UYARIYORUZ!

Konya Selçuklu İşte Nasibini Arıyor

700 bine yaklaşan nüfusu ile Konya’nın en büyük ilçesi olan Selçuklu iş ilanları ihtiyaç sahipleri için sayılamayacak kadar alternatifi beraberinde taşırmaktadır. Merkez ilçe olmasına rağmen tarımın büyük bir potansiyel olarak öne çıktığı bu önemli Anadolu beldesinde tarım alanları oldukça geniştir. Buralarda baharat bitkileri,  meyve, sebze üretimi önemli yer tutar. Sulu arazi kıtlığı sebebiyle yem bitkileri de istenilen düzeylerde üretilmemektedir. Sanayisi her geçen gün tartışma eyleminde olan ilçemizde ihracat ve ithalat yoğun bir şekilde artmaya başlamıştır. Buna paralel olarak Selçuklu da  iş veren consorsiyumlar yavaş yavaş artış göstermiştir. Böylece ailesine az da olsa katkı sağlamak isteyen Konyalılara önemli muştular da doğmuştur.

İlçede metal ve kimya sektörü ile birlikte otomotiv yan sanayisi, hayvansal ve bitkisel ürünler ile makina, gıda ekipmanları da önemli bir yer teşkil etmektedir. Buna uygun olarak  iş imkanları da gelişme göstermektedir. Montaj ve paketleme işleri gerekli durumlarda çalışmak isteyen Konyalılara verilmektedir.

Konya Selçuklu evde ek iş ilanları

Türkiye’de ihracat stratejisini geliştirerek Türk ekonomisine önemli bir şey sunan ilçenin sanayisi hızla büyümektedir. Üç tane Organize Sanayi Bölgesi ile orta ve küçük ölçekli sanayi işletmeleri hem şehre hem de Türkiye’ye önemli bir değer olarak dikkat çekmektedir.

Konya’da  işlerdeki gelimeler  farklılık göstermektedir. Hem tarımsal ürünler hem sanayi ürünleri paketleme, montaj, katlama, pazarlama yönünden kocaman umutlar sunmaktadır.

Bütün bu ve ek işlerden faydalanmak için Konya’da yardımseverler ile işbirliği yapılması birinci aşamadır. Sonrasında hem sizin hem de kendilerinin  kazanması için gerekli girişimleri yapacaklardır. Konya Selçuklu’da sanayi de ziraata paralel bir şekilde hamle yapmış, bunun neticesinde ambalaj sanayi, kağıt sanayi, yedek parça, makine parçaları, imalat sanayi, döküm sanayi, plastik, kimya sanayi, mermer, karo, inşaat malzemeleri ve sayılamayacak kadar farklı sektörde iş imkanları ortaya çıkmıştır.

Neticede rızkınızı kazanmak istiyorsanız Selçuklu iş ilanlarından uygun olanlara başvurun.  İsterseniz sürekli işlerde çalışma imkanı da yaşayabilirsiniz. Ancak ev hanımları emekliler için de Selçuklu iş veren firmalar tahminimize göre sizler yormayacaktır. Bu amaçla alttaki iletişim formuna rızıklar istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Siz ek iş bulabildnzmi bu sayfadan acaba bizede yardmmci olurmsnz bulduysnz eger esim le bizde yapmak istyrz 531 918 17 97

  2. Evde paketleme vs işler varsa yapmak isterim . 2 Çocuk okutuyorum kocamın sağlık problemleri nedeniyle emekli olması gerekti ihtiyacımız var .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?