UYARIYORUZ!

Sancaktepe ek iş

2008 senesinde ilçe olan, İstanbul’un Anadolu bölümünde yer alan Sancaktepe ek işlerini alıp huzura ermek isteyenler hangi işlerden gelir elde edebilir? Bu genç ilçe hakkında ve sanayisi ekonomisi ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz. 20 tane mahallesi bulunan 300 bin civarında insanın yaşadığı Sancaktepe her kesimden bulunduğu güzel bir yerdir.

Sancaktepe’de ek iş 

İlçe oldukça önemli bir konumdadır.  Çünkü dünya çapında firmaların bulunduğu Kocaeli ve İstanbul arasında önemli bir noktada yer alması sebebiyle iş oluşumları değişiklik gösteriyor. Gerçi firmalar  yakın olanlara değil işi yapabilecek temiz,  düzgün, düzenli, titiz olan herkese Türkiye’nin her noktasına iş göndermektedir. Sebebi de artık profesyonel kargo firmaları sayesinde işlerin her yere eşit mesafede götürülmesidir. Ancak her şeye rağmen Sancaktepe ek iş  pozisyonu bulunduğu yer sebebiyle daha avantajlıdır.

İstanbul gibi devasa büyüklükte dünya kentinin bireyi olmak hem de olumlu hem de büyük avantajları içerisinde barındırmaktadır. Her türlü kısıtlamaya rağmen harcamalarınızı dengede tutamıyorsanız, extra nakit ihtiyacınız varsa ek gelir kapılarını çalmak zorunda kalabilirsiniz.

Sancaktepe ek iş açısından bulunduğu konumu sebebiyle bir adım öndedir. Herkesin yapabileceği farklı gelir açılımları mevcuttur. Sizin bu işleri yapmakta zorlanacağınız düşünmüyoruz. Çünkü eve gönderilen çocukların bile rahatlıkla yapabileceği basit işlerdir. Çorapları temizleme katlama, havlu katlama, çakmak montajı, kına paketlemesi gibi basit işler gönderilir. Siz de uygun zamanlarınızda ek gelir temin etmek için çalışırsınız. Üstelik bunu hem tek başınıza hem de arkadaş grubunuzla birlikte yapabilirsiniz. Ekip olarak çalışırsanız Sancaktepe ek gelir imkânlarından daha fazla sebeplenirsiniz. Çünkü Sancaktepe’de ek iş pozisyonlarını doldurmak isteyen girişimciler grup halinde çalışanları daha fazla tercih etmektedir. Siz de çevrenizdeki eş dost arkadaşlarınızla bir araya gelin. Bu işlere talip olun.

Mecburen iş almak istiyorsanız ne yapacağımızı hemen kısaca izah edelim. Yazı altında yer alan form size yardımcı olacaktır.  Kendinizden bahsedin. Çok özel bilgilerinizi fazla yazmayın. Kaç kişi çalışacaksanız yazın.Bir başka ayrıntı da hangi işleri yapabileceğinizi yazabilirsiniz. Bunun neticesinde de Sancaktepe ek iş oluşumları size mail olarak iletilecektir.  Beğendiklerinizi değerlendirirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. Merhaba hayırlı günler istanbul Sancaktepe de oturuyorum evde iş istiyorum 5 kişiyiz 05380316842

 2. Merhaba ek iş rica ediyorum Sancaktepede ikamet ediyorum Evde Galoş Paketleme
  Evde Plastik Tabak Paketleme
  Evde Pet Bardak Paketlemek
  Evde Kürdan Paketlemek
  Evde Pipet Paketlemek
  Evde Kibrit Paketlemek
  Abaküs yapımı yardımlarınızı rica ediyorum 5448017202

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?