Konya Selçuklu evde ek iş ilanları

700 bine yaklaşan nüfusu ile Konya’nın en büyük ilçesi olan Selçuklu evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları ile ilgili olarak bilgi paylaşımı yapıyoruz. Merkez ilçe olmasına rağmen tarımın büyük bir potansiyel olarak öne çıktığı bu önemli Anadolu beldesinde tarım alanları oldukça geniştir. Buralarda baharat bitkileri,  meyve, sebze üretimi önemli yer tutar. Sulu arazi kıtlığı sebebiyle yem bitkileri de istenilen düzeylerde üretilmemektedir. Sanayisi her geçen gün tartışma eyleminde olan ilçemizde ihracat ve ithalat yoğun bir şekilde artmaya başlamıştır. Buna paralel olarak Konya Selçuklu da eve ek iş veren firmalar yavaş yavaş artış göstermiştir. Böylece ailesine az da olsa Katkı sağlamak isteyen Konyalılara önemli ek gelir fırsatları da doğmuştur.

İlçede metal ve kimya sektörü ile birlikte otomotiv yan sanayisi, hayvansal ve bitkisel ürünler ile makina, gıda ekipmanları da önemli bir yer teşkil etmektedir. Buna uygun olarak Selçuklu evde ek iş imkanları gelişme göstermektedir. Montaj ve paketleme işleri gerekli durumlarda çalışmak isteyen Konyalılara verilmektedir.

Konya Selçuklu evde ek iş ilanları

Türkiye’de ihracat stratejisini geliştirerek Türk ekonomisine önemli bir şey sunan ilçenin sanayisi hızla büyümektedir. Üç tane Organize Sanayi Bölgesi ile orta ve küçük ölçekli Sanayi İşletmeleri hem şehre hem de Türkiye’ye önemli bir değer olarak dikkat çekmektedir.

Konya’da evde ek iş imkanları farklılık göstermektedir. Hem tarımsal ürünler hem sanayi ürünleri paketleme, montaj, katlama, pazarlama yönünden para kazanma fırsatlar sunmaktadır.

Bütün bu ve ek işlerden faydalanmak için Konya’da eve ek iş veren firmalar ile işbirliği yapılması birinci aşamadır. Sonrasında sizlere iş veren firmalar hem sizin hem de kendilerinin para kazanması için gerekli girişimleri yapacaklardır.

Konya Selçuklu’da sanayi de ziraata paralel bir şekilde hamle yapmış, bunun neticesinde ambalaj sanayi, kağıt sanayi, yedek parça, makine parçaları, imalat sanayi, döküm sanayi, plastik, kimya sanayi, mermer, karo, inşaat malzemeleri ve sayılamayacak kadar farklı sektörde iş imkanları ortaya çıkmıştır.

Neticede para kazanmak istiyorsanız Selçuklu evde ek iş ilanları hakkında araştırma yapın. Uygun olanlara başvurun.  İsterseniz sürekli işlerde çalışma imkanı da yaşayabilirsiniz. Ancak ev hanımları emekliler için de Selçukluda eve ek iş veren firmalar para kazanma fırsatları sunacaktır. Bu amaçla alttaki iletişim formuna iş istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Evde paketleme vs işler varsa yapmak isterim . 2 Çocuk okutuyorum kocamın sağlık problemleri nedeniyle emekli olması gerekti ihtiyacımız var .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status