UYARIYORUZ!

Serbest Kozmetik Ürünleri Pazarlama İşi

Doğrudan satış yöntemi olarak da adlandırılan katalog usulü kozmetik ürünleri pazarlaması yapanlar önemli kazanç elde ediyor. Bilhassa bayanların kendi aralarında özel günlerde bu işi yaparak önemli gelir sağladıkları bilinmektedir. Sizler de yeni bir kazanç fırsatı yakalamak istiyorsanız hiç işe gitmeden oturduğunuz yerde özel günlerde, arkadaşlarınızla konuşurken, otururken evden kozmetik ürünleri pazarlayarak gelir sağlayabilirsiniz.

Bayanlar için oldukça ideal fırsatı sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Ailenizin önemli miktarda ek gelir sağlamak istiyorsanız aynı zamanda kendi kullandığımız kozmetik ürünlerini de yarı yarıya ucuz almak istiyorsanız bu ek iş fırsatını mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Doğrudan satış yöntemi

Son yıllarda aklımıza gelen her türlü ürünler kimyasal ürünler katalog usulü satılmaktadır. En çok da bayanların ilgi gösterdiği kozmetik ürünleridir. Aklınıza gelen her türlü kremler,  boyalar ve parfümler hanımlar tarafından satın alınmaktadır. Mağazalarda dükkanlarda uzun zaman geçirerek krem seçmek yerine evde oturduğu yerden ürünün bütün özelliklerini öğrenerek katalogtan sipariş vermeyi tercih etmektedirler. Doğrudan satış yöntemi ile mutluluklar hayali kurmak isteyen bayanlar fazla zahmetsizce bu işi yapabilirler. Çevresi geniş olan insanlar ya da akrabası sülalesi kalabalık olan insanlar bu işten oldukça karlı çıkabilir. Sipariş toplayıp ayda bir iki kez bu ürünleri satın alıp sipariş verenlere dağıtırsınız. Yaklaşık %40 civarında komisyon alırsınız

30 TL’ye aldığınız bir kremi 50 TL civarında satabilirsiniz. 20 lira sizin hanenize olarak yazılacaktır. 50 TL’ye satılan bir kremi siz 30 TL’ye kendinize almış olacaksınız. Yüzde 30, 40 civarında indirimli kozmetik ürünleri satın almış olacaksınız.

Türkiye’de son yıllarda doğrudan satış yöntemi ya da katalog usulü pazarlama yapan firmalar artmıştır. Sizler de bol bol görüyorsunuzdur. Oriflame, Avon, Hunca Life ya da Amway gibi, Ersağ gibi  doğrudan pazarlama tekniğini kullanan firmalar bulunmaktadır. Oldukça karlı bir sistemden faydalanmak istiyorsanız sizler de bu sisteme sahip olabilirsiniz.

Çevrenizde yukarıda adı geçen firmaların üyeliğini yapan oldukça fazla insan bulunmaktadır. İster onlara üye olursunuz isterseniz kendiniz doğrudan firma ile görüşerek üyelik alabilirsiniz. Katalog usulü kozmetik ürünleri satışı yaparak para kazanabilirsiniz.  Doğrudan satış yöntemi ile  her türlü kalabalık ortamları değerlendirilmesi gerekir. Kadın günleri ve kermesler, toplantılar gibi.

Bir önceki yazımız olan Cazibesini Kaybetmeyen Meslekler başlıklı makalemizde geleceğin popüler meslekleri, Popülaritesini yitirmeyen meslekler ve popüler meslekler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?