UYARIYORUZ!

Pişmaniye paketlemek kutulamak asla pişman etmez!

Türklerin damak tadına uygun en güzel tatlılardan birisi olan pişmaniye sizlere başka bir tat verecek. Eğer evde ya da işyerinde uygun zamanlarda pişmaniye paketleme kutulama şans yakalayın. Sizler de firmaların sunacağı bu turundan önemli kazanç yakalayın.

Özellikle Marmara Bölgesi’nde yaşayanların bilhassa Adapazarı, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Sakarya gibi illerimizde yoğun olarak ilgi göstereceği bu şansı kısaca anlatalım. Uzun emekler özveriler sonucunda üretilen pişmaniyeden satışa sunulmak için güzel kutuları paketlenmesi gerekir. Bu işlem biraz zaman aldığı için pişmaniye üreten firmalar  pişmaniye paketleme yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle firmanın kendi içinde size gösterilecek uygun ortamlarda paketlenmesidir. Ancak yoğun talep karşısında eve pişmaniye paketleme veren dükkan sizlerin iş isteğinize cevap verebilir. Bu sebeple bu lezzetli hafif tatlıdan yarımşar kiloluk kutulara veya kiloluk halinde hazırlanmış kutuların içine pişmaniye yerleştirmeniz gerekir.

pişmaniye kutulama işi

Pişmaniye kutulama işi nasıl yapılır

Pozisyonları,  yerleşim yerleri, yaşı, tecrübesi gibi kriterler değerlendirilir ve uygun olanlara çalışma teklif edilir. Elbette evde pişmaniye paketleme ya da pişmaniye kutulama yaptırmak firmaların kendilerine teklif edeceği fiyatı kabul etmesi gerekir. Yani yarım kiloluk kutulara pişmaniye koymanız isteniyorsa bunun için size 50 kuruş veriliyorsa siz de peşinen kazancınızı belirlemiş olursunuz.

Evde pişmaniye kutulama yaparak ayda 2 bin liradan fazla ek gelir fırsatı yakalanabilir.  Birkaç kişi ekip halinde çalıştığınızı takdirde pişmanlık paketleme veren her kimse sizi öncelikli olarak tercih edebilir. Çünkü tek başına çalışacak kişiler genelde tercih sebebi değildir. Mecbur kalınmadıkça yalnız çalışanlara  pişmaniye kutulama ya da pişmaniye paketleme yaparak nafakasını çıkarma düşüncesindeki insanlara iş verilmez.

Size tavsiyemiz birkaç kişi ile birlikte hareket edin. Ekip olarak çalışmanın avantajlarından da faydalanın bu işten faydalanmak istiyorsanız konu altında yer alan iletişim bölümüne ekip sayınızı, nerede kaç kişi olduğunuzu belirtin. Gerekli durumlarda pişmaniye kutulama işi veren guruplar sizin de iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. ev hanımıyım evde paketleme yapabilirim numaram 05530133943
    mh akdeniz/mersin çilek mh6039 no12

  2. kocaeli/izmit dünya bankasında oturuyoruz öğrenciyiz 3 kişiyiz okul masraflarımız için işe ihtiyacımız var 3 kişi olduğumuz için seri bir şekilde çalışabiliriz

  3. merhabalar işinizi özenle ve titizlikle yapabilirim hızlı bir şekilde teslimat geçikmesi yaşamazsınız izmir karşıyaka da oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?