UYARIYORUZ!

Ödemiş ek iş ilanları

Efeler diyarı olarak bilinen İzmir’in espri ile karışık anlatılan “hiç vergi borcu bulunmayan ilçesi” Ödemiş‘in ekonomik faaliyetleri hızlanıyor. Daha çok tarım ile adından söz ettiren ilçe 130.000 civarındaki nüfusu ile Türkiye’nin birçok şehrinden büyüktür. İzmirliler kışın bile kar göremediği dönemlerde kayak sporu yaptığı Bozdağlar bu ilçemizde bulunmaktadır.

İlçenin ortasından Küçük Menderes ırmağı geçmektedir. Gölcük Yaylası yine bir doğa harikası olarak öne çıkan unsurlardır. Akdeniz iklimi bölgede etkisini göstermiş, dolayısıyla kestane, meşe, kızılçam, incir, fıstık çamı, turunçgiller, meyve ağaçları, zeytin ağaçları bölgenin önemli zenginlik kaynakları arasında izle yer alır.

Ödemiş eve ek iş veren firmalar

Ödemiş ek iş imkanları açısından da çalışmak isteyenlere önemli destekler sunmaktadır. Patates en çok üretilen ve satılan, paketlenen sebze grupları arasındadır. Kestane, incir yine bölgenin önemli para kazanma fırsatları arasında yer almaktadır. Tarım ürünleri Ödemiş’te öne çıkmış, buna paralel sektörlerde insanlara süper avantajlı durumlar sunmaktadır. Soğan ve patates paketleme, pazarlama işleri hem üreticilere hem aracılara önemli gelirler sunmaktadır. İlçenin önemli bir kısmı tarımla uğraşmaktadır. Geçim kaynağı doğal olarak insanların tarımla uğraşması zorunluluğunu ortaya çıkarmıştır.

Her insanın kendine yetecek kadar arazisi olmayabilir. Bazı durumlarda tarım ürünlerinden bıkan farklı ek iş fırsatları değerlendirmek isteyen Ödemişliler bulunmaktadır. Bu durumda Ödemiş’te eve ek iş veren firmalara araştırıp bulmak, onlarla iletişim kurmak, evden çalışarak zamanı şekillendirmek için analiz yapmak gerekir.

Evden ailesine para kazanmak için plan yapan emekli kadın, erkek herkesin yapabileceği ek gelir fırsatları Türkiye genelinde olduğu gibi bu ilçede de mevcuttur. Eğer buradan yeteri kadar ek gelir fırsatı bulamazsınız İzmir merkezden ya da İzmir’in diğer ilçelerinden sizlereplan gönderecek işverenler bulunmaktadır.

Ödemiş merkezde yaşayan insanların evde oturduğu yerden yapabileceği işler şunlardır. Boncuk,  takı tasarım, kına paketleme, nikah şekeri paketleme, sabun, patates çuvallama , zeytin, kestane pazarlama, kiraz, fidan paketleme gibi önemli katkılı ekstralar var. Ayrıca ev hanımları evden yemek yaparak para kazanabileceğini, turşu, reçel, sarma, dolma, börek, pasta yaparak da gelir elde edebileceğini hatırlatmak isteriz.

Ödemiş iş ilanları ile doğrudan ilgilenmek istiyorsanız konu altındaki iletişim formu  tavsiye ederiz. Çünkü Ödemiş’te ek iş veren firmalar buralara yazacağınız işe ya da çalışma isteğinizi inceler. Gerekli durumlarda bırakacağınız mail adreslerine size iş teklifi yapar. Sizler de ister evinizden, isterseniz firmanın size göstereceği yerlerden çalışıp mutlular sınıfına atlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Evde ek iş arıyorum.gelelde çoğu yerde çalıştım.ek iş istiyorum.evde veya prttaym çalışabilirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?