UYARIYORUZ!

Montaj işi veren firmaların telefon numarası

Türkiye’de emekli olup da rahat bir yaşam sürmek neredeyse hayal gibi gelmektedir. Bu sebeple de emekli insanlar montaj işi araştırmaktadır. Türkiye’de emekli maaşları maalesef Avrupa standartlarının çok çok altındadır. Dolayısıyla da insanlar zorunlu olmadıkça emekliliği tercih etmemektedir. Yaş haddinden emekliye ayrılan insanlarda farklı ek gelir kapılarını çalmaktadır. En kolay yöntemlerden birisi de montaj işi veren firmaların telefon numarası aramak yerine dolaylı yoldan ulaşıp sundukları ek kazanç imkanları değerlendirilmelidir.

Özellikle erkek emekli insanların montaj işi almak istediklerini tahmin ediyoruz. Bayan emekli insanlar da kendilerine uygun olan küçük çaplı montaj işlerinden alarak zamanlarını paraya dönüştürmektedir.

Türkiye genelinde en çok tercih edilen montaj işleri arasında kalem montaj işi, priz montaj işi, abaküs montaj işi olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de evden para kazanmak istiyorsanız montaj işi verenlerin telefon numarası değil de mail adreslerine ya da sitemiz aracılığı ile onların sizi bulmasına fırsat verebilirsiniz.

montaj işi veren yerler

Bu sene en çok para kazandıran ek gelir fırsatlarından birisi mandal montaj işi, evde gırgır işi, kalem montaj işi, anahtarlık ilgi gören para kazanma fırsatları olarak dikkat çekmektedir. Sizler genç emekliler olarak kendinize ya da çocuklarımıza, torunlarımıza para kazandırmak destek olmak istiyorsanız evde makas, muz toka, abaküs, kalem işleri alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evden  kazanmanın belli başlı püf noktaları bulunmaktadır. Doğrudan iş fırsatı yakalamak çok kolay değildir.  Biliyoruz eve montaj işi verenler yayınlansa sizler de doğrudan arasanız ve evden para kazanmaya başlarsınız iyi olur. Ancak montaj işi veren insanlar bu yöntemi bıraktılar.  Gerekçeleri de artan işsiz insan sayısı sebebiyle telefonlarının çalışamaz duruma gelmesidir. Haklı olarak onlar da eleman ihtiyacını gidermek amacıyla  montaj işi almak isteyen insanların sitemiz iletişim formuna bıraktıkları mesajları takip etmektedir. Gerekli gördükleri zaman sizlere sizin talepleriniz doğrultusunda dönüş yapabilir.

Peki sizler nasıl montaj işi alarak para kazanacaksınız. Bu konuya basitçe bir çözüm bulabilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz gibi eve montaj işi veren kişilerin telefon numarası aramaktan vazgeçin. Bulmak neredeyse imkansız.  Bunun yerine alt tarafta bulunan iletişim formuna hangi montaj işini yapmak istediğinizi yazın. İhtiyaç olduğu zaman montaj işi veren yerler size dönüş yapar. Siz de evde rahat bir ortamda yavaş yavaş ek gelir fırsatından faydalanmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizde balon paketleme işi, evde balon paketleme işi yaparak para kazanmak ve Eve balon paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

39 yorum

  1. Edirne Keşanda yaşıyor gırgır mandal davetiye katlama boncuk işi yapabilirim

  2. Ankara sincandayız Evde paketleme işlerini 4 kişilik ekibimle zamanında teslimle yaparız.

  3. Ankara sincanda oturuyorum fırın poşeti katlama, her türlü paketleme ve montaj işi yaparım

  4. Az önce mesaj yazmıştım e posta adresini yanlış girmişim Manisa kırkağaç

  5. Güzel sanatlar mezunuyum her türlü paketleme,montaj ve süsleme işlerini rahatlıkla yapabilirim işe ihtiyacım var lütfen mesajıma yanıt verin Manisa kırkağaç 553 221 11 29

  6. Emekliyim eşimle birlikte evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul gaziosmanpaşa Küçükköy yolundayım saygılar

  7. Manisa merkez evde kalem girgir mandal davetiye katlama vb. gibi isleri yapabilirm acil dönüs yaparsanz sevinirm

  8. Merhaba Eskişehir de ikamet ediyorum. Emekliyim 48 yaşındayım el becerilerim iyidir. Evde yapılabilecek her türlü (montaj ,boncuk dizme,kutu yapımı, davetiye katlama gibi) etkinliklere talibim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?