UYARIYORUZ!

Koruyucu keçe paketleme seçenekleri

Ufaktan ufaktan nasibini bulmak isteyenlere koruyucu keçe paketleme yaparak huzurla yaşamanın anahtarını elde etmek olduğunu hatırlatalım. Koruyucu keçe nedir? Bildiğiniz gibi kalabalık halinde yaşıyoruz.  Yani apartmanlarda dairelerde masa sandalyeler çekildiği zaman ses yapıyor.

İşte bu sesin önlenmesi amacıyla sehpaların ayaklarına masa sandalyeleri ayakları altına keçe olarak  tabir edilen küçük nesneler yerleştiriliyor. Bunlar keçe olarak adlandırılıyor. Kısaca buna conta adını da verebilirsiniz. Dolaplarda da kızlık kapanmayı önlemek amacıyla oralara tampon görevi üstlenmesi için yapıştırıyor.

Umarız sizlere anlatabildim.  Bizim 1. görevimiz bu nesnelerin ne işe yaradığı değildir. Bu üretilen ürünlerin paketlenmesi satışa hazır hale getirilmesi. Dolayısıyla sizlerin para kazanması önceliklidir. Evlere koruyucu keçe paketlemek yeterli miktarda kazandırıyor. İstenilen sayıda paketlenmesi böylece satışa hazır hale sunulması esas teşkil etmektedir.

evde koruyucu keçe paketleme işi

Biliyoruz ki Türkiye’de rahat hayat sürmek için farklı yollara başvuran insan sayısı oldukça fazladır. İşte size güzel bir ek gelir fırsatı koruyucu keçe paketleme yapmaya ne dersiniz? Biliyoruz ki hayır demezsiniz. Çünkü herkes bu işi yapmak için bu işi kapmak için adeta yarışıyor. O zaman sizler de haberdar olun. Sizler de boş zamanlarınızda parayı kazanmak için  koruyucu keçe paketlemek tam da sizlik etkinliklerden. Tamam yapacağız, yapalım. Nasıl alacağız nereye başvuracağız diye düşünmeye başladığınızı düşünüyoruz. Haklısınız. Çünkü herkes evden iş yapmaya başladı. Ailesine destek olmaya başladı. Sizler de önemli miktarlarda gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu işi almak çok da kolay değil. Birazcık sabırlı olmanız de girişimlerde bulunmanız gerekiyor.  Size bu konu hakkında kısa bilgiler verelim. Sizler de boş zamanlarınızda ailenizin gelirini arttırma evet yapmanız gereken aslında çok zor bir şey yok.

Koruyucu keçe çalışmalarına olanak tanıyanlar gereken her şeyi size gönderiyor. Siz sadece iş başvurusu yapın. Eğer firmalar ihtiyaç olduğu zaman size CEVAP VERİRSE  siz çalışın ve size söylenenleri yapın. Hemen alt taraftaki iletişim formunu değerlendirin ve bu harika aktiviteyi almak için firmaları etkileyin. Güzel cümlelerle kendinizi anlattığımız takdirde firmalar size  koruyucu keçe paketleme yapma yolu verebilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

 1. merhabalar paketleme dikim işi yapıyorum izmir karşıyakada oturuyorum bizimle çalışmak isterseniz 05306911990 iletişim adresimiz

 2. Paraya ihtiyacı olan herkes gibi ben de bu ilanlara mail adresimi yazarak başvuruda bulundum. Metin Kaya ve Hatice Kaya (Mehmet Soybelli) isimli 2 ayrı kişiden dönüş oldu. Teminat Bedeli adı altında Metin Kaya 100 TL, Hatice Kaya 50 TL para istediler ve kayıplara karıştılar. Böyle bir iş kolu yok arkadaşlar. Lütfen dikkatli olun. Bu 2 kişi hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bilginize

  • Serkan bey uyarılar bölümünü okusaydınız para kaptırmazdınız. Kötü niyetli kişiler her zaman her yerde vardır. Uyanık davranmanız gerekiyor.
   Sitede bazı işler gerçekten para kazandırırken bazılarını da farkındalık oluşturması için paylaşıyoruz.
   Şunu demek istiyoruz; site olarak biz asla ne iş veriyoruz ne de işçi arıyoruz. Sadece ek iş ihtimalleri gündeme getiriyoruz.
   Olursa düşünürlerse iş vermek isteyenler size iş teklifi yapsın istiyoruz.
   Eğer yorulmazsınız 5 binden fazla yorumu incelerseniz iş bulup çalışan, para kazanan insanları da göreceksiniz.
   Tekrar hatırlatmak gerekirse her zaman dikkatli olmak zorundayız.

 3. Ankara Keçiören de oturmaktayım. Bu işe talibim. En kısa zamanda dönüş yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?