Lohusa Tacı – Lohusa Terliği Ek İşi

Lohusa tacı, terliği ek işi

Sizlere farklı ve ilginç yeni ek işler tanıtmaya devam ediyoruz. Evde lohusa tacı evde lohusa terliği işi firmalar tarafından sunulmaya başlandı. Oldukça fazla girdisi olan bu işi yapanların önemli oranda para kazandıklarını müjdeleyelim.

Ev hanımlarının oldukça isteyerek severek yaptığı bu iş sayesinde Sizler de ailenize ek kazanç sunabilirsiniz. Boş zamanı fazla olan insanların nasıl para kazanabilirim, evimi nasıl girdi sağlayabilirim diye düşündüğünü biliyoruz.

Bizde ekisal.com sitesi olarak sürekli fazla ek gelir fırsatları nedir araştırıyoruz. Geçtiğimiz yıl oldukça fazla ilgi gören bu para kazanma imkanı veren ve ek iş iyi bir imkan verdiğini söyleyebiliriz.

Lohusa tacı nedir, Nasıl yapılır merak ediyorsunuz. Erkekler bu işi fazla bilmez pek de anlamaz. Bizim potansiyelimiz bayanlar olacaktır. Çalışmayı düşünen ailesine destek olmak isteyen insanların bir de tasarım yönü gelişmiş bayanların zevkle yapacağı bir ek iş fırsatından bahsediyoruz.

Öncelikle tasarım yönünüz gelişmiş olması gerektiğini peşinen söyleyelim. Çünkü kurdeleler, taçlar, makaralar, yapıştırıcılar sizleri bekliyor. Böyle bir işe ben de varım, yapabilirim diyorsanız o zaman evlere lohusa tacı lohusa terliği işi veren firmalar sizlere sunacağız iş tekliflerine açık olmalısınız. Bilhassa iğne, iplik, dantel, kurdele işlerine eli yatkın olan insanların boş zamanlarını paraya dönüştürmesi için önemli bir fırsat olduğunu peşine hatırlatalım.

Evde lohusa tacı işi nasıl yapılır

Firmaların sizlere gerekli malzemeleri göndereceğini bu malzemelerle farklı tasarımlar ortaya çıkaracak lohusa tacı yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Bayanlar Özellikle de evli ev hanımları bu özel eşyanın çok değerli olduğunu bilir. Çocuğu olan bayanlar belli bir süre misafirlerin ziyaretine çıkmak için güzel görünmek zorundadır. Bunun için başına taç takar üzerine güzel bir pijama takımı giyinir.

Ayaklarına da lohusa terlikleri giyer. Böylece yorgunluk bitkinlik ve stresi gelen misafirlere yansıtmamış olur.

Evde lohusa tacı işi yapmak istiyorum

Eğer Sizler de ben bu işi çok severim kazançlı bir fırsatı değerlendirmek istiyorum diye düşünüyorsanız firmaların sizlere bu işi tavsiye etmesinin, iş teklifinde bulunmasını sağlamanız gerekir. Bir daha kalabalık aileler birlikte çalışırsa grup oluşturursa seri üretimden önemli oranda iş çıkarabileceklerini söyleyelim. Lohusa tacı yapmak için evlere ek iş veren firmaların sunduğu teklifleri yakalamam gerekiyor.

Peki evlere Lohusa tacı işi veren firmalarla nasıl iletişime geçilir. Bu iş nasıl alınır. Yapmanız gereken bu yazı altındaki yorum bölümüne ek iş almak istediğinizi belirten başvuru formu doldurmalısınız. Firmalar da bu işi vermek için eleman aradığında sizin bıraktığınız iletişim bilgilerinden sizlere ulaşır.

Sizler de bu işi daha önce yaptığımızı tecrübeli olduğunuzu ya da yapabileceğinizi yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazın. Böylece sizlere iş teklifi yapılacaktır. Eğer daha önce hiç lohusa tacı ya da lohusa terliği yapmadıysanız sizlere bu işin nasıl yapıldığını gösteren videolar aracılığıyla kolayca yapabileceğimiz söyleyebiliriz.

Evlere lohusa tacı lohusa terliği işi veren firmalar

Hiç endişe etmenize gerek yok. Sizlere de eline iğne iplik makas tutuyorsa kolaylıkla severek evde lohusa terliği ve lohusa tacı yaparak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evde lohusa tacı evde lohusa terliği yapmak istiyorum diye düşünmeye başladıysanız, Ancak bunun getirisi nedir ne kadar para kazanabilirim diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Yaptığınız tasarımlara göre kazanacağınız para ortaya çıkacaktır. Çünkü evlere lohusa tacı lohusa terliği işi veren firmalar yapılacak ürünlerin satışına göre sizlere ikinci bir teklif sunar. Eğer başarılı tasarımlar ortaya koyarsan boncuklarla süslerle aranız iyi ise sizin farklı ilginç tasarımlar yapacağınız düşünür ve size çalışma teklifi devam etme teklifi yapılır.

Lohusa tacı lohusa terliği ek işi
Lohusa tacı lohusa terliği

Lohusa terliği ve lohusa tacı yaparak ne kadar para kazanırım

Ancak baştan savma uyduruk terlikler ve taçlar yaparsanız size elbette beraber çalışmak teklifi sunulmaz. Bu sebeple kazanacağınız parayı söylemek çok doğru olmaz fakat yetenekli bayanların ayda 1500 – 2000 Türk Lirası arasında evde lohusa tacı lohusa terliği işi sayesinde para kazanacağını söyleyebiliriz.

O halde hemen konu altındaki yorum bölümüne özel bilgilerinizi içermeyen sadece mail adresiniz aracılığı ile işi almak istediğinizi belirten mesajlar yazmaya başlayın. Sizlere de ailemize ek gelir sağlayın. Sadece mail adresi yazılması tavsiye edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş başlıklı makalemizde ek iş, ek iş veren firmalar ve Emekliler için ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

22 yorum

  1. Tasarımlarımın ilgi çekici olduğunu düşünüyorum. Evimde lohusa tacı/terliği yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

  2. Tasarımlarımın ilgi çekici olduğunu düşünüyorum ve evimde lohusa tacı/terliği yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

  3. Susleme islerine elim yatkindir. Ek gelire ihtiyacim var. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Lutfen geri donus yapin sabirsizlikla bekliyorum susleme isine ihtiyacim var Ankarada oturmaktayim.

  4. merhaba ben engelli 3 çocuk annesi bir bayanım ekibim falanda yok 2 çocuğum bir eşim ve ben yapıcaz bu işe ihtiyacım var çocuklarımın okul giderleri için lütfen dönüş yapın kağıthane

  5. Loğusa taci terligi bebek patiği için 25 kişilik ekibim var daha önce bu isi yaptik firma kapandigindan dolayı tekrar çalışabileceğimiz güvenilir bir firma ariyoruz Gebzede oturuyorun işlerinizi zamanında titiz ve dikkatli şekilde yapip teslim edebiliriz ilgilenen olursa bana ulasirsaniz çok sevinirim.

    • Bende evde taç ve terlik yapmak istiyorum siapatis olarak çalışıyorum ama düzenli olsun istiyorum.ilgilenirmisinz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status