UYARIYORUZ!

Sahibinden.com’da Dükkan Açarak Para Kazanma

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden biri olan sahibinden.com da nasıl dükkan açılır, nasıl para kazanılır size özetlemeye çalışacağız. Herkesin her türlü ürün, hizmet, mal alıp satabileceği sahibinden.com aynı zamanda işletme fikri sahiplerine de fırsat veriyor.

Burada kendinize bir dükkan açabilirsiniz. Buradan alış satış yapabilirsiniz. Ticari olarak dükkan açıp para kazanma, vitrinde olanlarla nasıl para kazanılacağını anlatacağız. Ancak ticari anlamda olmayıp sadece kendi ürünlerini satıp kar etmek isteyenlere de fırsat vermektedir. Bunlar ücretsiz ilan verme hakkını kullanabilir.

Premium üyelik açanlar ise her türlü ürünü dilediği kadar alıp satma hakkına sahiptir. sahibinden.com da ticaret yapmak için önce sektör belirlenmesi gerekir. Çünkü her sektörün ya da her mağazanın ücreti kategorisi fiyatı farklılık göstermektedir. sahibinden.com da kiralık araçlar, günlük kiralıklar, hayvanlar, iş makineleri, alışveriş, aksesuar, donanım, yedek parça, emlak ve vasıta kategorileri yer almaktadır.

sahibinden.com

Kurumsal olarak buradan alış satış yapmak isteyenler kendilerine kurumsal destek almak için sahibinden.com telefon numarası aracılığıyla işlerinin nasıl yapılması gerektiğini öğrenebilir. 0850 222 44 44 numaralı telefonu aradığınız taktirde sizlere neler yapabileceğiniz nasıl mağaza açacağınız anlatılır.

sahibinden.com da dükkan açmak mağaza açmak ücretlidir. Aylık ücretleri farklılık göstermektedir. Buna paralel olarak ialn yayınlayabilirsiniz. İlan sayısı da mağaza türüne göre değişmektedir. İki türlü mağaza açma alternatifi bulunmaktadır. Birincisi normal mağaza ikincisi süper mağaza olarak adlandırılmaktadır. Normal mağaza açanlar belli sayıda ilan yayınlayabilmektedir. Normal mağaza ayda 150 tane ilan yayınlama hakkı vermektedir. Süper mağaza sahibi olan birisi ise yayınlanabileceği ilan sayısı 1000 tanedir. Bu durum mağaza kullanabilen kişi sayısıyla da doğrudan orantılıdır. Normal mağaza sahibi olanlara 5 mağaza kullanıcısı hakkı verilirken süper mağaza sahibi olanlara 15 mağaza kullanıcısı fırsatı verilmektedir.

Bu durum fotoğraf yükleme ile de paraleldir. Süper fırsatlardan faydalanma hakkı değişkenlik göstermektedir. Farklı paketleri mevcuttur reklamlarda görünmesi amacıyla bu paketlerden satın alma imkanımız mevcuttur. Fiyatlarda reklam paketlerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun için sahibinden.com iletişim telefonu 0850 222 44 44 numaralı telefondan görüşüp daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

sahibinden.com da kendinize bir alışveriş mağazası açabilirsiniz Böylece vinizdeki her türlü ikinci el eşyada satabilirsiniz ya da ürünlerinizi satma imkanı yakalarsınız. sahibinden.com da mücevherden kozmetik ürünlerine, cep telefonundan kitaba, elektronik ürünlerden hobi ürünlerine, altın, ofis malzemeleri, giyim, bilgisayar, kamera, yapı market, kitap, dergi, ofis malzemeleri… aklımıza ne gelirse satış yapmak için dükkan açabilirsiniz.

sahibinden.com da aklınıza gelebilen her türlü ürün ya da hizmet alışverişi yapılabilmektedir. İş makinasından, ders vermeye, evcil hayvandan fotoğraf makinesine kadar her şey alış ve satışı gerçekleşmektedir. Buradan ticaret yapmak için mağaza sahibi olmanız gerekmektedir. Sizler de özellikle emlakçı ya da galerici iseniz buradan kendinize mağaza ya da dükkan kiralayarak satışlarınızda Türkiye geneli gelir elde edebilirsiniz. Farklı satış teknikleri uygulayarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Deniz ürünleri yetiştiriciliği iş fikri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?