UYARIYORUZ!

Kilis iş olasılıkları

Ekonomisi tarıma dayalı ürünlere paralellik gösteren Kilis ek iş açısından önemli şehirlerden birisidir. Şehirde Organize Sanayi Bölgesi kurulmuş sanayi kuruluşlarının bünyesine kazandırmıştır.  Ancak son yıllarda Suriye’den yaşanan savaş  sebebiyle sıkıntılı bir süreç yaşanmaktadır. Çünkü şehrin nüfusu aşırı arttı. Sonucunda da işsizlik hat safhalara ulaşmıştır. Kilis’te  iş olasılıkları tanıyan firmalar iş vermekte zorlanır duruma gelmiştir. Bu sebeple de çalışama alanının daralması açısından olumsuzluklar baş göstermeye başlamıştır.

Kilis’te yaşayan vatandaşlar her bakımdan sıkıntılı bir sürece girmiştir. Evde ev hanımları çocuklarını geçindirmek ailesine destek olmak amacıyla ek iş aramaya başlamıştır. Türkiye genelinde Kilis’e iş gönderenler incelenmeye başlanmıştır. Kendinize uygun olanlara başvuru yapın evden çalışmaya başlayın.  Üstelik oldukça da bol akar kazanabilirsiniz. Ancak en önemli aşama evde yapılabilecek olan işleri alabilmektir. Yani sektörde söz sahibi patronlar ile iletişim kurmak onlarla diyalog iletişim sürecini başlata bilmektir.

Peki ne yapılması gerekiyor? Kilis’te iş   giderek azaldı. Çünkü talep fazla.  Şimdi yapılması gereken şu. Şehirde işveren insanlarla iletişim kurmak yerine Türkiye’nin başka noktalarında sizlere iş gönderecek işverenler ile iletişim kurmak olduğunu yinelemek durumundayız.

Kilis’te iş

Özellikle Kayseri-Adana Mersin Ankara gibi yerlerden sizlere yapabileceğiniz basit işleri gönderilebilir. Kilis’te  iş varyasyonları yakalamak isteyenler unutmasın ki kargo firmaları aracılığıyla Türkiye’nin her yerine verilmektedir. Bu sebeple sizin yapmanız gereken başvuru sürecini başlatmıştır. Sitemizin tanıttığı ek işlerin altına bu işleri yapmak istediğinizi belirten forumları doldurun.  Böylece iş vermek isteyen acil işleminin bitmesini düşünen iş verenler ihtiyaçları olması halinde sizlere nerede olursanız olun iş gönderir.

Ancak yine de Kilis iş veren firmalara haksızlık etmeyelim.  Çünkü onlar da Organize Sanayi Bölgesi’nin içinde yapılan işlere paralel evde yapılacak işler üretmektedir. Yani evden çalışmak isteyenlere küçük paketleme ve montaj işleri verilebilir. O zaman bu yazının altına iş almak istediğinizi belirten albenili yazılar yazmaya başlayın. Sizler de geçinmeye olanak tanıyan bu imkânları değerlendirip kısa günün karından istifade etmeye başlayın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Paketleme isi yapmak istiyorum teslimatta hic sorun olmaz devamli calismak istiyorum lutfen donus yapin

  2. İşe ćok ihtiyacim var.evde paketleme olur boncuk dizme olur..vb.evde yapilabilecek paketleme islerinin cogunu yapabilirim.2 unv.mezunuyum.cocuklarimdan dolayi calisamiyorum.yardimci olursaniz cok sevinirim. Bana bir is verin ve kontrol edin.emin olun sorunsuz calisabilir zamaninda teslim edebilirim.tesekkurler….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?