Minik zıplayan top paketleme işi

Sürekli olarak sizlere farklı kolay para kazandıran ek iş fırsatlarını tanıtıyoruz. Bugün de evde minik zıplayan plastik top paketleme işi yaparak para kazanma hakkında bilgilendirme yapacağız. Para kazanmak için farklı araçlar bulunmaktadır.  Bazen sürekli bir iş ediniriz çalışırız. Bazen de işe gitmeden evde boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanma fırsatı yakalayabiliriz.

zıplayan top paketleme işi

Bildiğiniz gibi son yıllarda evden çalışanların sayısı giderek artıyor.  Bunun sebeplerinden birisi hem bilinçsizce harcamalar dolayısıyla para ihtiyacı, hem de evde sıkılan insanların zamanı değerlendirmek için farklı uğraşlar arabasıdır. İşte bu düşüncede olan insanlar için evlere plastik top paketleme işi veren firmalar devreye giriyor. Kolay ve oldukça kazançlı bir ek iş fırsatı değerlendirmek isteyenlere bu işi tavsiye ediyoruz. Plastik top paketleme işi nereden çıktı nasıl yapılır, ne işe yarar diye merak edenlere kısa bir açıklama yapalım. Çocuklar zıplayan toplara bayılır. Onlar oynasın diye top üreticileri farklı desenler de renklerde toplar üretiyorlar. Binlerce milyonlarca üretilen bu toplar doğal olarak paketlenmesi gerekiyor. Bunun içinde evde boş zamanı olan insanlar değerlendiriliyor.

Üniversite öğrencileri de bu işi rahatlıkla yapabilir. Emekliler ev hanımları sizlere uygun bu işi değerlendirebilirsiniz. Evde boş zamanınız fazlaysa bunu değerlendirmek istiyorsanız top üretici firmalarla iletişime geçin.  Sizler de para kazanmaya başlayın. Hiçbir zorluğu yoktur. Sadece sayı saymasını bilen herkes rahatlıkla işi yapabilir.

Evde zıplayan plastik top paketleme işi nasıl yapılır?

Ne kadar para kazanılır. Size bu konu hakkında da kısa açıklamalar yapalım.  Üreticisi ya da ithal eden firmalar sizin taleplerinizi değerlendirir. İhtiyaca göre evde çalışmak isteyenlere iş gönderebilir. Eğer bu iş size verilirse toplar ve içine koyacağınız kutular veya poşetler beraberinde gönderilir. Her kutuya poşete kaç adet top koyacağınız firma tarafından size bildirilir. Siz de uygun zamanlarınızda istenilen şekilde top paketleme işi yaparsınız. Başka da zorluk yoktur. Peki ne kadar para kazanırsınız. Yapacağınız çalışma neticesinde kazancınız ortaya çıkar. Yani günde 4-5 saat çalışırsanız 20 – 30 lira, 5-6 saat çalışırsanız 50 – 60 lira civarında günlük kazanç yakalayabilirsiniz.

Peki bu işi nasıl alacağız, kimlerle iletişim kurmalıyız diye düşünmeye başladınız. Haklısınız. Çünkü işi almak işin en zor kısmıdır. Sebebi de ülkemizde yaşanan işsizlik sorunudur. Sürekli olarak yeni işsizlerin ortaya çıkması sebebiyle aşırı talep patlaması yaşanmaktadır. Bu sebeple eve zıplayan top paketleme işi veren firmalar seçici davranıyor. Telefon numaralarını paylaşmıyor. Bunun yerine sitemizin iletişim formunda yapılan başvuruları değerlendiriyor.

Siz de şansınızı deneyin. Bu yazının altına bu işi yapmak istediğini belirten başvurular yapın. Firmalar ihtiyaçları olması halinde sizlere de  zıplayan top paketleme işi gönderecektir.  Mail adresinizi yazı içine yazmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. Titizlik ve itina ile. Evde zplayan top paketleme isi yapabilirim. Bu ise cok ihtiyacim var yardimci olusaniz sevinirim sizi pisman etmem verilen isi verlen surede layikiyla teslim ederim

  2. merhaba acil işe ihtiyacım var cok zor durumdayım lütfen geri dönüş yapın hertürlü paketleme işi yaparım bursa

  3. Silivride yaşıyoruz 2 kişilik ekibiz ek işe çok ihtiyacımız var hızlı ve güvenilir ekibiz geri dönüşlerinizi bekliyoruz

  4. Evde ziplayan top veya ceviz paketleme ve kalem paketleme ne olursa çok acil ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status