UYARIYORUZ!

Menteşe paketleme işi çok kolay

Türkiye’nin ekonomik koşulları bellidir. Herkes istediği kadar gelir temin edemiyor. Çalışanların hak ettiği ücret maalesef yeterli değildir. İnşaat sektörünün hızlı bir şekilde artması doğal olarak bu sektöre paralel diğer sektörlerde tetiklemiştir. Aklınıza gelebilecek her türlü yapı malzemeleri üretimi hızlanmıştır. Bugün bizim sizlere menteşe üretici firmalarının eleman ihtiyacını gidermek için bilgilendirme yapacağız.

menteşe paketleme işi

Menteşe paketlemesi yaptıran firmalarla iletişime geçmek için konumuzda önemli ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Binlerce milyonlarca üretilen menteşelerin ikişerli, üçerli paketler halinde satışa sunulması gerekmektedir. Bu amaçla üretici firmalar ya da ithalatçı firmalar ürünlerin evden paketlenmesine istemektedir. Sebebi de ucuz işgücünü değerlendirmek istemeleridir. Fabrikada çalışan işçinin maliyetleri oldukça yüksektir. Oysa evde ek gelir düşüncesinde olan ev hanımları emekliler yaptığı takdirde maliyet yarı yarıya düşmektedir. Siz değerli emekliler ev hanımları ya da üniversite öğrencileri ek gelir istiyorsanız boş zamanlarımızda para kazanma düşünceniz varsa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Evde menteşe paketleme işi yaparak ne kadar para kazanacağınızı düşünüyorsanız, bu durum yine sizin o zaman dilimini ile doğrudan orantılıdır. Ya da yapacağınız işin devamlılığı da önemlidir. Çünkü verilen için istenilen günde tam zamanında teslim edilmesi gerekmektedir. Menteşe paketlemesi yaptıran firmalar düzenli çalışan beraberinde de işini temiz yapan kişileri tercih etmektedir. Bu işin nasıl alabilirim, kimlerle görüşmem gerekiyor, diye düşünüyorsanız bu konu hakkında da size şunları söyleyebiliriz.

Firmalar eleman temin etmek için farklı yöntemler uyguluyor. Bunlardan birisi de bizim gibi iş tanıtımları yapan büyük web sitelerin aracılığından faydalanıyor. Yani siz çalışmak istediğiniz belirten mesajları konu altına yazıyorsunuz. Kendinizi açık ve şeffaf olarak tanıtıyorsunuz. Eleman arayan firma ve esnaflar bizim sitemizi araştırıyor. Ziyaretçileri bıraktığı mesajları okuyor. Eğer inandırıcı olursanız sizlere beraber hareket etmenize yönelik mail atıyorlar. Çalışma şartlarını gönderiyorlar kabul ederseniz size iş gönderiliyor. Türkiye’nin kuze, doğu, güney il, köy, kasaba  gibi ayrım yapmaksınız her noktasına  iş gönderilmektedir. Menteşe paketleme işi yapmak için özgünce hazırladığınız iş istek yorumlarınız konu altına yazabilirsiniz. Pat diye ertesi gün cevap beklerseniz de safdillik olur. Yaz bir kenara belki olur diye düşüneceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. S.akeykum istanbul basaksehirde oturuyorum mentese paketleme isine cok ihtiyacim var pisman olmicaksiniz hem siz hemde ben bu isten fayda gorcezzz geri donos yaparsaniz sevinirimm 05380612251 geri donerseniz sevinirim

  2. MERHABA.İSTANBUL ÜSKÜDAR’DA OTURUYORUM.KATLAMA VE PAKETLEME İŞİNDE ÇOK İYİYİMDİR.TİTİZ VE HIZLI ÇALIŞIRIM.VERİLEN İŞİ İSTENİLEN ŞEKİLDE VE TAM ZAMANINDA TESLİM EDERİM.BİR ENGELLİ OLARAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?