UYARIYORUZ!

Paketleme İş İlanları

Seri üretimin arttığı günümüzde paketleme iş ilanları veren firmalar giderek dikkat çekmeye başladı. Hemen hemen her ilde paketleme yapacak elemana ihtiyaç duyan firmalar bulunmaktadır. İlave gelir elde etmek isteyen herkesin özel yeteneklerine göre mutlaka yapabileceği ek işler bulunmaktadır.

Özellikle kadınların büyük avantaj sağladığı ek işler arasında paketleme işleri birinci sırayı çekmektedir. Evlerine büyük katkı sağlayan kadınlar bu işleri de rahatlıkla yapabilir. Hem maddi olarak hem de manevi olarak eşinin en büyük yardımcısı olan hanımlar yeri geldiği zaman evde ek iş yapabilir. Yaşadığınız bölgede üretim yapan fabrikalar paketleme için eleman ihtiyacı duyabilir. Bu kapsamda sizler de bu firmalarla iletişime geçerek kendinize uygun olanlara talip olabilirsiniz. Ülkemizde yerli ve yabancı sanayi kuruluşları ve paketleme işi veren firmalar da sürekli artıyor.

Paketleme iş ilanları

Bir evin gelir – gider dengesini tutturmak kolay değildir. Hele günümüzde kredili yaşam tarzı ve kredi kartının hayatımıza girmesi bütçelerin alt üst etmiştir. İnsanlar bilinçsizsiz alışveriş yaparak her gördüğünü alması sonucunda borçtan kurtulamıyor. Borçlar sürekli büyüyor. Bu açığı kapatmak için çoğu zaman evdeki hanımdan, çocuklardan medet umuyor. Paketleme iş ilanları imdadınıza yetişebilir.

Gerçekten de firmaların evlere sunduğu iş fırsatları sayesinde borç yükü bir nebze olsun azaltılıyor. Coğrafi özellik olarak ülkemiz sürekli olarak ekonomik problemler ile uğraşıyor. Doğal olarak bu da ülkemizde yaşayan işgücüne olumsuz şekilde yansıyor. Bilhassa çalışan orta kesim kemer sıkmak zorunda kalıyor.

Çocuklar, kadınlar, emekliler çok zor günler geçiriyor. Sağlık masrafları, gıda masrafları, enerji masrafları aldı başını gidiyor. Bunları karşılamak için evde sadece bir kişinin çalışması yeterli gelmiyor. Hele hele büyük şehirlerde yaşayan insanlar hayatta tutunabilmek için sürekli ek iş yapmak mecburiyetinde kalıyor. Siteniz ekisal.com evlere paketleme işi veren firmalar hakkında bilgilendirme yapıyor. Doğal olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenler de bu ilanlarla ilgileniyor. Kendilerine uygun olanlara müracaat yapıyor.

Paketleme İş İlanları

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Firmalar ürettiği ürünlerin bazıları fabrikasyon, yani makinalarla paketletirken bazıları da el emeği gerektiriyor. Her ürünün makine ile paketlenmesi mümkün olmuyor. Evdeki boş duran insanların potansiyel olarak çalışacağı var sayılıyor.

Bu sebeple  kolay paketleme işleri evden para kazanmak isteyen insanlara veriliyor. Aslında sizin için öncelik evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek, sonrasında yapılacak işin ayrıntılarını konuşmaktır. Diğer insanlar bu ek işi yapabiliyorsa sizlere de evden paketleme işini yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanırım, diye düşünmeden edemiyorsunuz. Haklı olarak bu iş para kazanmak için yapılıyor. Kazanç ne kadar olacak, ödemeler nasıl yapılır, merak ettiğiniz konular arasındadır.

Paketleme işi veren firmalar ile anlaştıktan sonra bazı ürünler sayı ile bazı ürünler gram ile tartılması gerekir. Duruma göre gramaj ya da paket hesabı para alırsınız. Ürünün zorluğuna, kalitesine, gramaJına göre alacağınız ücret değişkenlik gösterir. Ancak üç aşağı beş yukarı kazanacağınız miktar kişi başı günde 5-6 saat zaman harcayarak 500 ile 1000 TL arasında olacağını düşünebilirsiniz. Evde boş insan sayısı fazla olursa bu katsayı bu şekilde değişir.

Sadece evde paketleme işi yapmak yeterli değildir. Bazı durumlarda part-time olarak paketleme personeli görevi üstlenebilirsiniz. Paketleme elemanı arayan eleman ihtiyacı olan firmalar giderek artmaktadır.

Değişik pozisyonlarda eleman ihtiyacı olan firmaların ilanları giderek artmaktadır. Paketleme iş ilanları veren firmaların başlıkları genelde şu şekilde olmaktadır;

Paketleme elemanı, katlama ve paketleme elemanı, paketleme operatörü aranıyor, satış ve paketleme personeli ihtiyacı, paketleme sevkiyat operatörü, paketleme sorumlusu gibi başlıklar altında eleman arayan firmalar dikkat çekmektedir.

Paketleme iş ilanları ile ilgileniyorum ve evde paketleme iş yapmak istiyorum nereye müracaat edeceğim, dediğinizi biliyoruz. Yapmanız gereken ister iş arayan, ister işveren olum aşağıda yorum bölümüne ihtiyacınızı belirten yorumlar yazın. İhtiyaç sahipleri bıraktığınız iletişim bilgileriniz aracıyla sizlere ulaşacaktır.

Paketleme iş ilanları aranırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, yaşadığınız bölgeyi içeren aramalar yapmaktır. İstanbul’da yaşıyorsunuz paketleme iş ilanı İstanbul, paketleme işleri Ankara, montaj ve paketleme işi İzmir gibi aramalar yapabilirsiniz. Rızkınızı bulmak için beklemek olmaz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş başlıklı makalemizde Ek iş veren firmalar ve evde yapılan ek işler, ek işler ve Evde ek iş yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

28 yorum

  1. istanbul ataşehirde oturuyorum daha öncede paketleme işi aldık 3 kişiyiz evde hızlıyız aynı zamanda kısa sonra düğünüm var çeyiz düzüyorum ihtiyacım var bu işe lütfen geri dönüş yapın

  2. Merhaba evde paketleme isi yapabilirim elim hizli ve duzenliyimdir sakarya akyazida oturuyorum.6-8 kişilik grupta kurabilirim tesekkur ederim.

  3. Ankara da keciorende yasiyorum acil paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi olarak nasıl bağlantı kuracağız bilgilendirirseniz sevinirim

  4. Bursa orhangazi de oturuyorum 2 kişi evde paketleme işi yapmak istiyoruz elimiz cok hızlı ve verilen işleri kusursuz yapıyruz

  5. Merhaba
    Büyükçekmece mimarobada oturuyorum tüm gün evdeyim çoluk çocuk yok bu işe ihtiyacım var temiz ve titiz çalışırım mailime dönüş sağlardanız sevinirim.

  6. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evde yapilabilecek bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?