UYARIYORUZ!

Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları

Suriye’de yaşanan iç savaş sebebiyle yoğun göçe maruz kalan Şanlıurfa ek iş ilanları en fazla merak edilen illerimiz arasında yer almaktadır. Bölgede hızlı bir işsizlik ortaya çıkmış, bunun sonucunda da insanlar nakit sıkışıklığından kurtulmak için iş arama derdine düşmüştür.

Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar

Doğal olarak Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar yoğun bir şekilde araştırılmaya başlanmıştır, ama bölgede fazla sanayi olmadığı için alternatif sektörlerin iş imkanları değerlendirilmek istenmektedir. Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşların şunu unutmaması gerekir! İşsizlik dünyanın kanayan yarasıdır.

Şanlıurfa’da Evde yapılan ek işler nelerdir?

Bölgede en çok sebze üzerine hiç verilmektedir domates kurutma işi, kırmızı biber ekim dikim kurutma, ev yemekleri hazırlama, turşu yapımı en çok bilinen ve insanlara yöneltilen ek işler arasındadır. Bölgede barajların suladığı ovalar sayesinde hızlı bir sebze ve meyvecilik ve tarım gelişmiştir. Bu sebeple Şanlıurfa’da evde ek iş imkanları giderek çoğalmıştır. Sizler özellikle bayanlar kışın boş zamanlarını değerlendirmek için evde yapabilecekleri başka işler de bulunmaktadır. Başka şehirlerden size gönderilecek olan kutu katlama, takı tasarım, sabun paketleme, içli köfte hazırlama, Ihlamur paketleme, yastık doldurma sizlere uygun ücretli aksiyonlar olarak karşımıza çıkıyor.

Şanlıurfa ek iş 

Ayrıca bölgede hayvancılıkta önemli bir geçim kaynağıdır. Turizm de sanayi ürünleri de giderek artış göstermektedir. Harran Ovası bölgeye canlılık sarmıştır. Buğday, Mercimek ve pamuk üretimi sizlere çalışma fırsatı verebilir. Bildiğiniz gibi en çok fıstık tarımı bölgenin en önemli gelir kaynaklarıdır. Bu ürünlerin ekilmesi, dikilmesi ve hasat aşamasında size ihtiyaç olabilir.

Şanlıurfa evde ek iş

Son zamanlarda sera tarımı da gelişmiş, buna paralel olarak da patlıcan domates biber üretilmiş yetiştirilmiş, Türkiye’nin her tarafına gönderilmektedir. Sizler de bu işlerin yapılmasında, toplanmasında, paketlenmesinde ya da taşınmasında rol alırsanız para kazanırsınız.

Hayvancılığın artmasıyla Şanlıurfa’da ek iş imkanları da çeşitlenmiştir. Örneğin Siverek ek iş imkanları açısından süt ve süt ürünleri fırsatlar sunmaktadır. Şanlıurfa organize sanayi bölgesi sürekli yeni fabrikalar açarak eleman almaktadır.

Şanlıurfa’da ek iş imkanları

Plastik fabrikası, cam fabrikası, iplik fabrikası, ayakkabı, çırçır ve deterjan fabrikaları son zamanlarda tekstil fabrikaları da Şanlıurfa’da evde ek iş imkanları açısından önemli kolaylıklar sunmaktadır.

Bu işlerden kendinize uygun olanları yapmak istiyorsanız Şanlıurfa evde ek iş veren firmalar sizlere ulaşsın. Bunun için bu yazının altına iş başvurusu yapın. Kendinizi anlatın, firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman size mail atsın. Siz de aşağıya hangi işi yapmak istediğinizi yazın. İletişim bilgisi olarak da mail adresiniz eklemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Gaziantep evde ek iş, Gaziantep'te evde ek iş fırsatları ve Şahinbey ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

46 yorum

  1. Biz 7 kardeşiz ne iş olursa yapariz ihtiyacımız var hizliyiz işimizi anında yapıp teslim ederiz yardımcı olup destek verirseniz seviniriz tsk ederim

  2. Merhaba Evde her türlü is yapabilirim.en kisa zamanda donmenizi istiyorum. Duzenli surekli ve dakik bir disillnim vardir titizlikle yapacagim donmenizi bekliyorim.bir cok iste tecrube ve deneyimim vardir.

  3. Merhaba 3 yillik evliyim esime yardim etmek istiyorum ihtiyacimiz var elim hızlıdır ne iş verirseniz zamanında bitirip teslim ederim yardimci olursaniz sevinirim

  4. Sabun paketleme, tesbih davetiye isi ne olursa yapabilirim lutfen donus saglayin simdiden tesekkur ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?