UYARIYORUZ!

Koli Bandı Paketleme İşi

Yeterli seviyede getirisi olmayan iş bulamayanlar,  geliri az olan işlerde çalışanlar ev hanımları, emekliler, öğrenciler… sizlere sesleniyoruz. Çok yapışkan ve karlılık kokan koli bandı üretici  firmaların sunduğu gelir sepetine buyurun. Türkiye’nin ekonomik göstergeleri inişli çıkışlı duruma gelince insanlar da düşünmedikleri sektörlerin  çalışma sahsında kendilerine yer edinip değerlendirmek zorunda kalıyor.

Koli bandı paketleme işi veren firmalar

Bazı insanlar yeterli seviyede para kazanamadığı için çalışmak zorunda kalıyor.  Bazıları da birikim yapıp bir kenara sermaye oluşturmak amacıyla  fırsat kolluyor. Sizler her ne amaçla çalışırsanız çalışın bu işlerin nasıl alındığını, nasıl yapıldığını, ne kadar para kazanabileceğini mutlaka bilmeniz gerekir. Zaten işi bilen var. Her türlü ek iş fırsatının altına başvuru yazısı yazıyor değerlendiriyor. İş alıyor. Çünkü başvuruyor. Hiç bir sakıncası yok tam tersine büyük avantaj sunuyor.  Koli paketleme kutulaması olsun ya da diğer farklı evde yapılacak ek iş fırsatları olsun değerlendirin. Hepsine başvuru yapın. Mutlaka işi verecek olan bir firma sizin bırakacağınız mail adresine iş teklifi gönderecektir.  Zaten ihtiyacı olan, çalışmak isteyen insan her türlü opsiyondan istifade etmek zorundadır.

Esas konumuza dönecek olursak iş veren yardımcılar sizlerin yaptığı başvuruları değerlendirir. İhtiyaçları olması halinde güvendikleri iş yapabileceğini inandıkları kişilere iş teklifleri yapar. Siz de yapılan bu teklifleri incelersiniz. Koli bandı hazırlama pozisyonu verenler araştırılmalı ve başvuru yapılmalıdır.

Değerlendirmek iki anlamda kullanılmaktadır. Bir gerçekten iyi bir fiyat teklifi yapılacak mı? Yani emeğinizin karşılığına denk gelecek iş verilecek mi? İkincisi de eğer iyi bir gelir elde edeceksiniz. Zamanımızı değerlendirmiş olacaksınız.  Çalışması yapılacak enteresan çözümleri kimler yapabilir biliyor musunuz?

Bu işi herkes rahatlıkla yapabilir. Çünkü sizlere gönderilecek olan binlerce koli bandı belli sayı içerisinde hazırlanıp dizilip satışa hazır hale gelmesi gerekir. Oldukça kolay bir iştir ancak biraz geniş bir yeriniz olması istenebilir. Çünkü  koli bandı paketlemesi işi kolay ancak yer işgal ediyor. Yaptığınız koliler oldukça geniş bir alanı kaplayabilir. Bu sebeple geniş bir yeri olanların bu işi tercih etmesini hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Merhaba ben ataşehirde yenisahrada oturuyorum koli pandı paketleme işi istiyorum yerimde var elemanımda elimde yatkındır acil dönüş yaparanız sevinirim

  2. El becerim çok yüksektir satış sayfam vardır ama bu isede ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Öğrenciyim Anlara’da yaşıyorum. Koli bantı olur zımba olur kutulama işlemi için yeterli alanım var başvurmak istiyorum .

  4. İstanbul Ataşehirde oturuyorum.Bu işi yapmaya çok ihtiyacım var.Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

  5. Bursa da oturuyorum. Bu işi yapmak istiyorum.iş için yeterli alanım var. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  6. Pendikte oturuyorum eşimle her türlü paketleme işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sikıntıdayım gerekirse grupta ayarlayabilirim çok zor durumdayım Allah rızası için iş vererek yardım edin gerçekten çok zor durumdayım lütfen yardım edin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?