Mandal Süsleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Para kazanma anlayışı değişti. Bazıları fiziksel olarak bir şeyler yaparak para kazanmayı düşünürken, bazı insanlar da hobi olarak adlandırılan işler yapar para kazanma eğilimindeler. Evde mandal süsleme işi yaparak para kazanmak isteyenler de var. Para nasıl kazanılır kısa kısa sizlere anlatmaya çalışacağız.

Mandal süsleyerek para kazanmak

Sizler boş zamanlarınızda mandal süsleyerek para kazanmak istiyorsanız nasıl para kazanacağınızı kısaca anlatalım. Emekliler ev hanımları sizler rahatça bu işi yapabilirsiniz. Evlere ek işveren firmalar farklı iş teklifleri sunmaya başladı.

Hiç aklınıza gelmeyebilir, ancak bu işi veren firmalar bulunmaktadır. Ulaşmak için farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. En başta sitemizin size sunduğu fırsatı değerlendirin. Sizlere iş vermek isteyen kişilerle sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bunun için yazının en altına evde mandal süsleme işi yapmak istediğini belirten mesajlar yazın.

Evde mandal süsleme işi

Bu işi yaptırmak isteyen kişiler sizlerin bıraktığı mesaj ile ilgilenir ve size gerekli açıklama ile birlikte mail atar. Siz de boş zamanlarınızda mandal süsleme işinden gelir elde edersiniz. Size bu iş verildiği zaman gerekli olan bütün malzemeler iş veren firma tarafından gönderilmektedir.

Elbette süsleme işinden biraz anlamak gerekir. Bayanlar estetiğine çok önem verdiği için süslü güzel mandaların çamaşırlarını da estetik açıdan desteklemesini ister.

Evlere mandal süsleme işi veren firmalar

Dedik ya, herkes bir şekilde para kazanmaya başladı. Kimileri işe gider sabahtan akşama kadar çalışır 1500-2000 lira kazanır, kimileri de oturduğu yerden evde boş zamanlarını değerlendirir para kazanır. Üstelik buna iş bile denmez. Hobi olarak adlandırabiliriz. Hobi amaçlı olarak çalışmak isterseniz evlere mandal süsleme işi veren firmaların sunduğu fırsatları değerlendirelim.

Hemen konu altına kendinizden bahsedin. Bu işi yapmak istediğinizi belirtiniz. Eğer daha önce benzer işler yaptıysanız onları da yazın. Size önemli bir referans olur.

Evde mandal süsleyerek ne kadar kazanırsınız

Bu işi veren firmaların sizin çalışmalarınıza gören fiyat vereceğini hatırlatalım. Çok kaliteli tasarımlar ortaya çıkarırsanız geliriniz yüksek olacaktır. Ancak sıradan işler yaparsanız doğal olarak firma da sizin yaptığı çalışmalara fazla ödeme yapmayacaktır. Ortalama 1000 lira civarında bir ek gelir elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle evde kapanıp canı sıkılan boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımları ve emeklilerin Evde mandal süsleme işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendireceğini düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. İzmir Bornova da oturuyorum mandal süsleme işlemi
    yapmak istiyorum dönüş yapmanızı rica ederim

  2. Büyükçekmece de ikamet etmekteyim.5 kisilik bir grubum var.Mandal susleme işini sizin degerleriniz dogrultusunda yapmak istiyoruz.Olumlu yada olumsuz geri dönüşünüz olursa memnun olurum.

  3. Büyükçekmece de ikamet etmekteyim kardeşimle birlikte bu isi yapmak istiyoruz evde is fırsatını degerlendirmek isteriz iyi çalışmalar

  4. Fazla sayıda ve kısa zamanda işi yapabilirim . Titizlikle yaparım . Daha öncesinde bu tarz işler yaptım . Geri dönerseniz sevinirim . Geri dönüş yaptığınızda asla pişman olmazsınız .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status