UYARIYORUZ!

Kepez’de evinizden süper iş

Türkiye’nin turistik açıdan en çok tercih edilen illerinden olan Antalya’nın yarım milyondan fazla nüfusu ile dikkat çeken ilçesi Kepez ek iş ilanlarıyla burada yaşayan insanlar uygun işleri değerlendirerek nakit imkanı yakalayabilir.  Gelire ihtiyacı olanlar için ekstra kazanmak isteyen ve kendi işini kurma düşüncesinde olan girişimciler için önemli avantajlar bulunmaktadır.

Turizmin birinci sırada para kazanma fırsatı sunan bu bölgemizde farklı irat imkanları da bulunmaktadır. Daha çok beş yıldızlı otellerde çalışma imkanı bulacak olan insanlar aynı zamanda kendi evlerinde çalışma imkânına da sahiptir.  Antalya Kepez eve iş veren firmalar ihtiyacı olanlara şans veriyor. Örneğin broşür dağıtmak isteyen firmalar olduğu gibi evde yemek yapma, yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcılığı işlerini veren, eleman arayan firmalar da bulunmaktadır.

Üstelik vasıflı-vasıfsız herkes uygun iş imkanları yakalanabilir. Part time ya da ek iş olarak Antalya’da iş alternatifleri bulunmaktadır. Ev hanımlarına evde yapabilecekleri kolay montaj, paketleme, kutulama, temizleme işleri de gönderilmektedir. Kepez çalıma imkanları yakalamak için ne yapılması gerekiyor, kimlerin firmalarla nasıl konuşması buluşması gerekiyor? Kısaca bahsedelim.

Kepez ek iş

Her ilde kendine özgü farklı para kazanma alternatifleri yakalanabilir. Antalya’da da garson, komi, kat görevlisi işleri dönemlik olarak çok para kazandırmaktadır. Ayrıca evde çalışıp ailesine katkı sağlamak isteyen bayanlar da havlu katlama, çarşaf katlama, ütü yapma gibi gelir sahasına dalış yapabilir.

Kepezde ek iş veren gruplar sizin iş aradığınız dan haberi olması gerekir. O halde bu firmalarla iletişim kurmak amacıyla yapmamız gereken basit yöntemleri değerlendirelim. Size bu sayede kendinizi ekstradan kazanın.  Bazı durumlarda gençlere part time olarak anketörlük,  sahada çalışma serbest zamanlı çalışma ortamları sunulmaktadır. Otellerde farklı kolay nakit imkanları da yakalanır.  Kendi özelliklerinizi ve boş zaman dilimlerini alttaki iletişim formuna yazın.  Bu sayede Antalyada iş veren firmalar size çalışmanız için gerekli dönüşleri yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara evde iş müjdesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Katlama paketleme ek iş arıyoruz haftanın 5 günü yapabiliriz çok ihtiyacımız var bizlerde bir imkan verilirse memnun oluruz ilginize şimdiden teşekkürler

  2. antalya merkezden. paketleme, katlama, sarma, vb hertürlü iş kısa sürede teslim edilir. grup eşiliğinde çalışıyoruz çünkü

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?