UYARIYORUZ!

Matkap ucu seti paketlemek

Evin masraflarını ödemekte zorlanıyorum, diyenler sizlere sesleniyoruz. Matkap ucu seti paketleyerek elde edilecek ek gelir gözleri iyi gören milimetrik düşünebilen insanlar yapmasında fayda var. Çünkü matkap uçlarının belli numaraları bulunmaktadır.  Numaraya göre sıraya dizmek en önemli esastır.  Farklı kalınlıklarda olan matkap uçlarını sizlere gönderilecek olan setin içine sırayla gelmenizi istemektedir.  Ancak matkap uçlarımın kenarlarında numaraları görmek için hem iyi bir göze hem de ondalık sayıları bilmek gerekir.

Dolayısıyla birazcık eğitimli insanların ya da bu işlerden anlayan insanların bu konuyla ilgilenmesini de fayda var. Eğitim durumu derken yüksek okul bitirmenizden bahsetmiyoruz. Yani sayıları bilen gözleri iyi gören insanlar belli bir sıraya göre matkap kutularını çizmeleri gerektiği için söylüyoruz.

matkap ucu seti paketleme işi

Matkap ucu seti işi veren firmalar size binlerce matkap ucu gönderecek farklı kalınlıktaki uçların uygun ölçülerde uygun sıraya göre setin içine dizilmesi istenecektir. Bunun karşılığında da sizlere belli miktar ödeme yapılacaktır.  Artık giderleri ödemekte zorlanıyorum evde ek iş yapmak istiyorum,  ne iş olursa yaparım diyenler… Ayrıntılar okuyun, matkap ucu seti paketleme işi yaparak ne kadar para kazanılır anlayın. Hemen bunu da sizlere anlatalım. Firmalar öncelikli olarak işlerini düzgün yapacak yanlış sıraya koymayacak,  titiz insanları seçmektedir. Bu sebeple de birazcık geliri iyidir diyerek iş fırsatlarına göre kazancı yüksek diyebiliriz. Ancak önemli olan bu işi talip olmak sonradan firmadan işi alabilmektir.

Firmalar her insana bu işi göndermiyor bir, ikincisi yakın olmaları gerekiyor.Konu hakkında bilgi sahibi insanlar opsiyonlu çalışmaları tercih ediyorlar, ancak işlerin yetişmesi için uzaklık konusunu ikinci plana alabiliyorlar sebebi de Türkiye’nin her noktasına kargo firmaları aracıyla iş gönderilmelidir. Eğer güvenmiyorsanız bu işi yapabileceğinize firmayı ikna edebiliyorsanız o zaman iyi bir kazanç sahibi olabilirsiniz.

Günde 50 lira civarında TL fırsatı yakalamak isteyenler bu yazının altına iş başvurusu yapabilir.  Böylece oturduğu yerden  matkap ucu seti paketlemesi yaparak ailesine önemli bir katkı sağlayabilir. Ekip halinde çalışanlar daha fazla kazanç elde edecektir. Yani evinizde birkaç kişi uygun pozisyonda ise birlikte çalışırsanız geliriniz kat kat artacaktır.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Bizde evde matkap ucu isi paketlemek istiyoruz 6 kisilik ekibim var atasehir turkis biloklarinda oturuyorum

  2. Merhaba, İzmirde yaşıyorum. Tıp Fakültesinde yükseklisans öğrencisiyim. Bu işi yapıcak 4 kişilik bir grubum var. Daha önce paketleme işinde çalıştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?