UYARIYORUZ!

Lohusa Tacı – Lohusa Terliği Ek İşi

 Evde lohusa tacı ve lohusa terliği etkinlik olarak kadınların gündelik masraflarına girdisi ile etkili olduğunu müjdeleyelim.  Lohusa tacı nedir, nasıl yapılır merak ediyorsunuz.  Devam eden sayfalarda bunu anlaşılır şekilde açıklayacağız. Erkekler bu işi fazla bilmez, pek de anlamaz. Bizim potansiyelimiz haliyle bayanlar olacaktır. Ailesine destek olmak isteyen insanların ve tasarım yönü gelişmiş bayanların zevkle yapacağı bir ek iş var sırada.

Öncelikle tasarım yönünüzün gelişmiş olması gerektiğini peşinen söyleyelim. Çünkü kurdeleler, taçlar, makaralar, yapıştırıcılar sizleri bekliyor. Böyle bir işe ben de varım, yapabilirim diyorsanız o zaman  lohusa tacı lohusa terliği işi veren esnafların sunacağı iş tekliflerine açık olmalısınız. Bilhassa iğne, iplik, dantel, kurdele işlerine eli yatkın olan insanların boş zamanlarını paraya dönüştürmesi için reddedilemeyecek şans olduğunu hatırlatalım.

Lohusa tacı nasıl yapılır

Firmaların sizlere gerekli malzemeleri göndereceğini bu malzemelerle farklı tasarımlar ortaya çıkaracak lohusa tacı yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Bayanlar Özellikle de evli ev hanımları bu özel eşyanın çok değerli olduğunu bilir. Çocuğu olan bayanlar belli bir süre misafirlerin ziyaretine çıkmak için güzel görünmek zorundadır. Bunun için başına taç takar üzerine güzel bir pijama takımı giyinir. Ayaklarına da lohusa terlikleri giyer. Böylece yorgunluk bitkinlik ve stresi gelen misafirlere yansıtmamış olur.

Evde lohusa tacı işi yapmak istiyorum

“Ben bu işi çok severim, kazançlı bir fırsatı değerlendirmek istiyorum.” diye düşünüyorsanız esnafların  bu işi tavsiye etmesini, iş teklifinde bulunmasını sağlamanız gerekir. Kalabalık aileler birlikte çalışırsa, grup oluşturursa seri üretimden önemli oranda iş çıkarabileceklerini söyleyelim.

Evlere lohusa tacı işi veren esnaflarla nasıl iletişime geçilir. Bu iş nasıl alınır. Yapmanız gereken bu yazı altındaki yorum bölümüne ek iş almak istediğinizi belirten başvuru formu doldurmalısınız. Firmalar da bu işi vermek için eleman aradığında sizin bıraktığınız iletişim bilgilerinden sizlere ulaşır.

Sizler de bu işi daha önce yaptığımızı tecrübeli olduğunuzu ya da yapabileceğinizi yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazın ki ihtiyaç olunca iş teklifi yapılacaktır. Eğer daha önce hiç lohusa tacı ya da lohusa terliği yapmadıysanız  bu işin nasıl yapıldığını gösteren videolar aracılığıyla kolayca yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

Evlere lohusa tacı lohusa terliği işi veren firmalar

Hiç endişe etmenize gerek yok.  Eliniz iğne iplik makas tutuyorsa kolaylıkla severek lohusa terliği ve lohusa tacı yapma anlaşması yapabilirsiniz. “Evde lohusa tacı, lohusa terliği yapmak istiyorum.” diye düşünmeye başladıysanız,  bunun getirisi nedir, ne kadar para kazanabilirim, diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Yaptığınız tasarımlara göre kazanacağınız miktar belli olacaktır. Çünkü esnaflar yapılacak ürünlerin sürümüne göre sizlere ikinci bir teklif sunar. Eğer başarılı tasarımlar ortaya koyarsanız, boncuklarla süslerle aranız iyi ise  ilginç tasarımlar yapacağınız düşünülür ve birlikte çalışmaya devam etme teklifi yapılır.

Lohusa tacı lohusa terliği ek işi
Lohusa terliği

Ancak baştan savma, uyduruk terlikler ve taçlar yaparsanız size elbette beraber çalışmak teklifi sunulmaz. Bu sebeple kazanacağınız parayı söylemek çok doğru olmaz fakat yetenekli bayanların ayda 1500 – 2000 Türk Lirası arasında ekstra alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paketleme İş İlanları başlıklı makalemizde evde paketleme işi yapmak, kolay paketleme işleri ve montaj ve paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

  1. Izmir menemende yaşıyorum Süsleme işlerine ekim yakındır çok zevkliyimdir acil para kazanmaya ihtiyaçim var bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Merabalar evde yaptıgım lohusa terliği ve tacı bebek patıği yapıyorum ve satmak istıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3. Merhaba, sipariş üzerine lohusa terlik taç ve buna benzer ürünler yapıyorum. Özelden size çalışmalarımın resimlerini gönderebilirim. Ben de bu konuda ek iş yapmak istiyorum, dönüşünüzü bekliyorum.

  4. Tasarımlarımın ilgi çekici olduğunu düşünüyorum. Evimde lohusa tacı/terliği yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

  5. Tasarımlarımın ilgi çekici olduğunu düşünüyorum ve evimde lohusa tacı/terliği yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

  6. merhaba ben engelli 3 çocuk annesi bir bayanım ekibim falanda yok 2 çocuğum bir eşim ve ben yapıcaz bu işe ihtiyacım var çocuklarımın okul giderleri için lütfen dönüş yapın kağıthane

  7. Loğusa taci terligi bebek patiği için 25 kişilik ekibim var daha önce bu isi yaptik firma kapandigindan dolayı tekrar çalışabileceğimiz güvenilir bir firma ariyoruz Gebzede oturuyorun işlerinizi zamanında titiz ve dikkatli şekilde yapip teslim edebiliriz ilgilenen olursa bana ulasirsaniz çok sevinirim.

  8. Bende evde taç ve terlik yapmak istiyorum siapatis olarak çalışıyorum ama düzenli olsun istiyorum.ilgilenirmisinz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?