UYARIYORUZ!

Kastamonu Ek İş İlanları

Karadeniz bölgemizde dar gelirli vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Kastamonu evde ek iş oluşumları hakkında sizlere önemli çalışma sahalarının haberini vereceğiz. Diğer şehirlerden de ek iş talep etme hakkınız olduğunu duyuruyoruz. Böylece evdeki boş zamanlarınızda ailenize katkı sağlamış olursunuz.

Kastamonu ili sanayi açısından fazla gelişmiş değildir. Son zamanlarda yapılan çalışmalarla birazcık olsun istihdam sağlanmış. Ancak bu yeterli düzeye ulaşmamıştır. Bu sebeple evini geçindirmek isteyen aile reisleri yeteri kadar kazanç sağlayamıyor. Doğal olarak devreye ev hanımları giriyor. Boş zamanlarında eşine çocuklarına yardımcı olmak için farklı ek iş fırsatlarını değerlendiriyor.  Kastamonu ilimizin neresinde olursanız olun köyünde kasabasında ilçesinde şehir merkezinde hiç fark etmez… Herkese yapabileceği mutlaka uygun bir ek iş bulunmaktadır.

Kastamonu ek iş imkanları açısından kısıtlı opsiyonlar sunmaktadır. Her ilimizde kendine özgü ek işler vardır. Kastamonu ilimizde de daha çok takı tasarım işleri, gelinlik süsleme, tesbih dizme, evde dikiş, evde yemek yapma, boncuk dizme, davetiye katlama, baharat paketleme işleri  öncelikli olarak tercih edilmektedir. Çalışmaya istekliyseniz Kastamonu şehir merkezinde olmanıza gerek yok. Diğer şehirlerden de sizlere uygun ek iş nasipleri sunacak kişiler bulunmaktadır.

Kastamonu ek iş

Unutmayın ki kargo olayı hızlı bir şekilde gelişmiş, bunun neticesinde de iş yapacak olanlara kolaylık sağlanmıştır. Yani siz ek masraf yapmadan Türkiye’nin diğer illerinden de beğendiğiniz işler gönderilebilir. Bunu yapmak için girişimlerde bulunmanız şart. İster internette araştırmalar yapın. İsterseniz sitemiz aracılığı ile ek iş veren kişilerle görüşme imkanı yakalayın. Bu yazının altındaki iletişim formunu kullanarak yorum yazarak uygun ek işlere başvuru yapabilir ve karşılıklı görüşmeler gerçekleştirebilisiniz.

Kastamonu’da ek iş ilanları fazla olmayabilir ancak diğer illerden özellikle İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir, Kayseri, Gaziantep sizlere iş gönderebilir. Bu fırsatı değerlendirirseniz sizlerde rahat bir yaşam sürmek için başlangıç yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. merhaba daha öncede evde ek iş yaptım elim yatkın ve hızlıdır acil işe ihtiyacım var dönüş bekliyorum

  2. Kastamonu da yaşıyorum işsizim çok ihtiyacım var.istenilen sürede ve sayıda iş yapabilirim

  3. Ben Kastamonu da ikamet ediyorum elimden her iş gelir acil ek işe ihtiyacım var en kisa zamanda beni aramanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?