UYARIYORUZ!

Pursaklar evde ek iş ilanları

Yaklaşık 200000 insanın yaşadığı Ankara’nın metropol ilçesi olan Pursaklar ek iş ilanları nakit sıkıntısı çekenleri sevindiriyor. Evden, part time olarak çalışıp ailesine nefes aldırmak için herkes bu konu hakkında bilgi sahibi olacak. Çünkü son yılların en önemli problemlerinden birisi olan harcama hastalığı herkesi etkilemiş durumda. Özellikle de kredi kartları insanları mağdur etmektedir. Harcamalar son veremeyenler hesap yapamayanlar çıkış yolu bulmak için sıra size geldi.  Ankara’nın önemli ilçelerinden birisi olan Pursaklar çalışma sahaları üzerine sizlere muştulu haberler vermek isteriz. Adını sık sık duymaya başladığımız Pursaklar’da iş veren firmalar kişiler kurumlar hakkında malumat alırsınız.

Osmanlı döneminden günümüze kadar uzunca bir geçmişi olan geçmiş var. O dönemlerde köy statüsünde bulunan ancak bugün önemli bir yerleşim birimi özelliği taşıyan ilçe farklı kültürler ile yoğrulmuştur.

Pursaklar eve ek iş

İlçede belediyenin yaptığı imar çalışması sonucunda büyük bir inşaat patlaması yaşanmış ve beraberinde de nüfus artışı yaşanmıştır. Bu artış beraberinde işsizlik sorununu da ortaya çıkarmıştır. İnsanlar hayatını idame ettirebilecek daimi işler aramışlardır. Fakat boş zamanlarını değerlendirme düşüncesinde olan garibanlar, ev hanımları ya da emekliler de boş durmak istemiyor.

Herkes imkanları ölçüsünde çalışarak aileye gelir temini için yarış halinde.  Size Ankara’da eve ek iş veren firmaların evden yapabileceğiniz işler göndereceğini söylüyoruz. Böylece aylık 1000 lira ile 2000 lira arasında ek kazanç yakalayabileceğinizi söyleyebiliriz. Öncelikle kendi çevrenizde  iş bulmanız sizin için daha avantajlıdır. Hem iş teslimatı hem de işin devamlılığı açısından öncelik bu yönde olması gerekir.  Pursaklar ek iş ilanları ile alakadar bilgi sahibi olmalısınız.

İster Ankara’da, isterseniz Pursaklar eve ek iş veren kişiler ile iletişim kurmak için siteniz size destek sağlıyor. İş verenlerle iş arayanların buluşma noktası görevini üstlenen siteniz iletişim formunu bu amaçla sizin kullanımınıza açmıştır. Pursaklar’da gelir olanakları sunmak isteyenler ya da iş talebinde bulunan insanlar birbirinize sitemizin iletişim formu sayesinde ulaşabilir. Siz ne istediğinizi yazın. İşçiye ihtiyacı olanlar size cevap yazsın.  Elbette mail adresinizi mutlaka ama mutlaka yazının içine de eklemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

30 yorum

  1. Pursaklarda oturuyorum evde her türlü paketleme katlama boncuk vs vs işlerş yapabilirim ihtiyacım var lütfen geri dönerseniz sevinirim

  2. Pursaklarda oturuyorum küçük bebeğim var evde paketleme işi yapmak istiyorum. Nikah şekeri kokulu taş vs. Bu tarz işlerde yapabilirim

    • Ankara pursaklar merkezde oturuyorum kolye nikah şekeri bileklik yapimi için iletişime geçer misiniz sürekli çalişabilirim.

  3. Merhaba ANKARA PURSAKLAR’da oturuyorum evde boş vaktim çok eşime ve çocuklarımın ihtiyaçlarına destek o olmak için her türlü paketleme işi yaparım teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?