UYARIYORUZ!

Şahinbey iş ilanları gelir fırsatları

Kurtuluş Savaşı yıllarında Fransızlara karşı üstün başarı göstermiş olan bir yiğidin adını alan Şahinbey ek iş ilanları  hakkında detaylara girelim. Gaziantep ilimizde yaşayan vatandaşlar bu metropol ilçenin kendilerine sunduğu çalışma faydalanarak ve geçimlerini birazcık kolaylaştırmış olacaklar.

Şahinbey’de  ek iş veren adamlar herkesin beklentisine cevap vermeye çalışıyor ancak Suriye’de yaşanan iç savaş sebebiyle artan işsizlik herkese olumsuz yönde yansıyor. Her şeye rağmen insanın nasibi ayrılmıştır. Siz de kendinize uygun bir ek gelir fırsatı bulabilirsiniz ve çalışabilirsiniz. Herkesin yapacağı ek iş fırsatı farklıdır. Şahinbey ek iş gamları da çeşitlilik gösterdiği için sizlere uygun porsiyonun hakkını vermek için girişimlerde bulunmanız gerekmektedir.

Peki ne yapmalısınız, nasıl iş bulmalısınız? Öncelikle kendi yeteneklerinin farkına varmalıısınız. Kendinizi tanımalısınız. Yani neleri yapabilirsiniz nelerden hoşlanırsınız. Size hangi işler teklif edilsin… tamamen girişimizin etksini görmekle alakalı olacaktır.

Siteniz hem evde çalışmak isteyenlere hem de daha yeni bir iş bulup çalışmak isteyenlere Şahinbeyde iş veren kurumlar, kuruluşlar ve firmalar ile buluşturmayı hedeflemektedir. Bunu da şu şekilde yapıyoruz; Gaziantep’in en büyük metropol ilçesi olan burada öncelikle yakın çevremizde araştırmalar yapın.

Şahinbey ek iş ilanları

Örneğin evde yemek yapma, yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, nikah şekeri paketleme, kına paketleme, gelinlik süsleme, tesbih dizme, baharat ve daha nice ek iş sizlere para kazandırabilir.

Daimi bir işte çalışmak istiyorsanız Şahinbey Belediyesinin bilgi havuzuna özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Burada ihtiyaç olması halinde sizlere çalışma fırsatı verilecektir. Ya da Şahinbey’de iş vermek isteyen kişiler ile sizleri buluşturacaklardır. Bu amaçla sürekli iş fırsatını değerlendirmek için Gaziantep Şahinbey Belediyesi web sitesine girerek özgeçmiş bilgi havuzu içinde kendinize yer edinin. Bilgilerimizi oraya kaydedelim. Elbette belli başlı birikimi olan mesleği olan yeterliliği olan kişilerin öncelikli olacağını siz de tahmin edersiniz.

Eğer vasıfsız bir işçi iseniz ya da ev hanımı, emeklilik veya boş zamanı değerlendirmek isteyen Şahinbey’de yaşayan bir vatandaş iseniz o zaman sitemizin evde ek işler bölümünü araştırın. Kendinize uygun olanların altına taleplerinizi kaydedin. Gerekli görüldüğü takdirde Şahinbey evde ek iş imkanları sizlerin mail adresine gönderilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. gaziantep şahinbeyde oturuyorum 9 aylık bebegim var evde calışmak istiyorum gercekten ihtiyacım var

  2. Gaziantep şahinbeyde oturuyorum 2 çocuğum var evde ek iş yapmaya ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  3. Bende şahinbeyde oturuyorum3 yaşında kızım var bende evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  4. 45 yaşında gaziante yaşayan biriyim buzamana kadar bir çok işte çalıştım fakat çocuklarımın eytimi ve okulu için evde çalışabileceğim için evde iş imkanı sunacak olan iş olanklarina müracaat ederek gecimim sağlıyorum ve çevredeki bayanlarda yardımcı olmak için iş veren firmalara rica ediyorum lütfen bizlere yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  5. Gaziantep sahinbeyde oturuyorum. 3 aylik bebegim var. Bebegim cok kucuk oldugu icin calisamiyorum. Evde calisip esime destek olmak istiyorum. Bana donerseniz sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?