UYARIYORUZ!

Kutulama Paketleme ve Montaj İşi

Evde paketleme işi yapmak

Eve en çok verilen işler arasında kutulama, paketleme ve montaj işleri ilk sırada yer almaktadır. Ailesinin giderlerine destek olmak isteyen herkes bu işlerle önemli oranda gelir elde etmektedir. Evde montaj ve kutulama işi ucuz işgücünden faydalanmak isteyen firmaların başvurduğu yöntemlerden birisidir. Firmalar basit ancak bir an önce bitmesi gereken işlerin boş duran insanlar tarafından yapılmasını tercih etti etmektedir. Böylece maliyet hem yarı yarıya düşecek hemen hem de kısa sürede işleri sonra vermiş olacak. Bu amaçla en çok evde boş zamanını olan emekli insanlar, kadınlar, üniversite öğrencileri ve iş bulamayan diğer kesimler yoğun olarak istemektedir.

Sitemizi ziyarete geldiğinize göre muhtemelen sizler de iş bulamayan ya da ailesinin yerleri giderlerine yetmeyen karşılamayan insanlar grubundasınız. Bu sizin için bir eksiklik bir ayıp kusur değildir. Ne güzel çalışmak istiyorsunuz para kazanmak istiyorsunuz çocuğunuzun çocuğumuzun rızkını temin etmek için araştırma yapıyorsunuz. Sizin bu güzel düşüncelerden dolayı takdir edilmeniz gerekir.

Evde montaj işi yapmak istiyorum

1-2 vida sıkarak satılacak ürünlerin hazırlanması esasına dayalı olan bu yöntemde herkes önemli olan da para kazanıyorlar. Evde montaj işleri yapmak istiyorum, bana da gönderin, diyorsanız ne yapmanız gerektiğini önceden bilmelisiniz. Elleri yatkın olan, tornavida tutmasını bilen, ürünleri hızlı bir şekilde meydana getirebilen insanlar bu ek iş fırsatını değerlendirmesi gerekir. Son zamanlarda ek gelir sağlamak isteyen herkesin en çok başvurduğu yöntemlerden birisi de evde paketleme işidir. Ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir.

Evde kutulama işi yapmak istiyorum

Ürünlerin kutular içine yerleştirilerek satışa hazır hale getirilmesi yöntemine kutulama işi adı verilmektedir. Bu işte başta emekliler, ev hanımları ve üniversite öğrencisi tarafından tercih edilmektedir.

Çalışmak istiyorsanız “Ne olursa olsun para kazanabilirim iş yapabilirim, elinden her şey gelir. Bana iş gönderin diyorsanız evde kutulama işi paketleme işi montaj işi süsleme işi yapabilirsiniz. Eve paketleme işi veren firmalar aşağıdaki işleri daha fazla veriyor.

montaj paketleme
 • Evde yapılacak ek işler nelerdir?
 •  çakmak montajı
 •  kalem montajı
 •  makas montajı
 •  kalem kutulama
 •  sabun kutulama
 •  fırın poşeti katlama
 • çengelli iğne 
 • toplu iğne 
 • abaküs montajı
 • makyaj fırçası 
 • sabun keseleme
 • toplu iğne poşetleme
 • eşarp katlama işi

Yukarıda saydığımız evde yapılacak ek işler birkaç örnektir devamı saymakla bitmez. Siz yeter ki çalışmak isteyin. Eve paketleme işi veren firmalar size iş göndersin,  ayda 2 bin lira dolayında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eve montaj paketleme kutulama işi veren firmalar nasıl bulunur, nasıl iletişime geçilir? Bu sorunun cevabı biraz görecelidir. Bazı firmalar reklam vererek personel ararken, bazı firmalar ya da kişiler ise sitemiz aracılığıyla iş arayan personeli temin etmektedir.

Eve kutulama işi veren firmalar ya da eve montaj paketleme işi veren kişiler paralı ilan vermesine gerek kalmadı. Sitemiz evde ek iş yapmak isteyen insanların taleplerini yayınlıyor. böylece eve montaj paketleme işi veren firmalar da sitemizde iş başvurusu yapan insanların iletişim bilgilerinden faydaları onlara paketleme ve montaj işleri veriyor.

Sizler de bu fırsatı değerlendirmek için bu yazının altına çalışmak istediğinizi belirten iletişim mesajları yazın. Size iş vermek isteyen firmalar bıraktığınız mail adresiniz aracılığıyla size para kazandırmaya başlasın. Evde paketleme kutulama ve montaj işi yapmak istiyorsanız hemen gerekli girişimlerde bulunmanız iş kapılarının kilidini açacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

 1. Evde paketleme istiyorum eşim askeri ücretle çalışıyor iki çocuğum var ek gelir olsun istiyorum

 2. İki cocugum var okul masraflarini karsilamak icin evde yapabilecegim bi ise cok ihtiyacim var lütfen dönüs yapin daha önce paketleme kasnak isi yaptim biliyorum 05435938941 lütfen dönüs yapin

 3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum, ögrenciyim.Elim oldukça hızlıve titizimdir. 27 yasindayim. Malatya merkez. Donus yaparsaniz sevinirim

 4. Evde askı işi yapmak istiyorum özellikle rica ediyorum çocuklarım okuyorlar ek işe ihtiyacım var.

 5. Evde paketleme montaj yada katlama her türlü is olur 2 kişiyiz malatya merkeze de oturuyoruz

 6. Benim de bu işe ihtiyacım var komsularim var 8 kişiyiz Malatya Yeşilyurt dayiz yardımcı olursanız sevinirim

 7. Istanbul esenlerdeyiz evde 2 bayan bu islerle gecimimizi saglamaya calisuyiruz lutfen yardimci olunuz teşekkürler

 8. Izmir Buca yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum bizim ekibim var 4 kişi paketleme, mandal montaj hızlı çalışıyoruz iletişim 05454335718

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?