UYARIYORUZ!

Şanlıurfa Haliliye’de iş arayanlar!

Büyükşehir Belediye yasası çıktıktan sonra merkez ilçe ikiye bölündü. Bunlardan birisi olan Haliliye iş imkanları vantaj olarak bir adım önde görünüyor.  Nüfusu Yaklaşık 400000 civarında olan ilçede oldukça yoğun bir işsizlik gözlenmektedir.  Sebebi de kırsaldan şehirlere yapılan yoğun göç olarak özetlenebilir. İnsan doğal ihtiyaçlarını gidermesi için araştırma yapması gerekir.

En büyük sorunlardan birisi de doğal olarak paradır. Bütün ihtiyaçlar para ile karşılanıyor.  Dolayısıyla yeterli istihdam fırsatı bulamayan insanlar Şanlıurfa Haliliye iş veren firmaların sunduğu kazançları değerlendirmek istiyor.

Peki ama kimler, nasıl bu işlerden faydalanabilir, ne kadar gelir elde edilir? İşler nasıl takip edilir, bunun gibi merak edilen sorulara cevap bulmaya çalışalım. Şanlıurfa ilinin en kalabalık olan 2. önemli ilçesi Haliliye kısa vadede olmasa da uzun dönemde planı olanlara ayrıcalık tanıyor.

Haliliye ek iş ilanları

İster internet aracılığı ile isterseniz yakın çevreden tanıdıklarınız aracılığı ile ek kazanç fırsatları araştırma yapmalısınız. Biliyoruz bölgenin yoğun işsizliği sebebiyle iş bulmak kolay değildir. Üstelik komşu ülke Suriye’de yaşanan iç savaş sebebiyle de yoğun göç bu şehri de etkilemiştir. Dolayısıyla Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar fazla alternatif sahibi olmuştur. Yani istediği fiyattan istediği kadar eleman personel bulabilirler. Dolayısıyla ucuz işgücü onların işine gelmektedir.

Bizim sizlere naçizane tavsiyemiz sadece Haliliye en güzel şekilde araştırılmamalı. Bu sizlere yeterli gelmeyebilir. Dememiz o ki Türkiye’nin diğer illerindeki firmalar ile görüşmeler yapmaya çalışın. Onların sunduğu fırsatlardan faydalanın.  Çünkü işlerin çok acil bir şekilde hazır duruma getirilmesi için bazı durumlarda uzak-yakın demeden Türkiye’nin her yerine ekiş gönderilmektedir.

Bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız Şanlıurfa Haliliye ek iş ilanları araştırmak anlamsızdır. Diğer şehirlerden iş almak istiyorsanız küçük adımlar atmanız şarttır. Bu amaçla sitemizde yer alan iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Alt taraftaki bu form sizlere beklediğiniz istediğiniz evden avantalı pozisyonlar sunabilir.

Haliliyede  ek iş imkanları mutlaka vardır ancak sizleri tatmin etmezse hemen farklı illerden iş yakalamak için iletişim formundan faydalanın.  Kendinizi ifade ediniz.  Böylece ihtiyaç sahibi işverenler sizin mail adresimizi kullanarak iş teklifi yapsın.

Bir önceki yazımız olan Eyyübiye Evde İş Olasılıkları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?