UYARIYORUZ!

Samsun Ek İş İlanları

Karadeniz Bölgesi’nin ovaları ile meşhur, hak ederek büyükşehir olmuş Kurtuluş Savaşının ilk adımı şehrimiz Samsun ek iş ilanları  yöresel  olanaklar sunmaktadır. Samsun merkezde ve diğer ilçelerde, köylerde, kasabalarda yaşayan herkes geçim derdinden muzdariptir.

Samsun’da eve ek iş veren firmalar

Samsun’un Çarşamba ve Bafra ovaları bereketli topraklara sahiptir. Burada  tarım yapılarak bol ve bereketli ürünler hasatlar yapılmaktadır. Üretilen ürünlerin paketlenmesi, ambalajlanması pazarlanması aşamasında elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. İster fiziksel olarak tarlada, ovada, bahçede çalışıp nafaka parası kazanabilirsiniz; isterseniz kış mevsimlerinde de evde paketleme yapılacak ürünlerin satışa hazır hale gelmesine yol verebilirsiniz.

Samsun’da ek iş veren firmalar herkesin isteğine göre opsiyon sunarken genelde tarımın yoğun bir şekilde faaliyette olduğu Samsun meyvecilik aynı şekilde hızlı bir şekilde gelişmiş. Meyvelerin her çeşidi bol miktarda üretilmektedir. Meyveleri tasarlanması, paketlenmesi, marketlerde yerini alması için belli aşamalardan geçmesi gerekmektedir.

Samsun ek iş

İşte bunların hazır hale gelmesi raflarda yerini alması için siz Samsunlu vatandaşların işgücüne ihtiyaç vardır. Samsun’da ve ek iş veren kişiler fabrikasyon olmayan pratik çalışma ortamından istifade etmek isteyenlere destek olmaktadır.

Siz de ister tek başınıza isterseniz ailece bu işleri alıp para kazanmaya Ne dersiniz? Biliyoruz ki çok istekli siniz herkes para kazanmak,  zor eğitim masrafları, kira masrafı, Elektrik, su faturası, doğalgaz, yiyecek hiçbir şeye para yetiremez olduk. Doğal olarak Samsun ek iş opsiyonlarının dideklenerek değerlendirilmesi gerekiyor.

Size bahsettiğimiz bütün bu işleri yapabilmek için bu yazının altındaki iletişim formu doldurulması gerekir. Kendinizi ayrıntılı bir şekilde anlatın. Kaç kişi çalışmak istediğinizden bahsedin.  Kaç saat iş zamanımız olduğunu nerede yaşadığınızı kaç yaşında olduğunuzu söyleyin. Böylece Samsun ek iş ilanları sizin için de açılmış olur.

Bir önceki yazımız olan Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Hatay ek iş, Hatay evde ek iş imkanları ve Hatay'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

 1. Evde ek ise ihtiyacim var uc cocuguma bakmakla yukumluyum bana ek is konusunda donmenizi arz ederim

 2. Bazı hayaller vardır birşeylere bağlıdır…
  Benim de hayallerim var ve bu hayaller para kazanmama bağlı…
  Her türlü paketleme işi yapabilirim daha önce sözleşmeli okul öncesi öğretmenliği yaptığım için bu tarz işlerle ilgili tecrübem bulunmakta…
  Samsun Çarşamba

 3. Samsun İlkadım da oturuyorum 41 yaşındayım 25 yaşında kızımla evde paketleme işi yapabilirim saat sınırlamam yok

 4. Paketleme işi yada lif örme işi yapabilirim.Davetiye zarfı katlamada olabilir.Dökülebilecek yada kırılabilecek iş istemiyorum küçük çocuklarım var.

 5. Samsun İlkadım da hikamet ediyorum, 23 yainda bekarim, saat sınırlaması yoktur, evimde paketleme isi yapmak istiyorum.

 6. Samsun atakumda oturuyorum. Günlük 2-3 saat çalışabilirim. Özellikle yemek , sarma ve el işlerinde iyi olduğumu dusunuyorum.

 7. Samsun İlkadım da yaşıyoruz 4 kişiyiz yaslarımız 23 26 29 ve 31 günlük günlük 3-4 saat çalışabiliriz ek iş yapmak istiyoruz teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?