UYARIYORUZ!

Konya Evde Ek İş İlanları

Türkiye’nin tahıl ambarı olarak kabul edilen Anadolu’nun tarihi şehri Konya evde ek iş ilanları  bu güzide ilimizin sakinlerince olumlu bir bakış olarak algılanıyor. Alışveriş çılgınlığı ister istemez sizleri de etkiledi, sizlere de gereksiz harcamaları yaparak para yetiremez olduğunuz. Bu hesapsız gidişe dur demek, amacıyla neler yapılabileceğini araştırıyorsunuz. Umutsuz olmayın!

Bütün illerde olduğu gibi Türkiye’nin benzer problemi Konya’da da var. Bu da  istihdam yani işsizlik. Konya’da eve ek iş veren firmalar  sayesinde sorunlarınızı yavaş yavaş çözeceksiniz. Lüzumsuz harcama israf olarak kendini ortaya çıkarıyor. Biz sizlere bu hesapsız harcamalardan nasıl kurtulacağınızı anlatmayacağız. Ancak buna çözüm olarak neler yapabileceğinizi bilmek de hakkınız.

Konya ek iş

Sanayi kenti olan ilimizin ilçeleri de önemli oranda nüfusu barındırmaktadır. Akşehir ek iş açısından avantaj kapsamına girmektedir. Sizlere meyve toplama, ağaç budama, meyve pazarlama ortamları verir. Ereğli de kendini uygun büyük gelir imkanları sunmaktadır. Bu sebeple Ereğli ek iş veren firmaların azımsanamayacak sayılara ulaşmıştır..

Bayanlar için ise kına paketleme, evde davetiye katlama, çanta dikimi, Konya gelinlik süsleme en çok tercih edilen ek iş grupları arasındadır. Konya’nın güney tarafında yer alan Çumra’da tarımla alakalı ek iş pozisyonları bulunmaktadır. Bu sebeple tarlada çapalama, meyve sebze toplama, ürün hasat etme, kavun karpuz toplama işleri, pazarlama işleri oldukça revaçtadır.

Beyşehir, Ilgın, Seydişehir ek iş imkanları açısından farklılık gösterir. Beyşehir’de balıkçılık, hayvancılık sektörü destek sağlar. Ayrıca Beyşehir’de eve ek iş veren firmalar takı tasarımı yaparak para kazanma şansı da verir.  Seydişehir’de evde çalışmak isteyenler küçük çaplı işletmeleri tutunduğu fırsatları değerlendirmelidir. Bunlar; evde toplu iğne paketleme, davetiye katlama şeklinde kendini gösterir. Bütün bu işler sadece yaşadığınız ilçede işletmeler tarafından size verilmez. Araştırma yaptığınız taktirde Türkiye’nin her yerinden opsiyonlar bulunmaktadır.

Konya evde ek gelir imkanları

Konya merkezde yaşayan insanlar çok varlıklı insanlar değildir. Türkiye’de olduğu gibi köy kasaba gibi yerleşim yerlerinden şehir merkezlerinden büyük bir göç yaşanmıştır. Doğal olarak Konya Merkez de gariban insanlarla dolmuştur. Ancak Konyalı vatandaş şükretmesini bildiği için kıt kanat geçilmektedir.

Biz de diyoruz ki, şükretmek güzeldir. Yaratıcıya her halimize şükretmemiz doğrudur. Ancak bu sizin çalışmak için araştırma yapmamıza engel değildir. Kovandan çıkmayan arı bal yapar mı? Bu atasözünü unutma! Sizler de çalışmak için girişimde bulunun.

Konya’da eve ek iş veren firmalar

Konya merkezde turizmin canlanması neticesinde farklı ek iş fırsatları doğurmuştur. Turistik eşyalar yapmak, satmak, pazarlamak isteyen firmalar Konya ek gelir imkanları doğurmuştur. Bunun için hediyelik olarak kabul edilen turistik eşyaların yapımı için Konya’da eve ek iş veren firmalar önemli ortamlar hazırlamaktadır. Bunların başında da evde takı tasarım işleri birinci sırada yer almaktadır.

Konya evde ek iş ilanları sürekli olarak internette yayınlanmaktadır. Elinizden hangi işler geliyorsa tecrübelerinizi de anlatarak onları yazmayı unutmayın. Konya’da iş veren firmalar sizlerin bıraktığı mesajları değerlendirir. Size evde yapılacak kolay ek iş fırsatları sunar. O halde hemen lüzumsuz harcamalara “dur” demek için  ve hem de zamanını değerlendir. Hem de para kazan. Ayda 1500 – 2000 lira civarında ilave gelir yakala. İstersen sana sunulan ilginç iş pozisyonlarından yararlanırsın.

Sadece Konya’daki firmalar değil diğer illerdeki sana hazırlanan imkanları da değerlendirebilirsin. Nasıl mı? Kargo firmalarıyla anlaşan büyük şirketler Türkiye’nin her bölgesine, her köşesine ek iş taşımaktadır. Onlar için İstanbul’un bir ilçesi ile Gaziantep’in, Konya’nın, Antalya’nın, Erzurum’un, Trabzon’un, Samsun’un, Muğla’nın, Nevşehir’in, Tokat’ın, Burdur’un, Eskişehir’in, Bursa’nın… köyünde, kasabasında yaşayan insanlara aynı mesafede bakarlar. Sebebi de kargo firmasıyla yıllık olarak anlaşırlar. Yani  firmalar için uzak yakın kavramı yok, onları çok etkilemez.

Dolayısıyla sizler de bütün ek iş  olanaklarına başvuru yapabilirsiniz. Konya evde ek iş ilanları sizlere yeterli gelmeyebilir. Bu amaçla Türkiye’de güncel çalışma sahalarını yakalamak için diğer kategorileri de inceleyin. Beğendiğiniz işlerin hepsine başvuru yapın.

Bir önceki yazımız olan Antalya Evde Ek iş başlıklı makalemizde Antalya evde ek iş veren firmalar ve Antalya'da ek iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

93 yorum

  1. İyi günler hanımlar, konyada evinizde ayakkabı dikimişi için bayanlar aramaktayız.

  2. Selçuklu/Konya’da ikamet ediyorum. Selçuk Üniversitesi 2016 lisans mezunuyum. Sabit bir işte çalışmıyorum. El becerilerime son derece güveniyorum. Dönüş yaparsanız müteşekkir olurum. Saygılarımla.

  3. konya/ Selçuklu da oturuyorum. evde ek is yapmak istiyoruz.işi verilen zamanda ve titizlikle teslim alabileceginizden kuskunuz olmasin. nikah sekeri , kina paketleme , katlama , vs ne tür is varsa hakkıyla ustesinden gelebiliriz Allah in izniyle emin olabilirsiniz .basvurumuzu degerlendirmeniz dileğiyle.haberlerinizi bekliyoruz.cumanin hurmetine kaliteli bir ek is buluruz umarım

  4. Konya’nın bi ilçesinde yaşıyorum. Öğrenciyim para kazanmam gerekiyor. Verilen işi kısa sürede ve temiz şekilde yapacağıma emin olabilirsiniz. Başvurumu değerlendirirseniz çok mutlu olurum.

  5. Konya Selçuklu da oturuyorum evde 7 kişiyiz hep beraber yapabileceğimiz paketleme işi arıyoruz ulaşırsanız seviniriz.

  6. Konya binkonut mah. oturuyorum evde paketleme gibi yapabileceğimiz iş arıyorum.Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  7. Konya da oturuyorum paketleme isi yapamk istiyorum acil bi işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun dönüş yaparsaniz cok sevinirim

  8. Merhaba evde yapılabilcek ne iş olursa üstesinden gelebilecek bi ekibiz konya selçuklu da ikamet ediyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

  9. Beyşehir’de oturuyorum paketleme yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?