Plastik musluk paketleme işi yaparak para kazanmak

Yurt dışından ithal edilen ürünlerin bazen montajı, bazen kutulanması, bazen paketlenmesi için eleman aranmaktadır. Biz de bugün sizlere evde musluk paketleme işi yapacak eleman arayan firmaların çıkış noktalarını, iş  verme çalışma prensiplerini özetlemek istiyoruz. Böylece boş zamanlarında ek gelir yakalamak isteyen insanların fırsatları yakalaması için bilgilendirme yapacağız.

Dünya Global bir yapıya bürününce bazı firmalar üretim yerine ithalat tercih ediyor. İthal ettikleri ürünleri ambalaj, paketleme, kutulama… Kısacası satışa sunmak ve açılmasını kendileri planlıyor. Ürünü olduğu gibi kullanıma hazır durumda ithal etmiyor. Çünkü bu süreçlerde de önemli oranlarda kar elde ediliyor.

İşte plastik musluk paketleme işi yapmak isteyen personel arayan firmalar bu noktada hem kendileri kazançlı çıkıyor, hem de fazladan para kazanmak isteyenlere de önemli getiriler sağlıyor. Bugün hemen hemen herkesin rahatlıkla evden, bahçesinden veya iş yerinden boş zamanlarında çalışarak yapabileceği bu ek gelir fırsatını sizlere anlatacağız.

plastik musluk işi

Bu işi yapanlar ihtiyacı olan paraya kavuşacak ailesinin borçlarının ödenmesine katkı sağlayacak. Ev kirası, mutfak masrafları ve diğer ödenemeyen faturalar tek tek ödenmeye başlayacak. Üstelik bu işi yapmak için herhangi bir eğitim almanıza gerek yok. Tecrübeli olmanızda istenmiyor. Tek istenen beklenen kriter ürünün satışa hazır hale getirilmesi için güzel bir şekilde kutulanması paketlenmesi ambalajlanması müşterilerin beğenisini kazanması için yapılan çalışmalar.

Peki eve musluk paketleme işi veren firmalar kimlere bu işi gönderebilir? İş nasıl alınır? Evet bu işi almak için de o kadar uzun ayrıntıya açıklamaya gerek yok. Firmalar düzenli olarak iş yapacak işini zamanında teslim edecek güvenilir kişiler tercih ediyor.

Kendinizde bu özellikleri barındırıyorsanız ayda 1400 – 1500 lira civarında ek gelir elde etmek istiyorsanız musluk montaj paketleme ambalaj kutulama işlerini yapan firmaların sizlere bu işi vermesi için sitemizin aracılık görevi üstlendiğini söyleyebiliriz.

Yani bu ek iş farkındalığı sayesinde hem siz hem de eve musluk paketleme işi veren firmalar kazançlı çıkacak. Buluşma noktanız olan sitemizin iletişim formuna ister eleman ihtiyacınızı yazın, isterseniz çalışmak istediğinizi belirten yazılar yorumlar iş talepleri yazın. Böylece birbirinizi burada bulacaksınız mail adreslerinizi işin ayrıntılarını paylaşacaksınız. Bizden bu kadar. Bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Istanbul büyükçekmece de oturuyorum Şimdilik 30 kişilik ekibim hazır. Is gelince günden günde artacaktır sayımız. Hevesle çalışan ekibimle bekliyoruz…

  2. Merhaba bende evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz 3 kişiyiz hızlı ve temiz bir şekilde yapılıp teslim edilir

  3. Ankara’da oturuyorum düzenli bi şekilde istenilen zaman içerisinde yaptığım işi teslim ederim paketleme işçilerinin hepsini yaparım geri dönerseniz sevinirim

  4. Kayseri’de oturuyoruz iki kişiyiz elimiz hızlıdır paraya çok ihtiyacımız var. Her türlü yaparız lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

  5. Osmaniye Merkezde yaşıyorum. Ev hanımıyım ve ek iş yaparak evime katkı sağlamak istiyorum. İşimi titizlikle yaparak istenilen zamanda teslim ederim. İvedilikle dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  6. Merhabalar Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde yaşıyorum evde yapabileceği bir ihtiyacım var acil

  7. Hep yazıyorum ama geri dönüş olmuyor yinede yazıyım çalışmak istiyorum kimseye muhtaç olmadan anlımın teriyle

  8. samsun ilkadımda ögrenciyim evde ek iş arıyoruz arkadaslarımla okul icin herne olursa her işi yaparız hayırlısıyla allah nasip ederse hemen baslamak istiyoruz
    saygılar….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status