UYARIYORUZ!

Muğla Ek İş Veren Firmalar

Bodrum ek iş imkanları

Türkiye’de hem tarım, hem sanayi hem de turizm birlikte yol aldığı önemli illerden birisi olan Muğla ek iş olasılıkları açısından liderlik yarışında gerilerde diyemeyiz. Özellikle turizm denince herkesin aklına Bodrum, Marmaris  ve Fethiye gelir. Burada kış mevsiminde nüfus azalır. Yerleşik insanlar kalır. Yaz mevsiminde ise nüfus 20, 30 katına hatta 100 katına kadar çıkabilir. O zaman sizlerin de su süreyi ideal bir biçimde lehinize dönüştürmeniz gerekir. Bodrum ek iş imkanları açısından oldukça avantajlı ilçemizdir. Özellikle turizme yönelik takı tasarım işleri, süsleme işleri, boyama işleri, hediyelik eşya işleri önemli gelir fırsatı sunar.

Fethiye ek iş imkanları

Otelciliğin yoğun olarak kazandırdığı Marmaris, Fethiye iş imkanları arayanlara otellerde ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Kat görevlisi, servis elemanı, ütü elemanı, servis pazarlama elemanı, havlu katlama, çarşaf ütüleme gibi işler verilmektedir.

Muğla ek iş ilanları

Aşçı, garson, komi en çok ihtiyaç duyulan elemanlardır. Fethiye ek iş imkanları mevsimsel olarak değişkenlikler gösterir. Yaz mevsiminde turistlere yönelik çalışan insanlar tadilat, tamirat, bakım işleri ile uğraşırlar. Tesisat işçisi, mermer ustası, çatı ustası aranmaktadır. Çünkü Turizm sezonuna bütün tesislerin en iyi şekilde hazırlanması gerekir.

Muğla evde ek iş

Ayrıca tarım açısından, hayvancılık açısından önemli fırsatlar sunar. evde çalışmak isteyen hanımlara sadece Muğla eve ek iş veren firmalar değil diğer illerden de iş gönderirler. Çalışmak isteyenlere evde davetiye katlama, gelinlik süsleme, tesbih dizme, mevlüt şekeri paketleme, kına paketleme, kalem montajı, cetvel seti paketleme, textil ürünleri ayıklama, baharat paketleme işleri gibi sayılamayacak alternatifler sunulur.

Muğla ek iş ilanları

Muğla ek iş ilanları açısından diğer illere nazaran daha avantajlıdır. Çünkü farklı alternatiflere sahiptir. Siz de çalışmak istiyorsanız ek iş yapma düşünceniz varsa Yatağan, Kavaklıdere, Dalaman, Ortaca bölgelerin de yaşayan insanların hepsine de yararlı opsiyonlar gönderilir. Muğla’da eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız bu yazı altına iş başvurusu yapın. ihtiyaçları olunca sizlerin bıraktığınız mail adresinize iş teklifi sunarlar. Sizler de beğenirsiniz çalışırsanız. Böylece ek gelir sayesinde ailenize etkili biçimde nakit kazandırmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Ek İş başlıklı makalemizde Ayvalık ek iş, Balıkesir'de eve ek iş veren firmalar ve Bandırma ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

55 yorum

 1. Merhabalar
  Fethiye de yaşıyorum mutlaka evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var paketleme montaj katlama süsleme vs gibi işleri yapabilirim geri dönerseniz çok memnun olurum

 2. el becerim en iyi seviyededir daha önce ek işlerde çalıştım hızlıyım ve ek işe ihtiyacım var köteklide ikamet ediyorum

 3. Muğla merkezdeyim her türlü işe elim yatkındır montaj paketleme boyama etiket boncuk hiç farketmez yardımcı olursanız sevinirim

 4. Muğla uladayım. El becerim gelişmiştir her türlü paketleme boyama gibi işi yapabilirim. Miktarı önemli değildir istedilen adette ürün hazırlayabilirim. Öğrenci oldum için yan gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Merhaba Muğla merkezde oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var her türlü evde yapılabiilecek işleri yapabilirim.

 6. Merhaba Muğla Ortaca da yaşıyorum acil ek iş arıyorum. Elim hızlıdor paketleme kına davetiye magnet…. tüm işleri yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Muğla ulada oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme boncuk dizme vs dikiş dışında diğer işleri yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim..

 8. Öğrenciyim evde paketleme işleri, süsleme,
  Hediyelik eşya gibi işlerde becerikliyim . Yardımcı olursanız sevinirim.muğla/menteşe

 9. Muğla/marmaris deyim sanat okulunda okudum el becerim yüksek ve hızlı çalışırım ihtiyaç olınca dönüş yaparsanız sevinirim 2 bebeğim var çalışamıyorum geceleri hem meşgale olır hem kendime gelir olur şimdiden teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?