

Evde evde yapılacak alternatif iş fırsatları elbette bunlarla sınırlı değildir.

Hatta ve hatta evde ceviz kırma işi bile yapabilirsiniz. Bütün bu fırsatları değerlendirmek isteyen ev hanımları emekliler Kartal ek iş olasılığı varsayımları için neler yapmalıyız?  Oldukça basittir.  yöntem sayesinde sizler de evde iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Sitemizin işverenler ile sizleri buluşturmak için en kolay yöntemi alttaki iletişim formunu değerlendirmektir.  Yani evde çalışmak istediğini belirten mesajlar yazdığınız taktirde esnaflar ve girişimciler iş teklifleri gönderecekler.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

21 yorum

 1. Merhaba kartal topselvi de oturuyorum. Ev hanimiyim evde iş yapmak istiyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim

 2. Istanbul kartal da oturuyorum evimde ek iş yapmak istiyorum paketleme isi vb işler yaptım daha önce 05538594154 numaradan ulaşabilirsiniz

 3. İstanbul/Kartal da oturuyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 4. Kartal merkez de oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Her türlü işi yapabilirim. Tecrübem var.Grup gerekirse kurabilecek durumdayım.
  ogulcanpelen87@gmail.com oğlumun hesabına posta atabilirsiniz.
  05456312613
  Bu numaradan da ulaşabilirsiniz.(whaatsap aktif)

 5. Merhaba öğrenciyim evde paketleme işi istiyorum istanbul kartalda yasiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim istanbul/kartal

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?