UYARIYORUZ!

Plastik çiçek paketleme işi

Kullanım kolaylığı açısından canlı çiçeklere nazaran daha çok tercih edilen plastik çiçek paketleme etkinliği yapmak ister misiniz? Ailenizin masraflarına “dur” demek amacıyla farklı bir ek iş fırsatı hakkında sizlere önemli ipuçları vereceğiz. Herkes çiçekleri çok sever gerçek. Canlı çiçekler herkesin tercihidir ancak bazı durumlarda gerçeğiyle birebir aynı özellikte üretilmiş olan plastik çiçeklerde bu kolaylığı göstermektedir. Hem solmaz hem de sürekli yenileme ihtiyacı gerekmeden yıllarca görseller göz zevki verirler. İşte bu amaçla plastik çiçek üretimi yapan firmalar evde boş zamanlarında para kazanmak isteyenlere bu çabayı desteklemektedir.

Eğer sizler de basit bir işlem sayesinde harçlık elde etmek amacıyla evdeki boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız  plastik çiçek paketleme konusunu en mükemmel şekilde değerlendirin. Bunun  için girişimlerde bulunun. Bu tencere kaynatma olayını isteyen tek başına yapabilir.  İsteyenler de ailece arkadaşlarıyla dostlarıyla akrabalarıyla bir ekip olarak yol kazanabilir.

Suni çiçek paketleme  yapmak isteyenler bunu nasıl alabilir? Kimlerle görüşmesi gerekir? Öncelikle yapacağınız işin çok da zor olmadığını hatırlatalım. Size gönderilecek olan fabrikasyon gerçek görünümünde olan suni çiçekler plastik çiçekler ve bu çiçekleri içine koyacağınız plastik ambalaj kutuları işinizin en önemli parçasıdır. Bazen bir tane bazen 23 parça gül ya da farklı renklerdeki çiçeklerden ambalaj poşetine yerleştirmeniz istenebilir.

Suni çiçek paketleme işi

Yani eğer siz bu işi yapmak isterseniz eve plastik çiçek paketleme işi veren firmaların talimatları doğrultusunda işinizi yapacaksınız. Onlar sizin işi nasıl yapacağınızı basit bir örnekle gösterecektir. Bu basit model üzerinde çalışmalarınızı yaparsınız  suni çiçek paketlemesi yaparak ayda 1200-1300 lira çorba yakalayabilirsiniz.

Eğer bu işten yararlanmak isterseniz sizlere içinde mail adresiniz olan iş talep yazılarınızı alttaki iletişim formu aracılığı ile elde edeceğinizi söylüyoruz. Çünkü firmalar eleman ihtiyacını gidermek için sizin sıcak aş isteklerinizi değerlendirir. Böylece  çiçek yaparak yavaş yavaş midenize yemek doldurmaya başlarsınız. Böylece ihtiyacınız olan paraya kavuşmuş olursunuz. Ödemeler aldığınız çalışmayı teslim ettikten sonra hesabınıza havale olarak gönderilir yada yakın bir yerde iseniz süreç bitiminde nakit olarak size teslim edilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Her türlü paketleme ve montaj işi yapabilirim ankara da oturuyorum tecrübeli ve becerikliyim küçük çocuğum yok bana engel 5071208000

  2. Hamileyim bu işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yapar misiniz ? . Aslında kreş öğretmeninin lakin hamilelikten dolayı calisamiyorum. 5060607752

  3. BEN BEYKOZ SOGUKSUDA OTURUYORUM.EVİMDEİŞ YAPMAK ISTIYORUM.HER TÜR İŞİ YAPARIM ŞAHSEN YALAN DEĞİLSE BU İŞİ YAPARIM ÇÜNKÜ ÇOK KİŞİYE MEŞAJ ĞÖNDERDİM AMA BİR CEVAP BİLE YAZMAYA TENEZÜR ETMEDİLER SON KEZ YAZİM DEDİM GERÇİ HİÇ BİR ZAMAN ŞANS BANA ĞÜLMEDİ NEYSE.SEVĞİLERİMLE

  4. sakaryada oturuyorum ve evde ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme vs gibi işleri yapabilirim elim yatkındır kısa sürede teslim ederim paraya ihtiyacım var üniversite mezunuyum lütfen bana ulaşın nursa_kibar@hotmail.com

  5. Emekliym evde ek gelir elde etmek istiyorum plastik çiçek paketleme yapmak istiyorum denizlideyim 5438843543

  6. Emekliym evde ek gelir elde etmek istiyorum plastik çiçek paketleme yapmak istiyorum denizlideyim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?