Koli bandı paketleme işi yaparak para kazanma

Koli bandı paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenler için önemli bir ek gelir fırsatı oldu. Yeterli seviyede iş bulamayanlar,  geliri az olan işlerde çalışanlar ev hanımları, emekliler, öğrenciler… sizlere sesleniyoruz. Boş zamanlarınızda para kazanmak istiyorsanız sizlere sunulan evde ek iş fırsatlarını mutlaka inceleyin araştırın.  Kendinize uygun olanlara başvuru yapın.

Koli bandı paketleme işi veren firmalar

Bugün size eve koli bandı paketleme işi veren firmaların sunduğu fırsatından bahsediyoruz. Türkiye’nin ekonomik göstergeleri inişli çıkışlı duruma gelince insanlar da farklı ek gelir fırsatları değerlendirmek zorunda kalıyor.

Koli bandı paketleme işi veren firmalar

Bazı insanlar yeterli seviyede para kazanamadığı için çalışmak zorunda kalıyorum.  Bazıları da birikim yapıp bir kenara sermaye oluşturmak amacıyla bu fırsatı değerlendiriyor. Sizler her ne amaçla çalışırsanız çalışın bu işlerin nasıl alındığını, nasıl yapıldığını, ne kadar para kazanabileceğini mutlaka bilmeniz gerekir.

Zaten işi bilen var. Her türlü ek iş fırsatının altına başvuru yazısı yazıyor değerlendiriyor. İş alıyor. Çünkü başvuruyor. Hiç bir sakıncası yok tam tersine büyük avantaj sunuyor. Sizlere de evde koli paketleme işi olsun ya da diğer farklı evde yapılacak ek iş fırsatları olsun değerlendirin. Hepsine başvuru yapın. Mutlaka işi verecek olan bir firma sizin bırakacağınız mail adresine iş teklifi gönderecektir.  Zaten ihtiyacı olan, çalışmak isteyen, para ihtiyacı olan insan her türlü fırsatı değerlendirmek zorundadır.

Şimdi de esas konumuza dönecek olursak evde ek iş veren firmalar sizlerin yaptığı başvuruları değerlendirir. İhtiyaçları olması halinde güvendikleri iş yapabileceğini inandıkları kişilere iş teklifleri yapar. Siz de yapılan bu teklifleri değerlendirirsiniz. Koli bandı paketleme işi veren firmalar araştırılmalı ve başvuru yapılmalıdır.

Değerlendirmek iki anlamda kullanılmaktadır. Bir gerçekten iyi bir fiyat teklifi yapılacak mı? Yani emeğinizin karşılığına denk gelecek iş verilecek mi? İkincisi de eğer iyi bir gelir elde edeceksiniz.

Zamanımızı değerlendirmiş olacaksınız. Para kazanacaksınız. Bugünkü yaptığınız tanıtımında evde koli paketleyerek nasıl para kazanacaksınız? Çalışması yapılacak ek işleri kimler yapabilir bunlardan bahsediyoruz.

Evet bu işi herkes rahatlıkla yapabilir. Çünkü sizlere gönderilecek olan binlerce koli bandı belli sayı içerisinde hazırlanıp dizilip satışa hazır hale gelmesi gerekir. Oldukça kolay bir iştir ancak biraz geniş bir yeriniz olması istenebilir. Çünkü evde koli bandı paketleme işi kolay ancak yer işgal ediyor. Yaptığınız koliler oldukça geniş bir alanı kaplayabilir. Bu sebeple geniş bir yeri olanların bu işi tercih etmesinin hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. 2 kisiyiz ve ev hanimiyiz gonderdiginiz işi istediginiz sekilde yapabiliriz. Donus yaparsaniz seviniriz.

  2. Merhaba ben ataşehirde yenisahrada oturuyorum koli pandı paketleme işi istiyorum yerimde var elemanımda elimde yatkındır acil dönüş yaparanız sevinirim

  3. El becerim çok yüksektir satış sayfam vardır ama bu isede ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Öğrenciyim Anlara’da yaşıyorum. Koli bantı olur zımba olur kutulama işlemi için yeterli alanım var başvurmak istiyorum .

  5. İstanbul Ataşehirde oturuyorum.Bu işi yapmaya çok ihtiyacım var.Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

  6. Bursa da oturuyorum. Bu işi yapmak istiyorum.iş için yeterli alanım var. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  7. Pendikte oturuyorum eşimle her türlü paketleme işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sikıntıdayım gerekirse grupta ayarlayabilirim çok zor durumdayım Allah rızası için iş vererek yardım edin gerçekten çok zor durumdayım lütfen yardım edin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status