UYARIYORUZ!

Kurutulmuş gül keseleme

Gülleri kim sevmez ki? Üstelik buket halinde olursa! Gonca şeklindeki bir gül demetine kimse hayır diyemez. Hele hele taze veya kuru şekilde mis gibi kokan gül kokusuna kimse dayanamaz. Alakasız bir giriş olabilir belki ama size kurutulmuş gül keseleme hakkında bilgi vereceğiz. Paraya ihtiyacı olan vatandaşlar tam da gönlünüzden geçen kredi yerine emek karşılığı burada.

Zengin insanların sevdiklerine sürpriz yapmak amacıyla gül yapraklarını üzerinden attıklarını filmler de görüyoruz. Bazı insanlar da taze olmasa bile kurutulmuş olan gül yapraklarını farklı şekillerde sevdiklerine hediye ediyor. Bizim sitemiz ek iş tanıtımı yaptığı için bu işi nasıl paraya dönüştürülür, nasıl kazanırız, bu konu üzerinde yoğunlaşacağız.

Ekonomik krizler ile cebelleşen insanlar farklı para kazanmak fırsatlarını değerlendirmek amacıyla kuru gül keselemeye ilgi artıyor . Bilhassa emekli insanlar sıkıntılı günlerini aşmak amacıyla farklı kazanç kapılarından nasibini almak istiyor.  Bugün sizlere  kurutulmuş gül paketlemesi seri imalatından ihtiyacınız olan nakde kavuşma yolunda önemli bir başlangıç yapacaksınız.

Kurutulmuş gül keseleme

Kurutulmuş gül paketlemeyi kimler  yapabilir, ne kadar kazanç sağlanır? Kurutulmuş gül yaptıranlar hakkında bilgi verelim. Nasıl çalışıyorlar kimleri tercih ediyorlar, ona göre siz de hareket edersiniz. Bu firmalara ulaşmak için tek yapmamız gereken basit bir uygulama var. Bundan bahsedelim. Sizin aklınızda doğrudan  gül işi veren firmaların telefon numarası veya iletişim bilgileri hakkında bilgi almak vardır. Haklı olabilirsiniz ancak unutmayınız ki sizin gibi milyonları bulan para ihtiyacı bulunan işsiz insanlar sebebiyle kimse iş vermek için iletişim bilgilerini paylaşmaz. Hele hele talep inanılmaz boyutlara ulaşınca olunca kimse iletişim bilgilerini paylaşmıyor.

Kısacası; çalışmak isteyenleri onlar kendileri tercih ediyor. Eğer kurutulmuş gül keseleme işi almak istiyorsanız bu yazının en alt tarafında sizler için ayrılmış olan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Kaç kişi çalışmak istediğinizi, hangi işleri tercih ettiğinizi, ne kadar boş zamanınız olduğunu yazabilirsiniz. İletişim formuna yazacağınız mail adresine Kuru gül keseleme imkanı veren firmalar gerekli durumlarda eleman ihtiyacı sebebiyle size mail atabilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Merhaba.. istanbul esenler de ikamet etmekteyim.ek ise ihtiyacım bulunmaktadır. Yardımcı olursanız memnun olurum.

  2. Aydin Efeler de oturuyorum düzenli titiz işine dikkat eden ve zamanında teslim edeceğime inanıyorum.

  3. merhaba kocaelide yaşıyorum ve güzzel temiz iş yaparım çok fazla boş vaktim var bunu değerlendirmek istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim
    05379973474

  4. 5 kisilik ekibim var paketleme isi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz.iyi günler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?