UYARIYORUZ!

Nazar boncuğu paketleme işi

Türk kültürünün en önemli ögelerinden birisi olan nazar boncuğu süsleri kazanç sunabilir. Bu sebeple  nazar boncuğu paketlemesi yapmak isteyenlere önemli bir fırsat sunar. Bugün sizlere kolay renkli cıvıl cıvıl bir promotion anlatacağız. İhtiyacınız varsa  istiyorsanız boş zamanlarınızda yolunuzu bulmak için çaba harcarsınız.

İnanışa göre kötü gözlere karşı önemli bir koruma kalkanı görevi üstlenen nazar boncuğu sizlere ekstradan kazandıracak. Böylece siz de birazcık rahatlamış olacaksınız ve nefes alacaksınız. Giderlerine fren yapmış olacaksınız. Kredi kartı borçlarınız azalacak ödemeleriniz dengelenecek diyebiliriz. Evet küçümsemeyin. Minik minik boncuklar sizlere toplamda yekün önemli bir gelir sağlayabilir.

evde nazar boncuğu paketleme işi

Nazar boncuğu paketleme veren firmalarla iletişim kurmanız halinde bu renkli boncuklar sayesinde ÇALIŞMALARLA önemli bir kazanç elde edeceksiniz.  İster tek başınıza olun isterseniz ekip halinde çalışın.  Binlerce  boncuğunun belli sayılarda küçük küçük ambalajlar halinde satışa hazır hale getirmeniz beklenmektedir. Öğrenci iseniz veya emekli ya da ev hanımı veya işsiz insan…. Sizlere hepinize önemli KOLAYLIKLAR verilmektedir. Hediyelik eşya satılan dükkanlar da bol bol karşılaştığınız bu nazar boncukları bu sefer sizlerin yüzünü güldürecek. Zaten her bakan insan birazcık sevgiyle hoşgörüyle baktığı bu boncuklar sayesinde ailenize destek olabilirsiniz.

Nazar boncuğu paketleme işi nasıl yapılır? Bu işi nereden alacağız… Düşünmeniz gayet doğaldır. Nazar boncuğu DÜZENLEME çalışmalarını destekleyenler  ile görüşmeniz iletişim kurmanız halinde sizlere iş gönderilebilir. Ancak firmalar herkese iş göndermiyor.  Bu işi gerçekten zaman ayıracak ve işini düzgün yapacak kişiler araştırmaktadır.  Sürekli iş gönderdiği içinde devamlı çalışacak elemanlar aranmaktadır. Sizler de evde boş zamanınız fazla ise para kazanmak zorundaysanız farklı bir kazanç kapısından giriş yapabilirsiniz. Evde nazar boncuğu paketleme işi ile 1500 lira ek gelir  civarında yakalayabilirsiniz.

“Tamam bu işi yapabilirim tam bana göre. Çalışmak istiyorum kimlerle iletişim kurmalıyız,” diyenlere bu işin püf noktasını anlatalım. Evleri  çalışma alanına dönüştüren firmalar doğrudan telefon numaralarını hiç kimseye vermiyor. Çünkü aşırı işsizlik sebebiyle telefonları kilitleniyor. Eleman ihtiyaçları olunca bizim sitemizin iletişim formunda yazılan mesajlar taranmış. Orada gerçekten çalışmak isteyen istekli insanlara birliktelik teklifi yapılıyor.  Sizler de bu işe talip olmak istiyorsanız  nazar boncuğu paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek için alttaki formu doldurun. Firmalar etkileyici mesajlar bırakın. Mail adresinize iş tekliflerinin gelmesini bekleyin. Sizlerde rahat bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

94 yorum

  1. İstanbul’da yaşamaktayım çok titiz ve hızlı çalışırım. Bir an evvel dönüş yapmanızı rica ederim.

  2. Merhaba gerçekten boyle işleri yapabilirim ekibimde var ekiblede ilgilenebilirim gaziantep şhinbeyde

  3. Merabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum evde 4 kişilik ekibiz lütfen bana geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

  4. Gercekten ama gercekten boyle bir ise ihtiyacim var lutfen en kisa zamanda donerseniz memnun olurum cok sikintilarim var lutfeeeen

  5. Diyarbakır. Acil ek iş paketleme kendimde yaparım grup olarakta calışırım…diyarbakırda orman park civarında oturuyorum.

1 2 3 6

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?