UYARIYORUZ!

Polatlı iş ilanları

Ankara’nın sanayisi gelişmiş ilçeleri arasında yer alan Polatlı işlerini  istiyoruz nasıl iş buluruz,  diye düşünen bu ilçe sakinleri sizlere büyük meblalar kazanacağınız konusunda merak edilenleri açıklıyoruz.. Organize Sanayi Bölgesi bulunan nadir ilçelerden birisi olan Polatlıda  ek iş veren firmalar güncel işlerin yerine getirilmesi için aradıkları elemanlar elemanlar arasına girebilirsiniz.

Kent potansiyeline göre oldukça fazla orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşu bulunan Polatlı iş fırsatları açısından oldukça önemli avantajlar sunmaktadır.  Bu ilçede ikamet eden iş arayan evden çalışmak isteyen insanlar çaresiz değildir. Polatlı’nın değil, Türkiye’nin en büyük sorunlarından birisi olan işsizlik için farklı çözüm yolları bulunamamaktadır. Part time olarak yarı zamanlı para kazanmak isteyen Polatlılı vatandaşlar neler yapmalı? Nasıl para kazanmalı sorusuna cevaplar bulamaya çalıştık.

Polatlı  ek iş

Diğer Ankara ilçelerine göre daha umut vadeden işler açısından fırsat sunan Polatlı sektörel alanların potansiyellerini kısaca özetleyelim. Eğer sizler de bay-bayan, genç yaşlı emekli çalışan ek iş ihtiyacınız varsa, genç girişimcilerin sayesinde kazanırsınız  Eğer beklediğiniz yapmak istediğiniz çalışma potansiyelini Polatlıda ek iş gönderen destekçiler cevap vermezse Ankara’da kurumlar kuruluşlar sizin imdadınıza yetişebilir. Yani bütün çıkış yollarını kullanmamız gerektiğini peşinen hatırlatalım.

Polatlı’da firmaların basit paketleme montaj işlerini evdeki potansiyel işgücünün değerlendirmek amacıyla gönderdiklerini müjde olarak söyleyebiliriz. Bayanlara ve baylara göre farklı ek iş seçenekleri bulunmaktadır.

Sizde ister yalnız başınıza çalışmak isteyin, isterseniz grup halinde  iş başvurusu yapın, firmalar sizin iş isteklerinizi değerlendirecektir. Polatlı’da ek iş imkanları açısından kadınlara tesbih dizme, takı tasarım, evde yemek yapma, çocuk bakıcılığı, temizlik yapma, yaşlı bakıcılığı, ütü yapma, çamaşır yıkama, gelinlik süsleme, baharat paketleme, bitkisel çay paketleme gibi oldukça göz alıcı çalışma sahalarında görev sunmaktadır.

Polatlı  iş grupları erkekler için daha ziyade montaj paketleme üzerine kurgulanmıştır. Durumunuz göre ayda 1000 lira gibi bir tutarı değerlendirmek için yapmanız gereken bu yazı altındaki iletişim formundan nasibinizi aramaktır. Kendinizden kısaca bahsedin, Polatlı’da  ek iş olanağı tanıyanlar ihtiyaç olması halinde sizin mail adresinize birlikte çalışma isteklerini iletir. Siz de uygun zamanda bu işleri yaparak  kazanmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Polatlı'da ek iş

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Evden yapabileceğim tesbıh dızme takı vs gelınlık süsleme gıbı el sanatlarına elim yatkın tasarlama konusunda yeteneklıyim obje boyama turu,nikah şekerı paketleme,kına paketleme veya bitkisel çay paketleme olur uygun iş varsa yapabilecegım dönüş yapmanızı bekliyorum

  2. S.a bir düz birde ovarlak olamak üzere evde iki makinamız var ufak çaplı fason iş arıyorum günlük dikiş yaparak ek iş arıyorum tşk

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?