UYARIYORUZ!

Kuş yemi paketlemesi yapmak

Türkiye’de evcil hayvan besleme grafiği giderek yükselmeye başladı. Kalabalık yalnızlar içinde kaybolup giden insanlar kendilerine bir arkadaş seçiyor. Bunlar da evcil hayvanlar. Kuş yemi paketlemek isteyenler sizlere sesleniyoruz. Türklerin en çok evde beslemek için tercih ettiği hayvan kuşlar olduğunu sizler de bilirsiniz. Hemen hemen her evde bir iki tane muhabbet kuşu bulunmaktadır.  Hatta son zamanlarda kuş türleri de renklenmeye başladı. Hint bülbülleri papağanlar ve diğer seçenekler.

Sevimli hayvanlar kafeslerde yerini almaya başladı.  İşte bu sesleri güzel olan minik kanatlıların karnının doyması gerekiyor. Bu amaçla hayvan yemi paketlemesi yaptıran esnaflar sizlere çalışma fırsatı veriyor. Gerçekten nakde sıkıştıysanız  her türlü ek gelir olasılığını değerlendirmek istiyorsanız size mükemmel sanş.

kuş yemi paketlemesi yapmak

O halde bu iş hakkında biraz bilgi verelim. Bildiğiniz gibi evcil kanatlılar yem bitkileri hayata tutunur. Kuşların yemleri özel olarak üretilir ve bu yerlerin belli kıramazlar da paketlenip hayvanseverlere satılması gerekir. Hayvan yemi paketleme veren firmalar boş zamanlarını KAZANCA çevirmek isteyen ev hanımları emeklilere bu işi gönderiyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar boş zamanlarında oyalanmak istiyorsa kuş yemi paketlemesi sırasını bekleyebilir.

Yem bitkisi üretici firmalar ürünlerinin satışa hazır hale gelmesi amacıyla çalışmak isteyenlere keyfekeder çalışma olasılıkları ile karşınıza gelir.  Eğer kabul ederseniz evden çalışmak ve gelir elde etmek ailesine katkı sağlamak isteyenler diledikleri zaman aralığında kuş yemi paketleme işine girilebilir.

Üretici firmalar sizlere uygun gördüğü takdirde iş teklifi yapar.  Şartları kabul ederseniz uygun yeriniz varsa minik poşetler içine sizden 200 gram, 300 gram, 500 gram veya kendi özel ölçülerinde hayvan yemlerinin hazır hale getirmenizi istenir. Bunun karşılığında da ayda yaklaşık 1000 lira  para ödenir. Alt tarafta yer alan iletişim formunu doldurun sizler de sıraya girin. Kuş yemi paketlemesi yaparak kuşları ve kendinizi beslemeye başlayın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. konya/Selçuklu da oturuyorum.kus yemi paketleme isini titizlikle hakkiyla ve zamaninda yapacagimizdan emin olabilirsiniz Allah in izniyle

  2. topluma yararımız olsun bizim işimiz olsun sizin işiniz görülsün evde paketleme işi yapılır temiz çalışılır

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?