UYARIYORUZ!

Mandal Süsleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Çalışma anlayışı zamana paralel olarak değişti. Bazıları fiziksel olarak bir şeyler yaparak kazanmayı düşünürken, bazı insanlar da hobi olarak adlandırılan işler yapar yapma eğilimindeler. Mandal süsleme işi yaparak para kazanmak isteyenler de azımsanamayacak kadar var.  Sizler boş zamanlarınızda mandal süsleyerek sosyalleşmek istiyorsanız kısaca anlatalım.

Hiç aklınıza gelmeyebilir, ancak bu işi veren küçük ve orta ölçekli tabir edilen işletmeler bulunmaktadır. Onlara ulaşmak için değişik yöntemler uygulayabilirsiniz. En başta sitemizin yaz, ulaş, al, başla, bitir ve kazan metodunu değerlendirin. Sizlere iş vermek isteyen kişilerle sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bunun için yazının en altına mandal süsleme işi yapmak istediğini belirten mesajlar yazınız.

Evde mandal süsleme işi

Bu işi yaptırmak isteyen kişiler sizlerin bıraktığı mesaj ile ilgilenir ve size gerekli açıklama ile birlikte mail atar. Siz de boş zamanlarınızda mandal süsleme işinden nasiplenmiş olursunuz. Size bu iş verildiği zaman gerekli olan bütün malzemeler  firma tarafından gönderilmektedir. Elbette süsleme işinden biraz anlamak gerekir. Bayanlar estetiğine çok önem verdiği için süslü güzel mandaların çamaşırlarını da estetik açıdan desteklemesini ister.

Evlere mandal süsleme işi veren firmalar

Dedik ya, herkes bir şekilde para kazanmaya başladı. Kimileri işe gider sabahtan akşama kadar çalışır 1500-2000 lira kazanır, kimileri de oturduğu yerden evde boş zamanlarını değerlendirir para kazanır. Üstelik buna iş bile denmez. Hobi olarak adlandırabiliriz. Hobi amaçlı olarak çalışmak isterseniz  mandal süsleme işi veren firmaların çekim alanına giriniz. Hemen konu altına çekim alanı oluşturmak için kendinizden yeterince bahsedin.  Eğer daha önce benzer işler yaptıysanız onları da yazın. Size önemli bir referans olur.

Evde mandal süsleyerek ne kadar kazanırsınız

Bu işi veren firmaların sizin çalışmalarınıza gören fiyat vereceğini hatırlatalım. Çok kaliteli tasarımlar ortaya çıkarırsanız kar marjınız da yüksek olacaktır. Ancak sıradan işler yaparsanız doğal olarak firma da sizin yaptığı çalışmalara fazla ödeme yapmayacaktır.  Özellikle evde kapanıp canı sıkılan boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev kadınları ve genç emeklilerin mandal süsleme işi  ile kasalarını dolduracağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Mrb ben emıne istanbul büyükçekmecede oturuyorum mandal süsleme işi yapmak istiyorum lütfen cevabınızı bekliyorum

  2. İzmir Bornova da oturuyorum mandal süsleme işlemi
    yapmak istiyorum dönüş yapmanızı rica ederim

  3. Büyükçekmece de ikamet etmekteyim.5 kisilik bir grubum var.Mandal susleme işini sizin degerleriniz dogrultusunda yapmak istiyoruz.Olumlu yada olumsuz geri dönüşünüz olursa memnun olurum.

  4. Fazla sayıda ve kısa zamanda işi yapabilirim . Titizlikle yaparım . Daha öncesinde bu tarz işler yaptım . Geri dönerseniz sevinirim . Geri dönüş yaptığınızda asla pişman olmazsınız .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?