UYARIYORUZ!

Örgü kemer işi ile kazanmak

Ev hanımları sizin için çocuk oyuncağı tabiriyle söyleyebileceğimiz örgü kemer işi almaya var mısınız? Hem kullanmasını hem de yapmasını çok iyi bilirsiniz. Bildiğiniz gibi giyim moda son yıllarda herkesin ilgi odağı haline geldi.  Farklı modellerde örgü kemerler piyasaya sunulmaya başlandı. İşte eve örgü kemer işi veren stilistler sizlere boş zamanlarında para kazandırmak amacıyla bu işi gönderebilir.

eve örgü kemer işi veren firmalar

Mağazalarda görüyorsunuzdur elbiselerin üzerinde pantolonlarda hazır olarak monte edilmiş örgü kemerler boy boy yerini alıyor. İşte bu durumdan karlı çıkmak isteyen hem üretici firmalar hem de çalışmak isteyen ev hanımları veya öğrenciler evde oturdukları yerden harçlıklarını çıkarabiliyor. Böylece ailesi zorlanan geçim sıkıntısı yaşayan insanlar birazcık olsun para kazanmış oluyor. Bildiğiniz gibi Türkiye’nin çalışana öngördüğü ücret çok tatminkar değil. Bu sebeple yeterli maaş alamayan insanlar bazı durumlarda evini geçindirmek de zorlana biliyor. Böyle durumlarda ev hanımı ya da evdeki emekli insanlar aileye destek oluyor.

Evde örgü kemer işi nasıl yapılır?

Yukarıda kısaca açıklamaya çalıştığımız gibi üretici firmalar mecburen elde yapılacak olan kemerlerini çalışmak isteyen insanlara gönderiyorlar. İmitasyon veya gerçek deriden yapılan örgü kemerler yoğun ilgi ile değer buluyor. Aynı zamanda farklı iplerle örülerek de kemer yapılması istenmektedir. Türkiye’nin her noktasında çalışan insanlara gönderilmektedir. Eğer bu işe ilgi duyuyorsanız eve örgü kemer işi veren firmalarla görüşmelisiniz. Onlar sizlere gerekli şartları gönderir siz de beğenirseniz çalışırsınız.

Peki ne kadar para kazanacaksınız, kimler yapabilir, neler gerekiyor? Bu konu hakkında kısa bilgilendirme yapalım. Bu işi beğendiyseniz evde yapabilirim diyorsanız alttaki iletişim formunu doldurun. Firmalar size işin nasıl yapılacağını ve ne kadar para ödeyeceklerini anlatsın.  Siz de onay verirseniz evden boş zamanlarımızda para kazanmaya başlarsınİz.   Size işin nasıl yapılacağını kısaca şema ile gösterilecektir. Önceleri yavaş  yaparsanız daha sonra eliniz alışır, hızlanırsınız.

Eğer güzel iş çıkarırsanız  kemer işi veren stilistler sizinle devamlı olarak çalışmak ister. Ancak baştan savma günü kurtarma para kazanma amaçlı çalışırsanız hem size işin tekrar verilmez, hem de evde örgü kemer işinden kazanmak hayal olur. Bütün bu şartları bilin ona göre başvurunuzu yapın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Hayırlı günler ben yasemin yıldırım evde örgü kemer işi istiyordum. Elim hızlıdır uzun sure kemer isi yaptim. Ne zaman dönüş yapılır.istanbul üsküdar ferah mahallesi

  2. Ben istanbul üsküdar ferah mahallesinde oturuyorum.esim 22 senedir kemerci bende senelerce evde orgu kemer yaptım elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?