UYARIYORUZ!

Kocasinan Sakinlerine İş Müjdesi

Medeniyetlerin beşiği Kayseri ilimizin merkezi büyük ilçelerinden olan Kocasinan iş imkanları nelerdir? Kimler yapabilir?  Bu konuları kısa ipuçları ile sizlere açıklayacağız. Sizler de sanayisi hızla gelişen Anadolu’muzun bu önemli şehrinde para kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Devletin ve belediyenin kentte sosyal projelere katkısı oldukça büyüktür. Kentsel dönüşüm projeleri, sosyal projeler tasarım projeleri belediyenin öncelikleri hizmetleri olarak dikkat çekmektedir.

Kayseri Kocasinanda sisteme katkıda bulunan firmalar ihtiyaç sahibi olan para kazanmak isteyen insanlara yardımcı olmaktadır. Bölgenin özelliklerine göre herkesin kendi imkanları doğrultusunda  kazanabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Osmanlı döneminde devşirme olarak sarayın himayesinde dünya çapında önemli bir mimar olan Sinan’ın adının verildiği bu ilçede kolay ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Hem kadınlar hem erkekler için evden yapılacak ek iş fırsatları araştırılmalı gerekli olanları boş zamanlarda yaparak nafaka kazanılması gerekmektedir. Bu amaçla Kayseri Kocasinan eve ek iş veren firmaların sizlere imkanlar sunabileceğini söyleyebiliriz.

Kayseri’de eve ek iş veren firmalar

Hızlı bir şekilde her sektörde atılım yapan Kayseri ilimizdeki müteşebbisler bazı durumlarda evde çalışmak isteyenlere iş fırsatı sunmaktadır. Örneğin raf pimi ambalajlama, çarşaf katlama, kumaş defolarını düzeltme gibi iş fırsatları sizlere sunulabilir.

Siz de Kocasinan  iş imkanları ile ilgileniyorsanız yapmanız gereken basit işlemler bulunmaktadır.  Bunlarda en önemlisi çevremizde eve ek iş veren insanlar olup olmadığını araştırınız. Eğer bu insanlar evden para kazanıyorsa işlerin nasıl yürütüldüğünü öğrenin. Siz de boş zamanlarında çalışabileceğinizi aileye destekçi olmak istediğinizi dile getirin.

Kayseri’de aynı zamanda part time çalışmak isteyen insanlara yarı zamanlı veya hafta sonları da sektöre yön veren adamalar uygun ortamlarda çalışma sahası vermektedir. Kısacası öncelikle çevrenizden başlayarak araştırma yapılmalı. Kocasinan ek iş detaylarını almak maksadıyla gerçekçi başvurular yapılmalıdır. İsterseniz bu yazının altındaki iletişim formu aracılığı ile de Kayseri’de sizlere ulaşabilir boş zamanlarınızda rahatlama olanağı yakalayabilirsiniz. Sizler için eklenen iletişim formuna ayrıntılı bir şekilde kendinizi anlatın kaç kişi yapabileceksiniz. Daha önce tecrübeleriniz var mı,  eğitim durumunuz nedir, yazarsanız çalışma olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kepez'de evinizden süper iş başlıklı makalemizde Kepez evde ek iş imkanları ve Kepez eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Merhaba , nişanlıyım ve çeyizimi tamamlamak icin ek gelire ihtiyacım var . Abimde cezaevinde onada yardımda bulunmak istiyorum . Allah rızası icin bana yardımcı olurmusunuz . Çocuk gelişimi mezunuyum elim her işe yatkın 4 kişiyiz annem babam ve yendgem var 21 yaşındayım. Daha önce ailem çicek montajı yaptılar . Duyarlı olursaniz sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?