Koruyucu keçe paketleme işi yaparak para kazanma

Evden para kazanmak isteyenlere koruyucu keçe paketleme işi yaparak kolay para kazanma fırsatı olduğunu hatırlatalım. Koruyucu keçe nedir?  Ne işe yarar bilmeyen varsa kısaca da izah etmek gerekiyor. Bildiğiniz gibi kalabalık halinde yaşıyoruz.  Yani apartmanlarda dairelerde masa sandalyeler çekildiği zaman ses yapıyor.

İşte bu sesin önlenmesi amacıyla sehpaların ayaklarına masa sandalyeleri ayakları altına keçe olarak  tabir edilen küçük nesneler yerleştiriliyor. Bunlar keçe olarak adlandırılıyor. Farklı büyük küçük ölçülerde üretiliyor. Kısaca buna conta adını da verebilirsiniz. Dolaplarda da kızlık kapanmayı önlemek amacıyla oralara tampon görevi üstlenmesi için yapıştırıyor.

Umarız sizlere anlatabildim.  Bizim 1. Görevimiz bu nesnelerin ne işe yaradığı değildir. Bu üretilen ürünlerin paketlenmesi satışa hazır hale getirilmesi. Dolayısıyla sizlerin para kazanması önceliklidir. Evlere koruyucu keçe paketleme işi veren firmalar kazandırıyor. İstenilen sayıda paketlenmesi böylece satışa hazır hale sunulması esas teşkil etmektedir.

evde koruyucu keçe paketleme işi

Biliyoruz ki Türkiye’de para kazanmak için farklı yollara başvuran insan sayısı oldukça fazladır. İşte size güzel bir ek gelir fırsatı koruyucu keçe paketleme işi ne dersiniz? Biliyoruz ki hayır demezsiniz. Çünkü herkes bu işi yapmak için bu işi kapmak için adeta yarışıyor. O zaman sizler de haberdar olun. Sizler de boş zamanlarınızda parayı kazanmak için evde koruyucu keçe paketleme işi yapın. Tamam yapacağız, yapalım. Nasıl alacağız nereye başvuracağız diye düşünmeye başladığınızı düşünüyoruz. Haklısınız. Çünkü herkes evden iş yapmaya başladı. Ailesine destek olmaya başladı. Sizler de önemli miktarlarda gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu işi almak çok da kolay değil. Birazcık sabırlı olmanız de girişimlerde bulunmanız gerekiyor.  Size bu konu hakkında kısa bilgiler verelim. Sizler de boş zamanlarınızda ailenizin gelirini arttırma evet yapmanız gereken aslında çok zor bir şey yok.

Eve koruyucu keçe paketleme işi veren firmalar gereken her şeyi size gönderiyor. Siz sadece iş başvurusu yapın. Eğer firmalar ihtiyaç olduğu zaman size iş gönderirse siz çalışın ve size söylenenleri yapın. Para kazanmaya başlayın o zaman hemen alt taraftaki iletişim formunu değerlendirin ve iş almak için firmaları etkileyin. Güzel cümlelerle kendinizi anlattığımız takdirde firmalar size evde koruyucu keçe paketleme işi fırsatı verebilir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

 1. İstanbul büyükçekmece de oturuyorum Simdilik 30 kişilik ekibim hazır. Kat kat artacaktır iş geldiği duyulduğunda. Hevesle çalışan ekibimle bekliyoruz…

 2. Paraya ihtiyacı olan herkes gibi ben de bu ilanlara mail adresimi yazarak başvuruda bulundum. Metin Kaya ve Hatice Kaya (Mehmet Soybelli) isimli 2 ayrı kişiden dönüş oldu. Teminat Bedeli adı altında Metin Kaya 100 TL, Hatice Kaya 50 TL para istediler ve kayıplara karıştılar. Böyle bir iş kolu yok arkadaşlar. Lütfen dikkatli olun. Bu 2 kişi hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bilginize

  • Serkan bey uyarılar bölümünü okusaydınız para kaptırmazdınız. Kötü niyetli kişiler her zaman her yerde vardır. Uyanık davranmanız gerekiyor.
   Sitede bazı işler gerçekten para kazandırırken bazılarını da farkındalık oluşturması için paylaşıyoruz.
   Şunu demek istiyoruz; site olarak biz asla ne iş veriyoruz ne de işçi arıyoruz. Sadece ek iş ihtimalleri gündeme getiriyoruz.
   Olursa düşünürlerse iş vermek isteyenler size iş teklifi yapsın istiyoruz.
   Eğer yorulmazsınız 5 binden fazla yorumu incelerseniz iş bulup çalışan, para kazanan insanları da göreceksiniz.
   Tekrar hatırlatmak gerekirse her zaman dikkatli olmak zorundayız.

 3. Merhabalar. Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde yaşamaktayım. evde yapabileceğim paketleme işine ihtiyacım var geri döünüş yaparsanız çok sevinirim

 4. Ankara Keçiören de oturmaktayım. Bu işe talibim. En kısa zamanda dönüş yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler…

 5. Keçe paketleme isini büyük bir titizlikle yapabilirim esenyurt guzelyurtta oturuyorum dönüş sağlarsanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status