Sayı çubuğu paketleme işi yapmak

İlkokula ya da anaokuluna yeni başlayan çocukların matematiği sevmesi için farklı materyaller kullanılır. Sayı çubuğu paketleme işi yapanlar bu yavrularımıza da dolaylı yönden katkı sağlamış olur. Sitemiz ek iş  tanıtımları yaptığı için konumuz çocukların sayıları nasıl öğrenmesi değil, paraya ihtiyacı olan insanların nasıl gelir elde etmesidir. Dolayısıyla sizler de evde sayı çubuğu paketleme işi yaparak nasıl para kazanılır.

Kimler para kazanır ne kadar gelir elde eder bu minval üzerine olacaktır. Sizler de evde sayı çubuğu paketlemek istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini basitçe izah edeceğiz. Herkesin malumu hayatımıza giren kolay para harcama alışkanlığı vasıtası olan kredi kartları harcamaları gün gün artırıyor. Vatandaş da bu harcamalara bir dur demek için çözüm aramak yerine yapılan harcamaları ödemek için nasıl bir yöntem bulabilirim  diye düşünüyor. Dolayısıyla eve sayı çubuğu paketleme işi veren firmaların kendilerine iş vermesini bekliyorlar. Haklı sayılabilirler.  Aslında işin en doğrusu gereksiz harcamalardan insanın kendini kurtarmasıdır.

Sayı çubuğu paketleme işi

Kredi kartı insanlara verilmiş en büyük para harcama tuzaklarından birisidir. Sebebi de bu kartlar sizin olmayan paralarımız anlamına gelir. Yani borca giriyorsunuz. Eğer borcu ödeyebilecek karşılığını varsa geliriniz varsa kredi kartı fazla birlikte olmamak şartıyla faydalı olabilir. Lakin Türkiye’de bilinçsiz tüketici grubu düşünmeden birkaç tane finans kurumundan aldığı kredi kartını son limitine kadar harcıyor. Sonradan evde ek iş yapmak zorunda kalıyoruz. Üstelik sadece kendi değil evdeki çocuğu eşi oğlu kızı… Her kim varsa hepsini evde sayı çubuğu paketleme işi ve diğer para kazandıran ek gelir fırsatlarından araştırmak zorunda kalıyor. İnşallah sizler bilinçsiz para harcayan toplum arasında değilsiniz.

Ancak yinede farklı sebeplerden paraya ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız eve sayı çubuğu paketleme işi veren firmaların size iş göndermesi gerekmektedir.  Peki bu işleri nasıl alacaksınız. Ne kadar para kazanacaksınız? Evlere ek iş veren firmalar ile doğrudan görüşme, telefon etme adresine gitme şansınız yok. Sebebi de firmalar bu uygulamayı kesinlikle tercih etmiyor. Çünkü Türkiye’nin şartları ortada. Oldukça fazla işsiz insan var. Evde ek iş yapmak için yapmanız gereken alt taraftaki iletişim formunu doldurmak mail adresinize gelecek iş tekliflerini beklemektir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Sayı çubuğu paketleme işi yapmak istiyoruz 3kişiyiz Ankara Keçiören de oturuyoruz istenilen zamanda istenilen kadar paketleme yaparız dönerseniz çok seviniriz iyi çalışmalar

  2. Sayı çubuğu paketleme işi yapmak istiyoruz 3kişiyiz Ankara Keçiören de oturuyoruz dönerseniz çok seviniriz iyi çalışmalar

  3. Aydının işçesinde ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim

  4. Çok ihtiyacım var işe ankara Çankaya da ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

  5. İstanbul umraniyede yaşiyorum ogrenciyim daha once sakiz paketledim bu işe cok ihtiyacim var geri dönus yaparsaniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status