Paketleme İş İlanları

Seri üretimin arttığı günümüzde paketleme iş ilanları veren firmalar giderek dikkat çekmeye başladı. Hemen hemen her ilde paketleme yapacak elemana ihtiyaç duyan firmalar bulunmaktadır. Paraya ihtiyacı olan çalışmak isteyen gelir elde etmek isteyen herkesin kendi özel yeteneklerine göre mutlaka yapabileceği ek işler bulunmaktadır.

Özellikle kadınların büyük avantaj sağladığı ek işler arasında paketleme işleri birinci sırayı çekmektedir. Evlerine büyük katkı sağlayan kadınlar bu işleri de rahatlıkla yapabilir. Hem maddi olarak hem de manevi olarak eşinin en büyük yardımcısı olan hanımlar yeri geldiği zaman evde ek iş yapabilir.

Paketleme işi yapmak istiyorum

Boş zamanlarını değerlendirerek evin gider sorununa çözüm bulmak isteyen hanımlar paketleme işi yapmak istiyor. Sitemiz de hanımların evde hangi işleri yapabileceğini günbegün onlara anlatmaya çalışıyor.

Yaşadığınız bölgede üretim yapan fabrikalar paketleme için eleman ihtiyacı duyabilir. Bu kapsamda sizler de bu firmalarla iletişime geçerek paketleme işinden kendinize uygun olanlara talip olabilirsiniz.

Evlere paketleme işi veren firmalar da sürekli artıyor. Evde paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız o zaman yaşadığınız bölge ile ilgili bir araştırma yaparak paketleme iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

Paketleme iş ilanları

Bir evin gelir – gider dengesini tutturmak kolay değildir. Hele günümüzde kredili yaşam tarzı ve kredi kartının hayatımıza girmesi bütçelerin alt üst etmiştir. İnsanlar bilinçsizsiz alışveriş yaparak her gördüğünü alması sonucunda borçtan kurtulamıyor. Borçlar sürekli büyüyor. Bu açığı kapatmak için çoğu zaman evdeki hanımdan, çocuklardan medet umuyor. Paketleme iş ilanları imdadınıza yetişebilir.

Gerçekten de firmaların evlere sunduğu ek iş fırsatları sayesinde borç yükü bir nebze olsun azaltılıyor. Coğrafi özellik olarak ülkemiz sürekli olarak ekonomik problemler ile uğraşıyor. Doğal olarak bu da ülkemizde yaşayan işgücüne olumsuz şekilde yansıyor. Bilhassa çalışan orta kesim kemer sıkmak zorunda kalıyor.

Çocuklar, kadınlar, emekliler çok zor günler geçiriyor. Sağlık masrafları, gıda masrafları, enerji masrafları aldı başını gidiyor. Bunları karşılamak için evde sadece bir kişinin çalışması yeterli gelmiyor. Hele hele Büyük şehirlerde yaşayan insanlar hayatta tutunabilmek için sürekli ek iş yapmak zorunda kalıyor.

Evlere paketleme işi veren firmalar

Evlere paketleme işi veren firmalar sayesinde birazcık nefes alma fırsatı bulmak istiyorlar. Siteniz ekisal.com evlere paketleme işi veren firmalar hakkında bilgilendirme yapıyor. Doğal olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenler de bu ilanlarla ilgileniyor. Kendilerine uygun olanlara müracat yapıyor.

Paketleme İş İlanları

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Firmalar ürettiği ürünlerin bazıları fabrikasyon, yani makinalarla paketletirken bazıları da el emeği gerektiriyor. Her ürünün makine ile paketlenmesi zor oluyor. Evdeki boş duran insanların potansiyel olarak çalışacağı var sayılıyor.

Bu sebeple küçük kolay paketleme işleri evden para kazanmak isteyen insanlara veriliyor. Evde paketleme işi nasıl yapılır sizin için çok önemli değil. Aslında sizin için öncelik evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek, sonrasında yapılacak işin ayrıntılarını konuşmaktır.

Diğer insanlar bu ek işi yapabiliyorsa sizlere de evden paketleme işini kolay yapabilirsiniz. Çünkü çok zor işler olmadığını bilmekte fayda var.

Paketleme işi yaparak ne kadar para kazanırım

Evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanırım diye düşünmeden edemiyorsunuz. Haklı olarak bu iş para kazanmak için yapılıyor. Kazanç ne kadar olacak, ödemeli nasıl yapılır merak ettiğiniz konular arasındadır.

Evlere paketleme işi veren firmalar ile anlaştıktan sonra bazı ürünler sayı ile bazı ürünler gram ile tartılması gerekir. Duruma göre gramaj ya da paket hesabı para alırsınız. Ürünün PAKETLEME zorluğuna kalitesine gramacına göre alacağınız ücret değişkenlik gösterir.

Ancak üç aşağı beş yukarı kazanacağınız para kişi başı günde 5-6 saat zaman harcayarak 500 ile 1000 TL arasında olacağını tahmin edebilirsiniz. Evde boş insan sayısı fazla olursa bu katsayı bu şekilde değişir.

Sadece evde paketleme işi yapmak yeterli değildir. Bazı durumlarda part-time olarak paketleme personeli görevi üstlenebilirsiniz. Paketleme elemanı arayan eleman ihtiyacı olan firmalar giderek artmaktadır.

Farklı pozisyonlarda eleman ihtiyacı olan firmaların ilanları giderek artmaktadır. Paketleme iş ilanları veren firmaların başlıkları genelde şu şekilde olmaktadır;

Paketleme elemanı, katlama ve paketleme elemanı, paketleme operatörü aranıyor, satış ve paketleme personeli ihtiyacı, paketleme sevkiyat operatörü, paketleme sorumlusu gibi başlıklar altında eleman arayan firmalar dikkat çekmektedir.

Sizlerde evde ya da iş yerinde paketleme işi yapmak istiyorsanız firmaların sunduğu ek iş fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Paketleme iş ilanları ile ilgileniyorum ve evde paketleme iş yapmak istiyorum nereye müracaat edeceğim dediğinizi biliyoruz. Yapmanız gereken ister iş arayan, ister işveren olum aşağıda yorum bölümüne ihtiyacınızı belirten yorumlar yazın. İhtiyaç sahipleri bıraktığınız iletişim bilgileriniz aracıyla sizlere ulaşacaktır.

Paketleme iş ilanları aranırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, yaşadığınız bölgeyi içeren aramalar yapmaktır. İstanbul’da yaşıyorsunuz paketleme iş ilanı İstanbul, paketleme montaj işleri Ankara, montaj ve paketleme işi İzmir gibi aramalar yapabilirsiniz.

İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir’de evlere paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizin iletişim bilgileriniz aracılığı ile çalışmanız için sizlere haber gönderir. Anlaşma sağladığınız takdirde sizler de evde paketleme işi yapabilirsiniz. Paketleme iş ilanları oldukça fazladır, bunları değerlendirmek için konu altına iş başvurusu yapmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş başlıklı makalemizde ek iş, ek iş veren firmalar ve Emekliler için ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

26 yorum

  1. Bursa orhangazi de oturuyorum 2 kişi evde paketleme işi yapmak istiyoruz elimiz cok hızlı ve verilen işleri kusursuz yapıyruz

  2. İstanbul Büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3 kisilik bi ekibiz evde iş fırsatını degerlendirmek istiyoruz daha öncede bu tip isler yapmisligimiz var ilginiz için şimdiden teşekkürler

  3. Merhaba
    Büyükçekmece mimarobada oturuyorum tüm gün evdeyim çoluk çocuk yok bu işe ihtiyacım var temiz ve titiz çalışırım mailime dönüş sağlardanız sevinirim.

  4. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evde yapilabilecek bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status