UYARIYORUZ!

Poşet paketleme işi

Sağlıksız taşıma araçları poşetler bazen de rahat yaşamın görüntüsüne penceresini aralayabilir. Nasıl mı? Oldukça kolay. Bu sistemde  poşet paketleme katlama yapanlar dolaylı destek oluyorlar. Bildiğiniz gibi son yıllarda poşet kullanımı oldukça yaygınlaştı. Ancak çevreye zarar veren doğada çözünmeyen poşetler Dünya Çevre Örgütleri tarafından tepkiyle karşılandı. Bunun sonucunda da doğada çözünürlüğü kısa sürede gerçekleşen içinde kağıt katkılı yeni poşetler üretilmeye başlandı. Dolayısıyla poşetlerin ömrü azaldı. Kullanım yaygınlaştığı için de hızlı bir şekilde poşet ihtiyacı ortaya çıktı.

Poşet katlamak isteyenlere gün doğdu. Giderlerimizin önüne geçemiyorsanız, faturalarınızı ödemekte zorlanıyorsanız… Hele hele kredi kartları sizi bezdirdi ise ümitsizliğe kapılmayın. Siteniz sürekli olarak güncel ek iş ilanları paylaşmaktadır. Kendinize uygun olanları değerlendirin de giderlerinize bir dur deyin. Poşet katlama işi veren firmaların  yolladığı geçimlikler ile birazcık olsun rahatlayın.  Bu işi küçümsemeyin çünkü sizi darboğazdaki hayatınıza birazcık nefes aldıracaktır.

evde poşet paketleme katlama

Poşet katlama paketleme yaptırmak isteyenler farklı türlerde üretilen ürünlerini paketlemek isteyen kişilerle iletişim kuruyor. Bu iletişim de doğrudan olmuyor. Sebebi de bırakın evdeki boş insanları, normal üniversiteyi bitirmiş insanlar bile işsiz güçsüz  dolaşıyor. Yani yoğun talep karşısında fazla kıpırdama hareketleri olmuyor.  Yani telefonları açık değil ya da firmanın yerini doğrudan paylaşmıyorlar. Bunun yerine kendileri ihtiyaçları olduğu zaman işlerini yaptıracakları kişileri sitemizin iletişim formunu tarayarak buluyorlar.

Yapmanız lazımgelen alt tarafta yer alan iletişim formunu bu işi yapmaya ihtiyacınız olduğunu belirten tabirlerle başvuru formunu doldurmak olduğunu öngörebilirsiniz. Eve poşet katlama poşet paketleme gönderen firmalar kendileri uygun gördükleri kişilere çalışma teklifi yapar. Mail adresiniz bu amaçla çok önemlidir. Telefon numaranızı yazmayın çünkü telefonlara dönüş yapmazlar.  Sadece hazır yazılı çalışma şartlarını içeren metni bırakacakları mail adresine gönderiler. Yapılan son düzenleme geniş kesimlerin etkilenmesine de sebep olacak gibi.

Sizler de uygun bulursanız fiyatı yeterli derseniz işi kabul edersiniz. Yaklaşık 1000 lira civarında dört beş saat çalışıp ek gelir yakalamak istiyorsanız hemen alttaki formu doldurun. Evde poşet paketleme katlama işi ile birazcık huzura erin.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Bursa osmangazi hamitler de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum en kısa sürede iletişime geçerseniz sevinirim

  2. Tekirdağ Süleymanpaşada oturuyorum.3 çocuğum var.Evde iş yaparak bütcemizi rahatlatmak istiyorum.Elbecerim iyidir.Kesinlikle titiz çalışrım.

  3. Gaziantep de yaşıyorum. Çevremde yapabilecek kişiler de bol. Paraya çok ihtiyacım var. Bu işi istiyorum.

  4. Beş kişilik ekibim var.Hızlı temiz ve istediğiniz tarihte teslim edilmek üzere bu işi yapmak istiyorum..iletisime geçerseniz sevinirim iyi günler.

  5. Merhabalar
    Evde kına,nikah şekeri,mandal vb paketleme işini arkadaşlarım eşim ve ben yapmak istiyoruz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz 05514151771

  6. merhaba şu anda ek işe ihtiyacım var eşimle beraber yapacağız tokat merkezde ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi günler.

  7. evde 3 kişiyiz surekli evdeyiz otur otur sıkıldıgımız için ek iş yapıp harcklıgımızı cıkaarmak istıyoruz ılgilenirseniz sevinirim tuzla istanbulda oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?