UYARIYORUZ!

Odunpazarı iş olanakları

Türkiye’nin yerel yönetim konusunda en şanslı illerinden birisi olan Eskişehir’in en büyük merkezi ilçesi olan Odunpazarı evde iş olanaklarını irdeleyeceğiz. Sosyal belediyecilik anlamında Türkiye’de herkesin parmakla gösterdiği bu ilimizde doğal olarak fakir ve  paraya ihtiyacı olan insanlar da bulunmaktadır. Bu insanlar sürekli bir iş bulamadıkları zaman evde oturdukları yerden yapabilecekleri parttimeları değerlendirmek istiyor. Biz de Osmangazi Üniversitesi’nin bu ilçeye kattığı değeri hatırlatarak iş imkânlarından nasıl faydalanabileceğinizi hatırlatacağız.

Özellikle turistik eşyalar, takı tasarım işleri, makale yazarlığı, içerik editörlüğü, sosyal medya danışmanlığı öğrenciler için oldukça bol kazandıran durumlar olduğunu söyleyebiliriz.

Tarihi Odunpazarı evleri sayesinde turist çekmeye başlayan ve  belediye başkanının çalışmaları ile önemli bir cazibe merkezi haline gelen ilde Odunpazarı iş veren firmalar da para kazanmak isteyenlere destek sunmaktadır. Evden çalışmak istiyorsanız mutlaka farklı girişimler denemelisiniz.

Odunpazarı iş ilanları

İster üniversite öğrencisi olun, isterseniz Eskişehir Odunpazarı sakinlerinden biri olun mutlaka araştırmalar yapın. Evden yapılacak pozisyonları değerlendirin. Evde herkesin yapabileceği haller bulunmaktadır.  Bu sebeple Odunpazarı’nda eve ek işleri sizlere yeterli gelmezse yakın çevredeki diğer illerde iş fırsatı sunan kişilerden işler alabilirsiniz. Ya da bireysel olarak kendiniz çalışıp yaptığınız ürünleri sosyal medya aracılığı ile satabilirsiniz gelir elde edersiniz.

Bunlara örnek olarak cam boyama işleri, kitap ayracı yapma, kavanoz süsleme ilk aklımıza gelen örneklerdir. Sadece bunlar değil kendinizin yetenekleri doğrultusunda paketleme işleri, alabilirsiniz. Montaj işleri bulabilirsiniz,  kutulama, düzeltme, satışa hazır hale getirme, teknik kontrol gibi basit olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Eskişehir’de iş veren standlar özellikle lületaşı işi ile ilgilenmektedir. Bu işi yapabilecek sanat yeteneği olan tasarım becerisi yüksek kişiler mutlaka değerlendirilir. Ayrıca yine bu yapılan ürünlerin pazarlaması ve dağıtımı paketlenmesi, kullanılması için eleman ihtiyacı doğmaktadır.

Eskişehir Odunpazarı iş ilanları öncelikle çevremizden başlayarak enine boyuna araştırılmalıdır. Eğer daha hızlı daha geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız sizlere alttaki iletişim formundan faydalanabileceğinizi hatırlatalım. Eskişehir’de ekiş  firmaları ile iletişime geçmek için kendi özelliklerinizi ve taleplerinizi yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kepez'de evinizden süper iş başlıklı makalemizde Kepez evde ek iş imkanları ve Kepez eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?