UYARIYORUZ!

Kulak pamuğu – çubuğu paketleme

En hassas organlarımızdan biri olan kulaklar zaman zaman içindeki pislikleri dışarı atar. Ancak bu pisliklerin bir araç yardımıyla temizlenmesi gerekir. Kulak çubuğu paketlemesi yapanların sizlere sunduğu kolaylık sayesinde marketlerden bu faydalı gereçleri temin edersiniz. Böylece uygun zamanlarda kulağınızda biriken pislikleri ileri etmemek koşuluyla temizlemeniz gerekir.

Uzmanları bu çubukların çok dikkatli kullanılması gerektiğini hatırlatıyor. Bizim esas konumuz ise  kulak çubuğu paketlemesi firmalarının sunduğu karlılık hakkında olacaktır.  Sitemizde iş tanıtımları yapılıyor. Sizlere evden yapabileceğiniz kolay para kazanma fırsatlar onu anlatıyor. Bugün boş zamanlarında ek gelir aramak isteyenlerin, yakalamak isteyenlerin imdadına güzel basit bir iş tanıtıyoruz. Herkes ek gelirin çok olmasından memnun olur. Bazıları ihtiyaçtan çalışır bazıları da canı sıkıldığı için. Ya da geleceğe yönelik yatırım planları olduğu için fazladan nakit sahibi olmak ister.

kulak çubuğu paketleme işi

Sizler de hangi amaç için çalışırsanız çalışın uygun zamanımızda para kazanın. İster bir arsa almak için, ister çocuğunuzun eğitimi için hedefiniz ne ise onu gerçekleştirmek için daha fazla paraya ihtiyaç duyarsınız. O zaman emekli iseniz, ev hanımı insanız veya eğitim almakta olan bir öğrenci iseniz sizler de kulak çubuğu paketleme olanağından yararlanabilirsiniz.

Bu işi nasıl yapacaksınız,  nereden alacaksınız, kaç lira kazanacaksınız? Hemen kısa kısa bunları da açıklayalım. Eve kulak çubuğu paketleme işi veren firmaların sunduğu bu ek gelir fırsatını yakalamak için öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuruyu da sadece sitemizin aracılığı vasıtasıyla yakalama şansı elde edebilirsiniz. Çünkü  firmalar iletişim bilgilerini ulu orta her yerde paylaşmıyor. Çünkü Türkiye genelindeki işsizlik sayısı oldukça fazla. Herkese yoğun iş talebi sebebiyle firmaları rahatsız ediyor.

Kulak pamuğu ya da çubuğu paketlemesi veren firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman sizin mail adresinize iş teklifinde bulunabilirler. Sizler de şartları beğenirseniz çalışırsınız. Tahmini olarak ayda 1050 lira civarında kişi başı kar yakalama şansına sahipsiniz. Malzemeler firma tarafından sizlere gönderilir. İstenilen sayıda paketlersiniz. Satışa hazır hale getirirsiniz. Böylece yaptığınız çalışma karşılığı para kazanırsınız. Kolları sıvamadan önce klavyenin tozunu alın deriz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

31 yorum

  1. Mardin kızıltepe de oturuyorum her türlü paketleme boncuk tesbih işi yaparım 8 kişilik ekibim var rahatlıkla yaparız lütfen yardımcı olun

  2. İstanbul Esenyurt da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yaklaşık 10 kişilik bir ekibinde var yardımcı olursanız sevinirim

  3. Sultangazi/İST da oturuyoruz.Acil ise ihyiyacimiz var.Evde 5-6 kisilik bir ekibimiz var.Hizli ve pratiğiz bu is sahasında tecrübemiz var.Bütün güne yayabilecek ev isleri ariyoruz.Acil ulasirsaniz seviniriz.Tesekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?