UYARIYORUZ!

Kuşburnu Çayı Paketleme İşi

Güzelliğine düşkün olanların ya da boğazı ağrıyan, sesi kısılanlar kuşburnu sizlere güzellikle beraber nakit akışı da kazandırma opsiyonu verebilir. Kuşburnu çayı paketlemesi yapmak istiyorsanız firmalarla dirsek teması kurun. Bu işi size göndersinler. Bir zamanlar Türkiye’de başbakanlık yapan hatta ilk kadın başbakan olma özelliğini taşıyan Tansu Çiller’in adıyla özdeşleşmiş kuşburnu paketleme işi sizlere gelir kazandırma noktasında önemli bir çıkış olabilir. Kuşburnu paketleme işi veren esnaflarla iletişim kurmanız durumunda oturduğumuz yerden ek iş yapmanın avantajını değerlendirebilirsiniz.

Bu işi daha ziyade emekliler ve ev kadınları rahatlıkla yapabilir. Tabii ki işi olmayan paraya ihtiyacı olan diğer insanlar da yapar ancak bizim tavsiyemiz ev kadınları ve emekliler olduğunu söylemek zorundayız. Çünkü bu işi evlere vermek isteyen insanlar ucuza çalışacak ve kaç lira olursa olsun çalışmak istiyorum diyenleri tercih ediyor. Doğal olarak işsiz insanlar bu parayla yetinmeyebilir. Bu parayla bir ev geçindirmek mümkün olmayabilir. Bu sebeple bu cümleleri sarf ettik.

Kuşburnu paketleme işi yapmak istiyorum

Emekli iseniz ev hanımı iseniz ya da üniversitede okuyan bir öğrenci iseniz bu işi tercih edebilirsiniz. Eve ek iş gönderen firmaların sunduğu ek iş ilanlarını takip etmenizde fayda var. Sitemiz de bu noktada sizlere bir çıkış noktası yakalamanız için ipuçları vermektedir. Eğer evde kuşburnu paketlemek istiyorum, bana da iş göndersinler, bana da iş lazım diyorsanız size hiç zahmetsizce nasıl iş alacağınızı anlatalım.

Hiçbir yere gitmenize gerek yok. İş başvurusuna hiç gerek yok. Telefon numarası aramanıza da gerek yok. Tek yapmanız gerekeni söyleyelim.

Kuşburnu çayı paketleme işi

Bu okuduğunuz yazının alt tarafında yer alan iletişim formu sizin işinizi görür. Oraya yaşınızı,  tecrübelerinizi daha önce yaptığınız işleri ne kadar boş zamanınız olduğunu ve benzeri açıklamaları yazınız. Kendinizi ne kadar iyi anlatırsanız  kuşburnu paketleme işi veren firmalar da o kadar size öncelik tanır.  Böylece sizlere iş verme şansı artar.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bunu sorun etmeyin. Çünkü firmalar kargo dahil bütün masraflar kendilerine ait olarak anlaşılmaktadır. Kuşburnu çayı paketlemesi yapmak istiyorsanız hemen alttaki iletişim formuna sadece mail adresinizi iletişim bilgisi olarak yazmanız yeterlidir.  Telefon numaranızı kesinlikle yazmayınız. Çünkü suistimal eden simsarlar olabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. meraba hayırlı işler evde paketleme işi yapmak isdiyorum dışarda bi işe giremiyorum acil evde yapılacak işe ihtiyacım var adanada oturuyorum duyarlı olursanız çok sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?