UYARIYORUZ!

Saç tarağı işi

Saçlarımızın dostları taraklar paraya ihtiyacı olanlara ek gelir fırsatı sunacaktır. Farklı modellerde üretilen taraklar evden çalışmak isteyenlere akıl almaz nakitler sunuyor. Oldukça farklı çeşitleri bulunan ve firmalar tarafından ucuz iş gücünden faydalanmak amacıyla evlere havale edilen saç fırçası paketlemesi ya da  tarak paketleme sizi ilgilendiriyorsa konu ayrıntıları sizler için irdelenmiştir. Bayan tarak modelleri oldukça çeşitlidir.  Bunların belli bir set halinde paketlenerek satışa sunulması firmaların beklentisidir.  Aynı zamanda kuaför tarakları yine paketlenip satışa hazır hale getirilmesi istenmektedir.

Göz alıcı renk, desen ve biçimlerde üretilmiş olan bu ürünler sizlerin ihtiyacı olan sistemden menfaat temini  verebilir. Saç fırçaları, taraklar farklı modellerde üretilip piyasaya sunulmuştur. Hatta ve hatta doğal olarak üretilmiş olan hayvan boynuzundan yapılmış taraklar bile sizlere gönderilip paketlemeniz istenebilir.

Tarak paketleme organizasyonuyla size bu önemli pazar masrafı karşılama fırsatını sunuluyor. Siz de ihtiyacınız varsa ailenize destek olmak istiyorsanız evde aklınızdan bile geçemeyen işlerin varlğından haberdar olabilirsiniz.  Bildiğiniz gibi oldukça renkli farklı ek iş çeşitleri evlere gönderilmeye başlandı.  İster fırça olsun isterseniz hayvan boynuzundan yapılmış doğal taraklar olsun basit yöntemlerle paketleyip firmaların  satışı için hazır hale getirmek oldukça kolaydır.

Bazı ürünler aynalı,  bazı ürünler ise inanılmaz şekillerde tasarlanmış özelliktedir. “Ben de tarak paketlemek istiyorum. Üretici firmalar ile iletişime geçmeyi nasıl yapmalıyız” diye düşünüyorsanız hemen konunun ayrıntılarını sizlere açıklayalım. Böylece evinizde çalışarak para kazanmanın keyfini yaşayın. Üstelik ister tek başınıza isterseniz birkaç arkadaşınızla birlikte çalışma seçeneği yakalayabilirsiniz.

tarak seti paketleme işi

Tarak paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olduğu zaman çalışacak olan bay,  bayan, emekli ya da tecrübesiz herkese bu ek iş verilmektedir. Eğer evde sen tarak paketleme işi ya da saç tarağı kolaylığından medet umuyorsanız yazı altında yer alan formu doldurmanız gerekiyor. Böylece sen tarağı saç tarağı veya diğer farklı modellerde üretilmiş olan taraflardan paketleme işi sizlere bırakacağınız mail adresi aracılığı ile gönderilir. Ayda 1000 lira  bonus yakalamaya ne dersiniz? O zaman mail adresinizin olduğu güzel bir iş başvurusu niteliğinde yapacağınız iş talebi size renkli günler görme ayrıcalığı sunabilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Istanbul büyükçekmece de oturuyorum Şimdilik 30 kişilik ekibim hazır. Kat kat artacaktır ekip sayımız yeter ki düzenli iş imkanımız olsun. Hevesle ve zamanında işi sorunsuz teslim eden ekibimle hazırız…

  2. İstanbul Büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3 kişilik bi ekibiz daha öncede bu tip is yapmisligimiz var ev isi fırsatını degerlendirip ailemize de destek olmak istiyoruz ilginiz için simdiden teşekkürler

  3. Malatya da bu şekilde paketleme işi var mı acaba çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Konya Selçuklu’dan iş talebimiz olacak. Aile içi 3-4 kişiyle temiz ve garantili bir iş için bizi seçin….

  5. Eşim rahatsız liginden dolayı evde hem eşime bakmsktayim ve acil ek iş arıyorum 4 çocuk var.saygilar teşekürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?