UYARIYORUZ!

Kemalpaşa ek iş ilanları

İzmir’in son yıllarda hızla büyüyen ilçesi Kemalpaşa  iş kolları oldukça değerli hallere geldi. Türkiye’nin en batısında yer alan ilinin doğu bölümünde bulunan bu ilçe Manisa, Turgutlu, Bornova, Buca, Bayındır, Torbalı ile çevrelenmiştir. İlçede sanayi kuruluşları son yıllarda hızlı bir şekilde artış göstermiştir,  buna paralel olarak da evden ya da part time olarak iş yerinden çalışıp mücadele etmek isteyenler bu ilçenin nimetlerinden faydalanmak istemektedir.

Tarım ve hayvancılığa dayalı bir ekonomi ilçede hüküm sürerken son dönemde işletmeci insanların ucuz enerji, ucuz işyeri kirası ve kolay ulaşım sebebiyle Kemalpaşa’ya tercih etmeye başladılar. Bu sebeple Kemalpaşa’da eve ek iş veren firmaların sayısı her geçen gün çoğalmaktadır. Sadece u ilçe sınırları içinde yaşayan vatandaşlar değil,  İzmir içinde yaşayan insanlar da Kemal Paşa  iş imkânlarını değerlendirmektedir. Nüfusu kısa bir süre içerisinde 100 binin üzerine çıkan ilçe hem sanayi kuruluşlarının hem de iş bulup çalışmak isteyen insanların tercih nedeni haline gelmiştir.

Kemalpaşa ek iş ilanları

Bugün isteyen sürekli bir iş bulup çalışmak için iş fırsatı yakalayabilmektedir. Kemalpaşa evde ek gelir fırsatları değerlendirmek isteyen ev hanımları ve  emekliler için de önemli imkanlar bulunmaktadır. Meyvecilik doğal yöntemlerle bu ilçede yapıldığı için oldukça fazla tercih nedenidir.  Kiraz bölgenin en önemli ticari kalemini oluşturmaktadır. Dolayısıyla kiraz toplama işi yapmak isteyenlere gündelik mevsimlik iş verilmektedir.

Ayrıca Kemalpaşada evde montaj, paketleme, temizleme, kutulama gibi önemli tencere kaynatma ortamları sizlere verebilir. Kimler ne yapabilir,  nasıl para kazanabilir? Kısaca sizlere yapılacak uygulamayı anlatmaya çalışalım. Siz de kendinize uygun olan yöntemlerle çalışarak kolay para kazanma fırsatlarından faydalanmış olursunuz.  Her türlü çabayı destekleyen girişimciler en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler bu tanıtım yazısının altındaki iletişim formunu kullanabilir.

Kemalpaşa da eve ek iş veren firmalar ihtiyaç duymaları halinde size uygun işler olduğu zaman mail adresinize mesaj atar. Siz de beğenirsiniz çalışmak isterseniz, şartlar uygun gelirse Kemalpaşa  iş ilanlarıyla bilgilendirilmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. Profosyonel forklift iş track yengeç manup yuksek sewiye iş makinası operqtoruyum sistemli calısıyorum ek iş arıyorum..

  2. evim kira paraya ihtiyacim var lütfen bende eşime evde desdek cikmak istiyorum poset katlama isi yapmak istiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?