Şahinbey ek iş ilanları ek gelir fırsatları

Kurtuluş Savaşı yıllarında Fransızlara karşı üstün başarı göstermiş olan bir yiğidin adını alan Şahinbey evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları hakkında sizlere önemli ipuçları vereceğiz. Gaziantep ilimizde yaşayan vatandaşlar bu Metropol ilçenin kendilerine sunduğu iş fırsatlarından faydalanarak ve geçimlerini birazcık kolaylaştırmış olacaklar.

Şahinbey’de eve ek iş veren firmalar herkesin beklentisine cevap vermeye çalışıyor ancak Suriye’de yaşanan iç savaş sebebiyle artan işsizlik herkese olumsuz yönde yansıyor. Her şeye rağmen insanın nasibi ayrılmıştır. Siz de kendinize uygun bir ek gelir fırsatı bulabilirsiniz ve çalışabilirsiniz. Herkesin yapacağı ek iş fırsatı farklıdır. Şahinbey ek iş fırsatları da çeşitlilik gösterdiği için sizlere uygun ek gelir fırsatları değerlendirmek için girişimlerde bulunmanız gerekmektedir.

Peki ne yapmalısınız, nasıl iş bulmalısınız? Öncelikle kendi yeteneklerinin farkına varmalıısınız. Kendinizi tanımalısınız. Yani neleri yapabilirsiniz nelerden hoşlanırsınız. Size hangi işler teklif edilsin…

Siteniz hem evde çalışmak isteyenlere hem de daha yeni bir iş bulup çalışmak isteyenlere Şahinbeyde eve ek iş veren kurumlar, kuruluşlar ve firmalar ile buluşturmayı hedeflemektedir. Bunu da şu şekilde yapıyoruz; Gaziantep’in en büyük Metropol ilçesi olan Şahinbey ek iş ilanları ek gelir fırsatları hakkında bilgi edinmeniz için öncelikle yakın çevremizde araştırmalar yapın. Her türlü ek iş fırsatı değerlendirin.

Şahinbey ek iş ilanları

Örneğin evde yemek yapma, yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, nikah şekeri paketleme, kına paketleme, gelinlik süsleme, tesbih dizme, baharat paketleme ve daha nice ek iş fırsatları sizlere para kazandırabilir.

Daimi bir işte çalışmak istiyorsanız Şahinbey Belediyesinin bilgi havuzuna özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Burada ihtiyaç olması halinde sizlere çalışma fırsatı verilecektir. Ya da Şahinbey’de iş vermek isteyen kişiler ile sizleri buluşturacaklardır. Bu amaçla sürekli iş fırsatını değerlendirmek için Gaziantep Şahinbey Belediyesi web sitesine girerek özgeçmiş bilgi havuzu içinde kendinize yer edinin. Bilgilerimizi oraya kaydedelim. Elbette belli başlı birikimi olan mesleği olan yeterliliği olan kişilerin öncelikli olacağını siz de tahmin edersiniz.

Eğer vasıfsız bir işçi iseniz ya da ev hanımı, emeklilik veya boş zamanı değerlendirmek isteyen Şahinbey’de yaşayan bir vatandaş iseniz o zaman sitemizin evde ek işler bölümünü araştırın. Kendinize uygun olanların altına başvuru yapın. Gerekli görüldüğü takdirde Şahinbey evde ek iş imkanları sizlerin mail adresine gönderilir. Sizler de evden çalışarak ailemize destek olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. 45 yaşında gaziante yaşayan biriyim buzamana kadar bir çok işte çalıştım fakat çocuklarımın eytimi ve okulu için evde çalışabileceğim için evde iş imkanı sunacak olan iş olanklarina müracaat ederek gecimim sağlıyorum ve çevredeki bayanlarda yardımcı olmak için iş veren firmalara rica ediyorum lütfen bizlere yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  2. Gaziantep sahinbeyde oturuyorum. 3 aylik bebegim var. Bebegim cok kucuk oldugu icin calisamiyorum. Evde calisip esime destek olmak istiyorum. Bana donerseniz sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status