Konya Evde Ek İş İlanları Ek Gelir Fırsatları

Türkiye’nin tahıl ambarı olarak kabul edilen Anadolu’nun tarihi şehri Konya evde ek iş ilanları ek gelir imkanları hakkında sizlere önemli ipuçları vereceğiz. Alışveriş çılgınlığı ister istemez sizleri de etkiledi, sizlere de gereksiz harcamaları yaparak para yetiremez olduğunuz. Bu hesapsız gidişe dur demek, amacıyla neler yapılabileceğini araştırıyorsunuz. Umutsuz olmayın!

Bütün illerde olduğu gibi Türkiye’nin aynı problemi Konya’da var. Bu da işsizlik. Konya’da eve ek iş veren firmalar size farklı alternatifler sunuyor.  Sizde bu işler sayesinde sorunlarınızı çözeceksiniz.

Lüzumsuz harcama israf olarak kendini ortaya çıkarıyor. Biz sizlere bu hesapsız harcamalardan nasıl kurtulacağınızı anlatmayacağız. Ancak buna çözüm olarak neler yapabileceğinizi kısaca anlatmaya çalışacağız.

Konya evde ek iş

Sanayi kenti olan ilimizin ilçeleri de önemli oranda nüfusu barındırmaktadır. Akşehir ek iş ilanları açısından oldukça avantajlıdır. Sizlere meyve toplama meyve budama ağaç budama meyve pazarlama fırsatları verir. Ereğli de kendini uygun ek gelir imkanları sunmaktadır. Bu sebeple Ereğli de eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatlar değerlendirilmelidir.

Bayanlar için ek iş fırsatları bulunmaktadır. Evde kına paketleme işi, evde davetiye katlama işi, Konya gelinlik süsleme işi en çok tercih edilen ek gelir fırsatları arasındadır.

Konya evde ek iş ilanları

Konya’nın Güney tarafında yer alan Çumra’da tarımla alakalı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bu sebeple tarlada çapalama, meyve sebze toplama, ürün hasat etme, kavun karpuz toplama işleri, pazarlama işleri oldukça revaçtadır.

Beyşehir,Ilgın, Seydişehir ek iş imkanları açısından farklılık gösterir Beyşehir’de balıkçılık, hayvancılık ek iş fırsatları sizlere destek sağlar. Ayrıca Beyşehir’de eve ek iş veren firmalar takı tasarım işi yaparak para kazanma fırsatı verir.  Seydişehir’de evde çalışmak isteyenler küçük çaplı işletmeleri tutunduğu fırsatları değerlendirmelidir. Bunlar; evde toplu iğne paketleme, davetiye katlama şeklinde kendini gösterir.

Bütün bu işler sadece yaşadığımız ilçede işletmeler tarafından size verilmez. Araştırma yaptığınız taktirde Türkiye’nin her yerinden sizlere ek iş fırsatı veren firmalar bulunmaktadır.

Konya evde ek gelir imkanları

Konya merkezde yaşayan insanlar çok varlıklı insanlar değildir. Türkiye’de olduğu gibi köy kasaba gibi yerleşim yerlerinden şehir merkezlerinden büyük bir göç yaşanmıştır. Doğal olarak Konya Merkez de gariban insanlarla dolmuştur. Ancak Konyalı vatandaş şükretmesini bildiği için kıt kanat geçilmektedir.

Biz de diyoruz ki, şükretmek güzeldir. Yaratıcıya her halimize şükretmemiz doğrudur. Ancak bu sizin çalışmak için araştırma yapmamıza engel değildir. Kovandan çıkmayan arı bal yapar mı? Bu atasözünü unutma! Sizler de çalışmak için girişimde bulunun.

Konya’da eve ek iş veren firmalar

Konya merkezde turizmin canlanması neticesinde farklı ek iş fırsatları doğurmuştur. Turistik eşyalar yapmak, satmak, pazarlamak isteyen firmalar Konya ek gelir imkanları doğurmuştur. Bunun için hediyelik olarak kabul edilen turistik eşyaların yapımı için Konya’da eve ek iş veren firmalar önemli fırsatlar sunmaktadır. Bunların başında da evde takı tasarım işleri birinci sırada yer almaktadır. Sizlere de boş zamanlarınızda ister ailece isterseniz yalnız başınıza ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Konya evde ek iş ilanları sürekli olarak internette yayınlanmaktadır. Sitemiz aracılığı ile de Konya’da eve ek iş veren firmalar ile görüşebilirsiniz. Bu amaçla sitemizin konu altına bu yazının alt tarafında bulunan “iletişim kurun” bölünmeden iş almak istediğiniz belirten mesajlar yazın. Elinizden hangi işler geliyorsa tecrübelerinizi de anlatarak onları yazmayı unutmayın.

Konya’da eve iş veren firmalar sizlerin bıraktığı mesajları değerlendirir. Size evde yapılacak kolay ek iş fırsatları sunar. O halde hemen sen de lüzumsuz harcamalara dur demek için  ve hem de zamanını değerlendir. Hem de para kazan. Ayda 1500 – 2000 lira civarında ek gelir yakala. İstersen sana sunulan ilginç iş fırsatlardan yararlanırsın.

Türkiye’de o kadar çok farklı ek iş fırsatı var ki… Sadece Konya’da ek iş fırsatı veren firmalar değil diğer illerdeki sana sunulan imkanları da değerlendirebilirsin. Nasıl mı? Çok kolay. Kargo firmalarıyla anlaşan büyük şirketler Türkiye’nin her bölgesine, her köşesine ek iş fırsatı sunmaktadır. Onlar için İstanbul’un bir ilçesi ile Gaziantep’in, Konya’nın, Antalya’nın, Erzurum’un, Trabzon’un, Samsun’un, Muğla’nın, Nevşehir’in, Tokat’ın, Burdur’un, Eskişehir’in, Bursa’nın… köyünde, kasabasında yaşayan insanlara aynı mesafede bakarlar. Sebebi de kargo firmasıyla yıllık olarak anlaşırlar. Yani evlere ek iş veren firmalara uzak yakın kavramı onları çok etkilemez.

Dolayısıyla sizler de bütün ek iş fırsatlarına başvuru yapabilirsiniz. Konya evde ek iş ilanları sizlere yeterli gelmeyebilir. Bu amaçla Türkiye’de evde ek gelir imkanı yakalamak için diğer kategorileri de inceleyin. Beğendiğiniz işlerin hepsine başvuru yapın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

99 yorum

  1. İyi günler hanımlar, konyada evinizde ayakkabı dikimişi için bayanlar aramaktayız.

  2. Selçuklu/Konya’da ikamet ediyorum. Selçuk Üniversitesi 2016 lisans mezunuyum. Sabit bir işte çalışmıyorum. El becerilerime son derece güveniyorum. Dönüş yaparsanız müteşekkir olurum. Saygılarımla.

  3. konya/ Selçuklu da oturuyorum. evde ek is yapmak istiyoruz.işi verilen zamanda ve titizlikle teslim alabileceginizden kuskunuz olmasin. nikah sekeri , kina paketleme , katlama , vs ne tür is varsa hakkıyla ustesinden gelebiliriz Allah in izniyle emin olabilirsiniz .basvurumuzu degerlendirmeniz dileğiyle.haberlerinizi bekliyoruz.cumanin hurmetine kaliteli bir ek is buluruz umarım

  4. Konya’nın bi ilçesinde yaşıyorum. Öğrenciyim para kazanmam gerekiyor. Verilen işi kısa sürede ve temiz şekilde yapacağıma emin olabilirsiniz. Başvurumu değerlendirirseniz çok mutlu olurum.

  5. Konya Selçuklu da oturuyorum evde 7 kişiyiz hep beraber yapabileceğimiz paketleme işi arıyoruz ulaşırsanız seviniriz.

  6. Konya binkonut mah. oturuyorum evde paketleme gibi yapabileceğimiz iş arıyorum.Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  7. Konya da oturuyorum paketleme isi yapamk istiyorum acil bi işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun dönüş yaparsaniz cok sevinirim

  8. Merhaba evde yapılabilcek ne iş olursa üstesinden gelebilecek bi ekibiz konya selçuklu da ikamet ediyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

  9. Beyşehir’de oturuyorum paketleme yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

1 2 3 6

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status