Pisuvar süzgeci paketleme işi

Teknoloji insan hayatını günden güne kolaylaştırıyor. Erkeklerin tuvalet ihtiyacını gidermek için pisuvarları yerleştirilen farklı süzgeçler paketlemek isteyenlere para kazandırıyor.  Eğer siz de evde pisuvar süzgeci paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız konunun ayrıntılarını dikkatlice okuyun.

Geçmiş dönemlerde erkekler küçük tuvalet ihtiyacını giderirken üzerine sıçrama sorunu oluyordu.  Buna çözüm bulmak amacıyla kafa yoran insanlar plastik süzgeçler ürettiler ve böylece temiz bir ihtiyaç giderme durumu oluştu. Bizim esas konumuz ise bu işten para kazanmak isteyenler nasıl gelir elde edecektir. Yurtiçinde ve yurtdışında üretilen bu ürünlerin uygun sayıda paketlenerek satışa hazır duruma getirilmesi amacıyla eleman ihtiyacı hasıl oldu.

eve pisuvar süzgeci paketleme işi veren firmalar

Eve pisuvar süzgeci paketleme işi veren firmalar izin istemeniz halinde size İş gönderebilir.  Bu ürünler hijyen sağladığı gibi istenmeyen kokuları da giderme özelliğine sahiptir. Kolayca duvarlara yerleştirilme özelliği olan farklı şekil boyut renklerde üretilen bu ürünler yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Her pakette 12 tane olacak şekilde satışa sunulan ürünleri paketleyip gelir elde edebilirsiniz.

Evde pisuvar süzgeci paketleme işi yaparak ailenize önemli miktarda ek gelir yakalayabilirsiniz. Ürünler firmaların istediği sayıda paketlenmeli ve istenilen zamanda teslim edilmelidir.  Bunun karşılığında da firmanın size söylediği fiyat üzerinden ödeme yapılır.  Yani kaç paket hazırlarsınız paket başına size ödenecek ücret ortaya çıkar.  Yaklaşık 1000 ile 1500 lira civarında kişi başı ek gelir fırsatı yakalamak isteyenler eve pisuvar süzgeci paketleme işi veren firmalar ile anlaşmalıdır.  Peki nasıl anlaşma sağlanır, iş nasıl alınır? Hemen size bu konuyu açıklayalım.

İnternetten araştırma yapabileceğiniz gibi sitemizin iletişim formu aracılığı ile de ithalatçı ya da üretici firmalarla iletişim fırsatı yakalayabilirsiniz.  Firmalar eğer bu işi size vermek isterse alt tarafta yer alan iletişim formuna bırakacağınız iş isteklerinizi değerlendirir. Gerekli görürlerse size evde pisuvar süzgeci paketleme işi için teklif yaparlar.  Siz de uygun zamanda ve uygun yerlerde yavaş yavaş bu iş sayesinde gelir elde etmeye başlarsınız. Tek başınıza ya da ekip halinde bu işi değerlendirip önemli ek kazançlar yakalayabilirsiniz.  Hemen alttaki iletişim formunu değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Istanbul büyükçekmece de ikamet etmekteyiz. Simdilik 30 kişilik ekibim hazır ama 1 hafta içinde çok rahat 100 kişilik ekip kurabilirim duyan gelir çünkü. İş Zamanında teslim edilir. Bu işe talibiz…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status