UYARIYORUZ!

Masal anlatarak MUTLU OLMAK ister misiniz?

Bazı insanların masal  dağarcığı oldukça geniştir. İşte bu tip insanlara kolay para kazanma fırsatlarından birisi olan masal anlatarak mutluluk imkanı nedir, kesitler verelim. Edebi yönü güçlü olan ve sözel olarak kendini geliştirmiş insanlar bir şeyler anlatmayı konuşmayı çok sever. Belki içinizden diyeceksiniz ki “Masal dinleyen insan kaldı mı bu devirde?” Masal hiçbir zaman değerini kaybetmez. Kıymetini bilen insanlar mutlaka onu değerlendirir. Siz bilmeseniz bile her türlü değer yaşamaya devam eder. Bazen çok, bazen az kıymet verilebilir. Ancak unutmayın ki masal anlatma siteleri hala bu güzel değerimizi yaşatıyor. Aynı zamanda masal anlatarak para kazanmak isteyenlere de önemli miktarda kazanç fırsatı sunuyor.

masal anlatarak MUTLU OLMAK

Şimdi sizlere masal anlatma işinden para kazanmanın püf noktalarını kısaca anlatalım. Siz de hem bu güzel değerimizi yaşatın hem de bu fırsatı değerlendirip para kazanın. Üstelik bu işi yaparken üç kere kazanın. Bir konuşmak istiyorsunuz, bildiğiniz masalları birilerine iletmek yaşatmak istiyorsunuz. İkincisi canınızın sıkıntısını konuşma ihtiyacınızı gideceksiniz.  Üçüncüsü çocukları mutlu edeceksiniz. Dolayısıyla kendinizde bütün bu işleri yaparak KUŞLARI ALTIN ALTIN MADALYAYA DÖNDÜRMÜŞ olacaksınız.

Peki masal anlatarak nerede kazanılır, kaç lira gelir elde edilir? Masal siteleri özgün güzel farklı ve gerçekten işi bilerek yapan kişilere güzel ödemeler yapmaktadır. İnternette masal sitelerini taratın onların sizlere şahane ortam sunduklarını göreceksiniz. Masal başına size belli miktarlarda ödeme yapılacaktır. Her sitenin ödeme miktarı ve kazanç fırsatı farklıdır. Size tavsiyemiz masal anlatma sitelerini tek tek araştırıp inceleyip size sundukları kolaylıklara yelken açın.

Sadece para kazanmak değil aynı zamanda bu güzel edebi eseri yaşatmak da önemlidir. Elbette bu işi yaparken da para kazanmak hiç fena olmaz. Anlatacağınız masalın uzunluğuna göre kazancınız değişecektir. Ortalama 5-10 dakika civarında süren bir masal için sizlere yetkililer masal başı ödeme yapılacaktır. Zamanla  çalışan anne babaların çocuklarıyla cebelleşmekten yorulan insanları da mutlu edeceğinizi hatırlatalım. Çünkü günümüz çocukları kolay kolay uyumuyor ve mutlu olmuyor. Herkesi mutlu etmek için haydi iş başına. Masal anlatarak mutluluğa ortak olmak sizin için biçilmiş bir kaftan ise kolları sıvayın.

Bir önceki yazımız olan Cazibesini Kaybetmeyen Meslekler başlıklı makalemizde geleceğin popüler meslekleri, Popülaritesini yitirmeyen meslekler ve popüler meslekler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Bebeğime sürekli masal okuyorum bu işi severek yapacağım İzmir de ikamet ediyorum dönüşünüzü rica ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?