UYARIYORUZ!

Konak ek iş ilanları

Adı dillere destan olan İzmir ilimizin merkez ilçesi Konak ek iş ilanları hakkında sizlere bilgi vererek destekleme görevini yerine getirmek istiyoruz. Çalışmak isteyenler kavuşmak için can attıkları tomarlara ulaşmak amacıyla neler yapabileceğini bu sayede öğrenecek. Bütün ticari kuruluşların bu ilçede temsilcilikleri olduğunu dolayısıyla İzmir’in kalbinin bu ilçede attığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü Konak’ta iş veren firmalar mutlaka bu metropol ilçede önemli bir temsilcilik bulundurmaktadır.

Bazı durumlarda evden çalışmak isteyenlere ya da part time iş yapmak istediğini İzmirlilere önemli fırsatlar sunulmaktadır. Örneğin aktif olarak en çok aranan elemanlar arasında çağrı merkezinde çalışacak elemanlar aranmaktadır. Müşteri temsilcisi çağrı merkezi elemanı olarak çalışmak isteyen gençler bu ayrıntılardan sebeplenebilir.

Konak’ta eve ek iş veren firmalar

Konak  iş alanlarını değerlendirmek için elde ayakta ne varsa didinip bulmak yeterlidir. Yani çalışmak istediğinizi,  para kazanma düşünceniz olduğunu bunun için farklı yöntemler uygulanabilir. Sosyal olarak etkin insanların para kazanabileceğini bilmenizde fayda var.

Kemeraltı Ek İş

İzmir Alsancak da ek iş açısından da önemli fırsatları beraberinde taşımaktadır. Çünkü Türkiye’nin en önemli limanlarından birisi bu merkezde bulunmaktadır. Yine İzmir Konak’ta bulunan Kemeraltı tarihi özelliği sayesinde çalışmak isteyenlere tatminkar ek iş imkanları sunabilir. Fevzipaşa Mahallesi, Yenişehir, Mithatpaşa, İzmir Basmane, Türkiye genelinde iş düzenlemesi temsilciliklerini bulundurdukları önemli bir merkez konumundadır.

Boş zamanlarınızda gayrimenkul danışmanı olarak çalışma imkanımız bulunduğu gibi telefon operatörlerinin çağrı merkezi temsilciliğini evden yapabilme imkanımız da bulunmaktadır. İzmir’de Konak KOLAYLIKLARINDAN yararlanmak isteyenler fazla alternatifler ile karşılaşabilir.

Örneğin broşür dağıtımı elemanı arayanlar, yaşlı bakıcılığı işini yapmak isteyenlere fırsat verenler, evde temizlik apartman temizliği yaptırmak isteyenler, kuaför yardımcılığı giyim mağazasında çalışmak için eleman arayanlar, apartman görevlisi arayanlar en basit örnekler olarak sunulabilir.

Konak Alsancak ek iş imkânlarını yakalamak isteyenler ne yapmalıdır. Ya da Konak Göztepe,  Eşrefpaşa, Mithat Paşa, Pasaport, Fatih Mahallesi, Altıntaş Mahallesinde yaşayan İzmirliler Konak evde ek iş ilanları ile ilgileniyorsa Konak’ta eve ek iş veren firmaların dikkatini çekmesi gerekir. Onların çekim alanına girmesi gerekir. Bu amaçla sizlere bu fırsatı sunan alttaki iletişim formuna Hangi işleri yapmak istediğinizi ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu nerede yaşadığınızı yazabilirsiniz. Bu sayede İzmir’de sizin bırakacağınız mail adresine ihtiyaç oldukça gönderilecektir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. evde yapılabilecek balon paketleme, tek toka paketleme işlerine talibim. iletişime geçerseniz sevinirim.

  2. İzmir’de yaşıyorum. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsınız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?