UYARIYORUZ!

Montaj işi veren firmaların telefon numarası

Türkiye’de emekli olup da rahat bir yaşam sürmek neredeyse hayal gibi gelmektedir. Bu sebeple de emekli insanlar montaj işi araştırmaktadır. Türkiye’de emekli maaşları maalesef Avrupa standartlarının çok çok altındadır. Dolayısıyla da insanlar zorunlu olmadıkça emekliliği tercih etmemektedir. Yaş haddinden emekliye ayrılan insanlarda farklı ek gelir kapılarını çalmaktadır. En kolay yöntemlerden birisi de montaj işi veren firmaların telefon numarasını aramak yerine dolaylı yollardan onlara ulaşıp sundukları imkanları değerlendirilmelidir.

Özellikle erkek emekli insanların montaj işi almak istediklerini tahmin ediyoruz. Bayan emekli insanlar da kendilerine uygun olan küçük çaplı işlerinden alarak zamanlarını paraya dönüştürmektedir. Türkiye genelinde en çok tercih edilen montaj işleri arasında kalem montaj, priz montaj, abaküs montaj işi olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de evden para kazanmak istiyorsanız iş sunanların mail adreslerine ya da sitemiz aracılığı ile onların sizi bulmasına fırsat verebilirsiniz.

montaj işi veren yerler

Bu sene evde gırgır yapımı, kalem montajı, anahtarlık yapımı ilgi görenleri olarak dikkat çekmektedir. Sizler genç emekliler olarak kendinize ya da çocuklarımıza, torunlarımıza destek olmak istiyorsanız evde makas, muz toka, abaküs, kalem işleri alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evden  kazanmanın belli başlı püf noktaları bulunmaktadır. Doğrudan iş fırsatı yakalamak çok kolay değildir.  Biliyoruz eve montaj işi verenlerin telefon nosu yayınlansa sizler de doğrudan arasanız ve evden  kazanmaya başlarsınız iyi olurdu. Ancak işi veren insanlar bu yöntemi bıraktılar.  Gerekçeleri de artan işsiz insan sayısı sebebiyle telefonlarının çalışamaz duruma gelmesidir. Haklı olarak onlar da eleman ihtiyacını gidermek amacıyla  montaj işi almak isteyen insanların sitemiz iletişim formuna bıraktıkları mesajları takip etmektedir. Gerekli gördükleri zaman sizlere sizin talepleriniz doğrultusunda dönüş yapabilir.

Nasıl montaj işi alarak kazanacaksınız? Bu konuya basitçe bir çözüm bulabilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz gibi eve montaj işi veren kişilerin telefon numarası aramaktan vazgeçin. Bulmak neredeyse imkansız.  Bunun yerine alt tarafta bulunan iletişim formuna hangi işi yapmak istediğinizi yazarsanız. ihtiyaç olduğu zaman size dönüş yaparlar. Siz de evde rahat bir ortamda yavaş yavaş ek gelir ortamından faydalanmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

33 yorum

 1. Emekliyiz Evde Her Türlü Montaj İşi Yapabiliriz 4 kişiyiz. hızlı bir şekilde teslim ederiz.

 2. Evde paketleme montaj isi yapmak istiyorum.ayrica kokulu tas kolye vs yapiyorum.acil is ariyorum

 3. Merhabalar,yaklaşık 10 kişilik deneyimli ve el işçiliğine yatkın
  arkadaşlarımızla mandal,kalem montajı,boncuk,tesbih,ambalaj,
  katlama v.b işlerde ihtiyaçlarnıza zamanında ve kaliteli bir şekilde cevap vermeye hazırız.görüşebilmek ümidiyle
  Nadir BACAKSIZ
  Sultanbeyli/İST.
  0507 159 60 26

 4. Edirne Keşanda yaşıyor gırgır mandal davetiye katlama boncuk işi yapabilirim

 5. Ankara sincandayız Evde paketleme işlerini 4 kişilik ekibimle zamanında teslimle yaparız.

 6. Ankara sincanda oturuyorum fırın poşeti katlama, her türlü paketleme ve montaj işi yaparım

 7. Güzel sanatlar mezunuyum her türlü paketleme,montaj ve süsleme işlerini rahatlıkla yapabilirim işe ihtiyacım var lütfen mesajıma yanıt verin Manisa kırkağaç 553 221 11 29

 8. Manisa merkez evde kalem girgir mandal davetiye katlama vb. gibi isleri yapabilirm acil dönüs yaparsanz sevinirm

 9. Merhaba Eskişehir de ikamet ediyorum. Emekliyim 48 yaşındayım el becerilerim iyidir. Evde yapılabilecek her türlü (montaj ,boncuk dizme,kutu yapımı, davetiye katlama gibi) etkinliklere talibim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?