UYARIYORUZ!

Kepez’de evinizden süper iş

Türkiye’nin turistik açıdan en çok tercih edilen illerinden olan Antalya’nın yarım milyondan fazla nüfusu ile dikkat çeken ilçesi Kepez ek iş ilanları hakkında sizlere malumat vereceğiz. Burada yaşayan insanlar uygun iş fırsatlarını değerlendirerek nakit imkanı yakalayabilir.  Gelire ihtiyacı olanlar için ekstra kazanmak isteyen ve kendi işini kurma düşüncesinde olan girişimciler için önemli avantajlar bulunmaktadır.

Turizmin birinci sırada para kazanma fırsatı sunan bu bölgemizde farklı irat imkanları da bulunmaktadır. Daha çok beş yıldızlı otellerde çalışma imkanı bulacak olan insanlar aynı zamanda kendi evlerinde çalışma imkânına da sahiptir.  Antalya Kepez eve ek iş veren firmalar ihtiyacı olanlara fırsat veriyor. Örneğin broşür dağıtmak isteyen firmalar olduğu gibi evde yemek yapma, yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcılığı işlerini veren, eleman arayan firmalar da bulunmaktadır.

Üstelik vasıflı-vasıfsız herkes uygun ek iş imkanları yakalanabilir. Part time ya da ek iş olarak Antalya’da farklı iş alternatifleri bulunmaktadır. Ev hanımlarına evde yapabilecekleri kolay montaj, paketleme, kutulama, temizleme işleri de gönderilmektedir. Kepez çalıma imkanları yakalamak için ne yapılması gerekiyor, kimlerin firmalarla nasıl konuşması buluşması gerekiyor? Kısaca bahsedelim.  Siz de kolay yöntem sayesinde para kazanmaya başlayın.

Kepez eve ek iş

Her ilde kendine özgü farklı para kazanma alternatifleri yakalanabilir. Antalya’da da garson, komi, kat görevlisi işleri dönemlik olarak çok para kazandırmaktadır. Ayrıca evde çalışıp ailesine katkı sağlamak isteyen bayanlar da havlu katlama, çarşaf katlama, ütü yapma gibi ek gelir fırsatlarından faydalanabilir.

Kepez eve ek iş veren gruplar sizin iş aradığınız dan haberi olması gerekir. O halde bu firmalarla iletişim kurmak amacıyla yapmamız gereken basit yöntemleri değerlendirelim. Size bu sayede kendinizi ekstradan kazanın.  Bazı durumlarda gençlere part time olarak anketörlük,  sahada çalışma serbest zamanlı çalışma fırsatları sunulmaktadır. Otellerde farklı kolay nakit imkanları da yakalanır.  Kendi özelliklerinizi ve boş zaman dilimlerini alttaki iletişim formuna yazın.  Bu sayede Antalya Kepez’de eve ek iş veren firmalar size çalışmanız için gerekli dönüşleri yapabilir. Konu içine sadece mail adresiniz yeterli. Başka iletişim adresi yazmak sakıncalı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

  1. Katlama paketleme ek iş arıyoruz haftanın 5 günü yapabiliriz çok ihtiyacımız var bizlerde bir imkan verilirse memnun oluruz ilginize şimdiden teşekkürler

  2. antalya merkezden. paketleme, katlama, sarma, vb hertürlü iş kısa sürede teslim edilir. grup eşiliğinde çalışıyoruz çünkü

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?